Громадсько-політичний тижневик Кіцманщини
Як обчислюється та сплачується фізичними особами транспортний податок при переході права власності на об’єкт оподаткування протягом звітного року?
1 888

Як обчислюється та сплачується фізичними особами транспортний податок при переході права власності на об’єкт оподаткування протягом звітного року?

17.08.2015
Згідно з п.п.267.6.5 п.267.6 ст.267 розд. ХІІ Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року №2755 – VI із змінами та доповненнями (далі – ПКУ) при переході права власності на об’єкт оподаткування від одного власника до іншого протягом













soc

Ми в соц.мережах
soc soc soc soc
Погода


ВХІД НА САЙТ