Будьте в курсе последних событий, подпишитесь на обновления сайта
Громадсько-політичний тижневик Кіцманщини

Юридичну освіту здобувають у Кіцманському коледжі

29 мар 2019
Кіцманський коледж (колишній технікум) будучи структурним підрозділом Подільсього державного аграрно-технічного університету вже понад 70 років здійснює підготовку висококваліфікованих фахівців різних спеціальностей. 

Юридичну освіту здобувають у  Кіцманському коледжі

 

Важливим етапом у розвитку Кіцманського коледжу є створення у його складі 1 вересня 1991р. відділення «Правознавство». За два з половиною  десятиліття відділення стало важливим центром юридичної освіти з освітньо-кваліфікаційним рівнем – молодший спеціаліст з права в нашому регіоні. Першими викладачами юридичних дисциплін були юристи-практики Л.Д. Тарновецька, І.І. Півторан, В.І.Савчук та інші. Ряд колишніх випускників після закінчення університетів повернулись у коледж вже в статусі викладачів. Це — А.І.Сорохан, О.П.Місевич, С.В.Костинюк, І.В.Пілат, Д.Л.Бабяк, Т.М.Савка, Н.Д.Кудринська, які успішно передають свої знання новому поколінню студентів-юристів.

Юридичну освіту здобувають у  Кіцманському коледжі

 Керівництво відділенням здійснювали досвідчені викладачі Т.С.Мироненко, В.І. Савчук, В.В.Лікар та А.І.Сорохан.

За цією стислою хронологією стоять долі понад тисячі людей, життя яких пов’язане з коледжем. Одним судилося очолювати його, іншим — сумлінно трудитися для його становлення та розбудови, а дуже багатьом тут навчатися – опановувати фахові знання, осягати навички та вимоги виконання обов’язків фахівця в галузі юриспруденції. 

Юридичну освіту здобувають у  Кіцманському коледжі

 Найкращим показником рівня надання освітніх послуг та педагогічної майстерності викладачів юридичних дисциплін є професійна діяльність випускників спеціальності «Правознавство» (з 2016 року — «Право»), які отримали фундаментальну підготовку у нашому коледжі, продовжили навчання у закладах вищої освіти ІІІ-IV рівнів акредитації, та сьогодні працюють суддями, нотаріусами, адвокатами; начальниками; консультантами в судах; помічниками суддів, секретарями в судах, юрисконсультами, спеціалістами, спеціалістами у центрах з надання правової допомоги; інспекторами, викладачами юридичних дисциплін.

Юридичну освіту здобувають у  Кіцманському коледжі

 Основним завданням навчального закладу є підготовка студентів до ефективного виконання професійних функцій у майбутньому. Саме тому дуже важливо, щоб студенти ще під час навчання залучались до юридичної практики, зокрема через відвідання судів, прокуратури, адвокатських і нотаріальних контор, органів державної виконавчої служби, органів державної влади та місцевого самоврядування. Співпраця з фахівцями в галузі юриспруденції стане цікавим досвідом для студентів і допоможе їм зорієнтуватись у різноманітті юридичних професій у майбутньому.

Викладачами юридичних дисциплін з метою опанування студентами обраною професією організовуються інтерактивні методи навчання: бінарні заняття, ділові ігри, конференції, «круглі столи», виїзні засідання гуртків;  застосовуються мультимедійні технології; проводяться різноманітні позааудиторні виховні заходи.
Студенти беруть активну участь у наукових заходах, які відбуваються не тільки на відділенні чи в коледжі, а й в інших навчальних закладах. Так, щорічно  проводяться наукові конференції на базі коледжів області, де молодь досліджує та висловлює своє бачення у вирішенні проблемних питань в системі права. 

Юридичну освіту здобувають у  Кіцманському коледжі

 Традиційно щорічно студенти спеціальності «Право» є учасниками обласного брейн-рингу, організованого обласною профспілкою працівників агарного сектору, та декілька років поспіль стають переможцями. Наприклад, наша випускниця, яка стала кращою серед 10 переможців регіонального етапу всеукраїнського конкурсу творчих робіт на тему прокурорсько-слідчої діяльності серед студентів вищих навчальних закладів області.

Подібні заходи сприяють професійному становленню студентської молоді, передачі їй набутого досвіду педагогами-практиками, формування стійкого розуміння про відповідальний характер професії юриста незалежно від обраної сфери діяльності. Отож, ми впевнені, що студенти та випускники, які пройшли школу життя саме в Кіцманському коледжі, сприятимуть підвищенню рівня правової свідомості та правової культури суспільства, забезпечать розвиток України як соціальної, демократичної, правової держави.
Аліна Сорохан,
голова циклової комісії 
юридичних дисциплін
Кіцманського коледжу ПДАТУ.


2 241

Схожі новини:

Вдалий відпочинок мамаївських освітян

Вдалий відпочинок мамаївських освітян

Учителі Мамаївського НВК № 1 планували відпочинок у Карпатах від початку навчального року. З ініціативи комісії організації дозвілля ми здійснили поїздку на
Про результати ЗНО 2017 на Кіцманщині

Про результати ЗНО 2017 на Кіцманщині

 Графік результатів ЗНО з української мови    Зовнішнє незалежне оцінювання — це той показник успішності навчання, який дозволяє визначити
Випускники Кіцманського технікуму  урочисто отримали дипломи

Випускники Кіцманського технікуму урочисто отримали дипломи

Промайнув ще один навчальний рік, школярі радіють довгожданим канікулам, а для когось він став останнім в стінах рідного навчального закладу і попереду
Тільки от біда з дипломом молодшого спеціаліста не беруть на на роботу по спеціальності

Додати коментар

Ваше Ім’я:
Ваш E-Mail:
Запитання:
Як звали Гагаріна
Відповідь:*
Код:
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Введіть код:

soc

Ми в соц.мережах
soc soc soc soc
Погода


ВХІД НА САЙТ