Громадсько-політичний тижневик Кіцманщини
Чи нараховується єдиний внесок на суми винагород, що виплачуються підприємством фізичним особам за договорами найму (оренди)?
782

Чи нараховується єдиний внесок на суми винагород, що виплачуються підприємством фізичним особам за договорами найму (оренди)?

02.08.2013
 Згідно з частиною першою статті 4 Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування» (далі – Закону), платниками єдиного внеску є роботодавці, а саме підприємства, установи та









soc

Ми в соц.мережах
soc soc soc soc
Погода


ВХІД НА САЙТ