Будьте в курсе последних событий, подпишитесь на обновления сайта
Громадсько-політичний тижневик Кіцманщини

Кіцманська гімназія у трійці найкращих шкіл області

13 сен 2017

 

Інформацію про це оприлюднено на сайті osvita.ua, де подано список загальноосвітніх закладів Буковини, що посіли найвищі місця у рейтингу шкіл України за підсумками ЗНО 2017 року.

У якості вихідних даних для укладання рейтингу загальноосвітніх навчальних закладів були використані результати зовнішнього незалежного оцінювання, отримані випускниками шкіл у 2017 році.

 


Школи у таблиці ранжовані за рейтинговим балом, який розрахований на підставі середнього значення балів зовнішнього незалежного оцінювання, отриманих учасниками тестування з усіх предметів ЗНО, та з урахуванням загальної кількості складених тестів випускниками кожної школи.

Так Кіцманська районна гімназія здобула 136 загальних рейтингових балів, 158,7 балів по ЗНО. Крім того, у таблиці зазначається, що 100% учасників зовнішнього незалежного оцінювання із цього навчального закладу подолали мінімальний поріг. Всього на неповних 2 рейтингових бали наша гімназія поступилася Сторожинецькому районному ліцею, який набрав 137,9 балів за рейтингом і 160,1 бала із ЗНО.

Примітно, що до десятки кращих шкіл області потрапили в основному гімназії, НВК та ліцеї, і тільки єдина загальноосвітня школа — ЗНЗ І-ІІІ ст. №1 м.Сокиряни (на 6 місці).

У двадцятці кращих опинився Кіцманський ЗНЗ І-ІІІ ст. — 18 місце, який набрав 118,3 бала у загальному рейтингу і 136,3 бала із ЗНО.

Решта шкіл Кіцманщини здобули нижчі рейтингові місця. Однак з 216 навчальних закладів Буковини у число перших п’ятдесяти увійшли Верхньостанівецький, Реваківський, Оршовецький загальноосвітні навчальні заклади, також Мамаївський ЗНЗ №2 та Мамаївський НВК №1.


 


3 028

Схожі новини:

Про результати ЗНО 2017 на Кіцманщині

Про результати ЗНО 2017 на Кіцманщині

 Графік результатів ЗНО з української мови    Зовнішнє незалежне оцінювання — це той показник успішності навчання, який дозволяє визначити
Кіцманська районна лікарня отримала вищий рівень акредитації

Кіцманська районна лікарня отримала вищий рівень акредитації

Цього року вже вчетверте за свою історію КУ «Кіцманська центральна районна лікарня» проходить акредитацію закладів охорони здоров’я. Протягом кількох годин в

Додати коментар

Ваше Ім’я:
Ваш E-Mail:
Запитання:
Як звали Гагаріна
Відповідь:*
Код:
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Введіть код:

soc

Ми в соц.мережах
soc soc soc soc
Погода


ВХІД НА САЙТ