Будьте в курсе последних событий, подпишитесь на обновления сайта
Громадсько-політичний тижневик Кіцманщини

Знаному педагогу, колишньому директорові Кіцманської школи Василю Кононенку — 90 років

19 мар 2019

Знаному педагогу, колишньому директорові Кіцманської школи Василю Кононенку — 90 років

 У понеділок, 18 березня, мудрий 90-літній ювілей відзначив знаний педагог, багатолітній керівник Кіцманської середньої школи, Василь Кузьмич Кононенко з Кіцманя. Привітати ювіляра та нагородити його Почесної грамотою від районної влади завітали і т.в.о.голови райдержадміністрації Юрій Косар та заступник голови районної ради Іван Гулей (на знімку). 


Мудрий керівник і наставник
 

 

Цієї весняної пори своє славне 90-річчя відзначає знана у нашому місті та районі людина, відмінник народної освіти України, ветеран педагогічної праці, учитель-наставник Василь Кузьмич Кононенко. 
Народився Василь Кузьмич у селянській сім’ї на Черкащині, трудову діяльність почав у повоєнному 1946 році на посаді старшого піонервожатого. Після проходження військової служби закінчив Чернівецький державний університет, здобувши фах учителя історії, і все життя присвятив освіті.
Очолював навчальні заклади Заставни і протягом 15 років керував Кіцманською середньою школою, де найбільше проявився його талант керівника-наставника.
У 90-х роках минулого століття Кіцманська школа одна з перших здійснила перехід до поглибленого, профільного навчання, було сформовано клас,у якому навчались учні з особливими здібностями до вивчення основ наук. Для роботи в профільному класі було призначено вчителів-професіоналів: В.Г.Григірчика, О.П.Магун, В.С.Місевича, Д.М.Пігуляк, Н.Ф.Кононенко, Д.Є. Гуцуляк.
 Кіцманська середня школа була першою в районі, в якій створено комп’ютерний клас і запроваджено вивчення інформатики. Завдяки злагодженій роботі колективу під керівництвом В.К.Кононенка заклад завжди мав високий рейтинг з навчально-виховної роботи серед шкіл району. Досвід роботи вчителів узагальнювався Міністерством освіти України, обласним інститутом післядипломної освіти вчителів, друкувався у педагогічній пресі.
Багаторічна плідна праця Василя Кузьмича відзначена двома грамотами Міністерства освіти України, грамотами обласної державної адміністрації та Інституту післядипломної освіти вчителів, медалями «За трудову доблесть», «Ветеран праці», «100-річчя Буковинського віча», багатьма ювілейними медалями.
Перебуваючи на заслуженому відпочинку, Василь Кононенко продовжує громадську діяльність як член районної ради ветеранів. Він активний читач районної газети «Вільне життя», пише статті на історичну тематику, цікавиться освітянськими новинами, зустрічається з педколективом закладу.
Теми його опублікованих статей випереджали історичний час. Наприклад, такі матеріали, як «Петро Могила і його роль в історії відродження українського православ’я», «Децентралізація – впровадження принципово нових органів влади, об’єднання громад та поглиблення місцевої демократії», а також дослідження про біографічні дані князів і гетьманів України Х-ХVІІ століть, їх роль у боротьбі за незалежність України та інші.
Колектив Кіцманського закладу загальної середньої освіти сердечно вітає Василя Кузьмича з мудрим поважним ювілеєм та висловлює вдячність за настанови та добрі поради, за внесок у розвиток та високий рівень нашого освітнього закладу.
За дорученням колективу
Кіцманського ЗЗСО І-ІІІ ст.,
заслужений працівник освіти України
Борис БУЛЕГА.

2 440

Схожі новини:

Відбулася серпнева конференція освітян Мамаївської ОТГ (ФОТО)

Відбулася серпнева конференція освітян Мамаївської ОТГ (ФОТО)

 Традиційно наприкінці серпня щорічно проводиться конференція працівників освіти. Вперше така конференція відбулася 30 серпня у Лужанському ЗЗСО I-III ст.
Про готовність закладів загальної середньої освіти Кіцманської ОТГ до роботи в умовах Нової української школи

Про готовність закладів загальної середньої освіти Кіцманської ОТГ до роботи в умовах Нової української школи

На сьогодні триває реформування освітньої галузі нашої держави, мета якого - стати розвиненою європейською державою, нарощувати свій науково-освітній
У Кіцманському районі новий керівник освітньої галузі

У Кіцманському районі новий керівник освітньої галузі

ПРИЗНАЧЕНО НА ПОСАДУ  На посаду начальника відділу освіти, молоді та спорту Кіцманської районної державної адміністрації призначено Івана Тарасовича
«Марне навчання без думки,  небезпечна думка без навчання»

«Марне навчання без думки, небезпечна думка без навчання»

Ці слова Конфуція включають у собі технологію формування критичного мислення, яке засноване на творчій співпраці: митець, викладач і учень, що є основою пошуку
Успіхи учнів та педагогів Кіцманщини за минулий навчальний рік

Успіхи учнів та педагогів Кіцманщини за минулий навчальний рік

 Кіцманська районна гімназія     Канюк Максим зайняв ІІ місце у ІІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства, ІІІ місце у ІІ

Додати коментар

Ваше Ім’я:
Ваш E-Mail:
Запитання:
Як звали Шевченка
Відповідь:*
Код:
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Введіть код:

soc

Ми в соц.мережах
soc soc soc soc
Погода


ВХІД НА САЙТ