Будьте в курсе последних событий, подпишитесь на обновления сайта
Громадсько-політичний тижневик Кіцманщини

Запобігають проявам корупції в Кіцманському РВ УДСНС

13 фев 2018

 Пріоритетним напрямком службової діяльності підрозділу Кіцманського РВ УДСНС України у Чернівецькій області є питання стану виконання заходів щодо попередження правопорушень та скоєння злочинів серед особового складу на виконання Закону України «Про запобігання корупції».

В підрозділі постійно виконується комплекс цільових антикорупційних заходів. Керівництвом здійснюється постійний моніторинг поведінки підлеглих працівників, спостереженняза характером спілкування підлеглих працівників з громадянами.


Обов’язковою формою роботи є проведення занять, інструктажів з особовим складом підрозділу з поглибленого вивчення вимог антикорупційного законодавства Україниза участювідповідних фахівців сектору з питань запобігання та виявлення корупції УДСНС в Чернівецькій області. Проводяться індивідуальні профілактичні та діагностичні бесіди з кожним співробітником, які спрямовані на:

- створенняу колективахпідрозділів атмосферинедопущенняфактів протиправного використання службових повноважень;

- формування стійкої антикорупційної поведінкиу конкретногопрацівника;

- безумовне перешкоджання вступу конкретного працівникау корупційнівідносини.

Встановлена взаємодія з місцевими правоохоронними органами щодо своєчасного реагування на інформацію, отриману вказаними відомствами відносно працівниківпідрозділів службицивільного захисту.

В Управлінні ДСНС України у Чернівецькій області працює «телефон

довіри» (03722) 4-68-85 та електронна адреса: bezpeka.chr@mns.gov.ua,за якимиможна зателефонувати з приводу порушень чинного законодавства працівникамипідрозділу Державної служби України з надзвичайних ситуацій».

Також, ви можете написати лист на електронну адресу:terminova_upk@mns.gov.ua або повідомити за номером ''телефону довіри'' ДСНС України (044) 289-12-41.

Кіцманський РВ УДСНС

у Чернівецькій області.


689

Схожі новини:

Семінар на теми євроінтеграції, децентралізації, протидії корупції

Семінар на теми євроінтеграції, децентралізації, протидії корупції

для працівників структурних підрозділів РДА, посадових осіб органів місцевого самоврядування та депутатів місцевих рад відбувся у вівторок, 25 квітня, на базі

Додати коментар

Ваше Ім’я:
Ваш E-Mail:
Запитання:
Як звали Шевченка
Відповідь:*
Код:
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Введіть код:

soc

Ми в соц.мережах
soc soc soc soc
Погода


ВХІД НА САЙТ