Будьте в курсе последних событий, подпишитесь на обновления сайта
Громадсько-політичний тижневик Кіцманщини

Кіцманська ЦРЛ отримала сертифікат на систему управління якістю

20 июн 2017
Як інформує заступник головного лікаря Кіцманської центральної районної лікарні Дмитро Фівчук, днями районний лікувально-профілактичний заклад отримав сертифікат на систему управління якістю, відповідно до вимог ДСТУ ISO 9001:2015.

Кіцманська ЦРЛ отримала сертифікат на систему управління якістю

 


 

Даний сертифікат, згідно з Наказом Міністерства охорони здоров’я України, необхідний для проходження акредитації медичних закладів. Кіцманська ЦРЛ подала заявку на проведення сертифікації системи  управління якістю в ДП «Тернопільстандартметрологія». Відповідно до вимог ДСТУ ISO 9001:2015 було визначено політику і цілі у сфері якості роботи медзакладу, розроблено відповідну документацію та наступні методики: «Контроль документів», «Контроль протоколів», «Аналізування системи управління якістю», «Коригувальні  дії та керування ризиками», «Визначення задоволеності пацієнтів», «Контроль дієвості зовнішніх поставщиків», «Надання медичних послуг», «Контроль невідповідної  медичної послуги», «Внутрішній аудит», «Навчання персоналу», «Прийняття персоналу на роботу», «Керування будівлею», «Управління транспортом», «Контроль ЗВТ та медустаткуванням», «Управління комп’ютерною системою» тощо.

Цим сертифікатом засвідчується, що система управління якістю стосовно надання медичної практики, яку здійснює КУ «Кіцманська ЦРЛ», згідно з чинними в Україні нормативними документами, відповідає вимогам ДСТУ ISO 9001:2015 «Системи управління якістю. Вимоги ISO 9001:2015, IDT».


4 071

Схожі новини:

Куди звертатись: які відомства відповідають за вирішення вашого питання?

Куди звертатись: які відомства відповідають за вирішення вашого питання?

Про законодавчі зміни щодо повноважень органів прокуратури у сфері захисту прав громадян та розгляду звернень Верховною Радою України 02.06.2016 прийнято Закон

Додати коментар

Ваше Ім’я:
Ваш E-Mail:
Запитання:
Як звали Гагаріна
Відповідь:*
Код:
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Введіть код:

soc

Ми в соц.мережах
soc soc soc soc
Погода


ВХІД НА САЙТ