Громадсько-політичний тижневик Кіцманщини

«Якщо вже братися за справу, то робити її якнайкраще» — Катерина Шаповалова

08 июл 2019
Передвиборча агітація

«Якщо вже братися за справу, то робити її якнайкраще» — Катерина Шаповалова

Шаповалова Катерина Геннадіївна, кандидат в народні депутати від 202 мажоритарного округу

Ми запросили Шаповалову Катерину Геннадіївну для знайомства не лише як з кандидатом, а як з людиною.

 


— Я знаю що ви з Президентом Володимиром Зеленським — земляки, чи знайомі ви з ним особисто?

— Особисто ми не знайомі, однак ми навчалися в одному університеті на одному факультеті «Міжнародної економіки та права». Ми – юристи.

 

— У вас шість вищих освіт, але на цьому ви не зупинилися і на сьогоднішній день ви здобуваєте докторську ступінь в університеті імені Чорноризця Храбра (Болгарія). Що вас спонукає до здобуття освіт?

— Сучасна людина повинна постійно розвиватися не лише для себе, але й для суспільства. Я не лише здобула юридичну, землевпорядну, геодезичну освіти, а такожмагістр державної служби. Невпинне бажання самовдосконалюватися, відверто кажучи, й тепер привело мене до рішення самовисунутися, адже хочу, щоб мої знання служили на користь людям. Я знаю, вмію і зроблю.

«Якщо вже братися за справу, то робити її якнайкраще» — Катерина Шаповалова

 

 

 

— Що було найскладнішим в процесі навчання на магістратурі Національної юридичної академії України імені Ярослава Мудрого, на факультеті професійної підготовки суддів, адже ви закінчили академію з відзнакою?

— Вчитися було цікаво, тому що мені подобаються різні виклики та складнощі. Найскладнішим було – дотримання високого рівня знань це засвідчує шість червоних дипломів.

 

— Які досягнення в професійній кар’єрі вам допоможуть на шляху до політичного лідерства на новій посаді?

— По – перше, вважаю, що в наш стрімкий час, коли обставини змінюються швидко, як ніколи, професіоналу необхідно володіти новими підходами до розуміння права, формування правової держави і громадянського суспільства. По-друге, мені кожного дня доводилося вести боротьбу за справедливість, гуманність, законність та правопорядок, а це, на мою думку, є одним з основних зобов’язань і депутата також. По-третє, саме завдяки досвіду в юриспруденції я маю ґрунтовні знання, високу правосвідомість, чітке розуміння своєї відповідальності за долю людей, і тому я здатна ефективно впливати на зміцнення законності і правопорядку у державі.

 

— Чому вирішили балотуватися саме в Чернівецькому 202 окрузі?

— Я могла б жити і працювати в будь- якому місті України. Я знаю, що Чернівеччина для менезначно важливіша, аніж точка на карті, саме тут відчуваю, що я вдома. Я прагну гідно цінувати те, що мені подобається, а те, що не подобається змінити задля кращого «завтра» для усіх нас. Люди, будь ласка, дайте мені шанс Тут, зробити все можливе, аби вам не довелося шукати кращої долі десь Там.

 

— Яким чином ви збираєтесь захищати у найвищому законодавчому органі країни інтереси 202 виборчого округу?

— Законодавчо закріпити кримінальну відповідальність за незроблений ремонт доріг. На 202 округу жахливий стан доріг, чому таке можливо? Тому що ніхто не відповідає за це особисто. Тупикова ситуація, наче і кошти є, але немає відповідальності керівництва автодору. Припинити знущання над населенням Уляною Супрун, розблокувати систему охорони здоров’я, яка знищується цілеспрямовано.

 

— Що б ви хотіли здійснити першочергово на новому призначенні?

— Першочергово, знаєте, це складне і очевидне питання водночас. Першочергово, я прагну покращити рівень життя для українців. Аби батьки виховували своїх дітей, передавали їм шану до традицій, а не страждали діти від відсутності батьківського тепла, бо ті на заробітках.

«Якщо вже братися за справу, то робити її якнайкраще» — Катерина Шаповалова

 


 

— Які кроки передбачені у вашій програмі для підтримки малозабезпечених?

— Малозабезпеченими в нашій країні в першу чергу є пенсіонери. На превеликий жаль, це так. Люди, які віддали свою молодість задля розвитку країни, зараз опинилися у жахливому фінансовому становищі. Так не повинно бути. Наші пенсіонери повинні насолоджуватися життям, а не виживати.

 

— Як саме ви плануєте забезпечити соціальний захист?

— Ухвалити закон, який би встановлював справедливу систему пенсійного нарахування, включно стаж роботи й за кордоном. Якщо спинити корупційні схеми, які досі прокручує влада, можливо знайти кошти для виплат пенсій, які гідні людини.

 

— Як саме плануєте залучення інвестицій в підприємства та розвиток інфраструктури?

— Я хочу на законодавчому рівні закріпити обов’язок шукати «найліпші технології», а не дешевші, є такий термін, це такі технології, які є найефективніші щодо захисту оточуючого середовища. Інвестиції можливі лише тоді, коли є сприятливий клімат для малого бізнесу. Наприклад, наразі заборонили будувати сонячні електростанції простим людям, ввели податки на зелену електроенергію. Це тоді, коли у всьому цивілізованому світі навпаки, така енергія вільна від податків. Закони, які лобіюють власники енергобізнесу це ганьба і неподобство. І депутати, які голосують за них, отримали хабарі. Тому знання, досвід, силу і молодість, а найголовніш – величезне бажання працювати хочу присвятити розвитку своєї країни та забезпеченню її стабільності.

 

— Що передбачено в вашій роботі з шкільними та дошкільними закладами?

— Модернізація та впровадження технологій для дітей у навчальних закладах є вимогою сучасності. І гідна оплата роботи вчителя. Ми повинні розуміти, що не все погано в нашій країні, десь достатньо продовжувати введення ініціатив, розвивати почате, а десь треба починати, створювати базис. Це складний процес і не проста робота, не для одного дня. Ми повинні руйнувати стереотипии, що депутат — це дорогі костюми та елітні автомобілі. Депутат це, в першу чергу, законодавець, якийповинен слухати й чути народ. Наше завдання — дослухатися до народу, щоб знати, що продовжувати, а що потребує нововведень.

 

— Чи збираєтеся ремонтувати дороги і покращувати сполучення між населеними пунктами?

— Депутат має працювати на своєму окрузі, куди щодня приходять люди, котрі потребують допомоги. Лише 2 тижня є сесійними, а інші дні — робочі. Якщо буде взаємодія та взаємозв'язок між депутатом та народом, тоді в країні буде порядок.

 

— Який ваш головний життєвий принцип?

— Я хочу,щоб мною пишалися батьки, і це природно, адже виховання, яке стало основою моїх життєвих позицій, покликане не розчарувати їх. Батьки навчили мене: «Якщо вже братися за справу, то робити її якнайкраще або не братися взагалі». І згадуючи про це, я розумію свою відповідальність і перед людьми. З цією позицією я їду по життю. І прийнявши рішення стати самовисунцем від 202 округу, я не зраджу цьому принципу. Бо сила у правді і у вірі. Як то кажуть у народі: «Суду Божого околицею не об'їдеш», тож я буду сумлінно виконуватиму свою роботу, бо йду працювати заради людей і кращої долі для Буковини. Саме тому моє виборче гасло: «Зі мною Бог і Україна, Шаповалова Катерина».

 572

Схожі новини:

Іван Рибак :

Іван Рибак :"Я йду йду в український парламент не від якоїсь партії. Я йду від громади мого виборчого округу №202, від людей""

Дорогі буковинці, колеги та друзі!   Найперше, хочу запевнити вас, що мої політичні пріоритети є сталими і незмінними - успішна та економічно розвинута
Юлій Мамчур: Тільки Порошенко здатний надати рішучу відсіч російській агресії

Юлій Мамчур: Тільки Порошенко здатний надати рішучу відсіч російській агресії

ПОЛІТИКА   Український військовий льотчик 1-го класу, полковник Повітряних Сил Збройних Сил України, командир 204-ї бригади тактичної авіації Юлій
Навчалися адміністратори та керівник ЦНАП при Кіцманській РДА

Навчалися адміністратори та керівник ЦНАП при Кіцманській РДА

 10 вересня на базі Чернівецького регіонального центру перепідготовки та підвищення кваліфікації відбулося навчання за програмою короткотермінового
Іван Рибак: Лише навівши лад на митниці, з тіні можна вивести 4 мільярди доларів

Іван Рибак: Лише навівши лад на митниці, з тіні можна вивести 4 мільярди доларів

 Про джерела наповнення Держбюджету Коментуючи у ході ефіру 22 червня 2018 року на каналі "Рада" заяву Володимира Гройсмана про те, що незабаром буде
Андрій Полянек: Моя виборча програма ‒ це план, як зробити життя мешканців Мамаївської громади комфортнішим

Андрій Полянек: Моя виборча програма ‒ це план, як зробити життя мешканців Мамаївської громади комфортнішим

Член політради УКРОПу, ветеран АТО Євген Тєрєхов відвідав Буковину та зустрівся з мешканцями Мамаївської та Кіцманської ОТГ. Під час зустрічі герой
Молодій Мамаївській громаді — молодого керівника

Молодій Мамаївській громаді — молодого керівника

Шановні земляки! Дозвольте розказати про себе та про те, чому я пішов на вибори. Мені 27 років, я маю повну вищу економічну освіту, зараз отримую другу у

Додати коментар

Ваше Ім’я:
Ваш E-Mail:
Запитання:
Як звали Гагаріна
Відповідь:*
Код:
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Введіть код:

soc

Ми в соц.мережах
soc soc soc soc
Погода


ВХІД НА САЙТ