Будьте в курсе последних событий, подпишитесь на обновления сайта
Громадсько-політичний тижневик Кіцманщини

Звіт про виконання депутатських повноважень депутата Кіцманської районної ради VII скликання Олійник Лесі Іванівни

27 фев 2018

Звіт про виконання депутатських повноважень

депутата Кіцманської районної ради VII скликання

Олійник Лесі Іванівни за період 2016 – 2017 р.р.

Відповідно до ст.16 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», з метою інформування виборців про свою діяльність, залучення громадян до розв’язання проблем місцевого значення, звітую про свою роботу.

У звітному періоді намагалася виконувати свої депутатські повноваження добросовісно і якісно. Брала участь в усіх пленарних засіданнях районної ради, досить часто висловлювала свою думку щодо ухвалення окремих рішень, озвучувала зміни та доповнення до деяких з них.

Звіт про виконання депутатських повноважень депутата Кіцманської районної ради VII скликання Олійник Лесі Іванівни

 

Скориставшись правом депутата, у періоді, за який звітую, подала два депутатські запити щодо передбачення в районному бюджеті на 2017 рік коштів на проведення капітального ремонту покрівлі Кіцманської художньої школи в сумі 197322 грн. та щодо виділення коштів на проектні роботи та виготовлення кошторисної документації на капітальний ремонт адмінбудівлі районного методичного кабінету в сумі 52000 грн., що знаходиться в м.Кіцмань вул.Шевченка,7. Дані запити знайшли підтримку у керівництва району та завдяки колегам-депутатам стали рішеннями ради, згідно яких до кінця 2017 року було профінансовано та проведені відповідні роботи, адже, працюючи у відділі розвитку територій та комунальної власності району, на власні очі бачу проблеми комунальних установ.

Відповідно до рішення районної ради від 04.12.2015 року, №09-02/15 очолюю постійну комісію районної ради з питань промисловості, транспорту, зв’язку, будівництва, житлово-комунального господарства, побутового, торговельного обслуговування населення. Не менш складною залишається проблема якісної організації роботи постійної комісії районної ради. Адже саме на засіданнях постійних комісій депутати опрацьовують проекти програм та рішень, здійснюють контроль за їх виконанням, готують відповідні висновки та рекомендації про зміни чи доповнення.

Так під моїм керівництвом за даний період відбулось 6 засідань комісії. Загалом комісія розглянула та опрацювала 17 питань, серед яких:

- Про роботу Кіцманського УГГ ПАТ «Чернівцігаз» по забезпеченню підприємств, установ, організацій та населення газом та якістю надання послуг.

- Про роботу Кіцманського РЕМ по забезпеченню підприємств установ, організацій та населення району електроенергією.

- Про виділення земельних ділянок під індивідуальне житлове будівництво учасникам бойових дій в Кіцманському районі.

- Про роботу районного вузла поштового зв’язку.

- Про роботу автопідприємств району по перевезенню населення

- Про стан ремонту доріг на території Кіцманського району

- Про розгляд запиту депутата районної ради Макидона О.О. щодо будівництва об’їзної дороги в м.Кіцмань та обстеження тріщин в будинках по вул.Незалежності в м.Кіцмань.

- Звернення жителів с.Гаврилівці та с.Іванківці щодо виділення додаткового автобусного рейсу Чернівці-Хлівище в ранковий час.

- Звернення жительки с.Ошихліби щодо якості обслуговування населення Кіцманським РЕМ та Кіцманським УГГ ПАТ «Чернівцігаз».

Як наслідок розгляду питань депутатами районної ради було прийнято відповідні висновки-рекомендації та прийнято два звернення до Президента України, Прем’єр-міністра України, Голови Верховної Ради України та голови Чернівецької обласної державної адміністрації щодо скасування абонплати за газ для населення та щодо завершення будівництва автомобільної дороги (Лашківка-Суховерхів) М19 Доманове-Ковель-Чернівці-Тереблече, яка проходить через м.Кіцмань.

Добровільно узявши на себе повноваження представляти громаду в районній раді, на засіданнях постійної комісії районної ради особливу увагу звертаю, як здійснюється фінансування та як реалізуються районні програми такі як: Програма розвитку малого та середнього підприємництва у Кіцманському районі на 2017-2018рр, Програма економічного і соціального розвитку Кіцманського району на 2017р. та затвердження Районної програми «Власний дім» у Кіцманському районі на 2017-2019рр.

Хочу подякувати депутатам за активну, змістовну і завжди результативну роботу постійної комісії.

Щодо моєї діяльності в інших органах ради, то, як голова постійної комісії, я входжу до складу колегії ради, в роботі засідань якої систематично беру участь, висловлюю свої пропозиції щодо розгляду питань на сесійних засіданнях ради.

Разом з головою ради, депутатами та керівництвом районної державної адміністрації брала участь в комісійному обстеженні загальнонавчальних закладів району, в ході якого було обговорено шляхи вирішення проблем цих установ та покращення послуг якості харчування. А також разом із представниками обласної державної адміністрації, управлінням Держгеокадастру, Державної екологічної інспекції, сільськими головами брала участь у виїзній комісії з питання щодо обстеження та виділення земельних ділянок для учасників АТО в смт.Неполоківці та в селах Шипинці, П’ядиківці, Іванківці, Ошихліби Кіцманського району.

У звітному періоді мною та депутатами усіх рівнів від ВО «Свобода» Кіцманського району проводилися зустрічі з виборцями, під час яких вивчала громадську думку щодо того чи іншого питання життєдіяльності. В межах можливостей депутатського фонду надавала фінансову допомогу на лікування важкохворим жителям району.

На сьогодні зроблено перші кроки на шляху децентралізації влади. Закон України „Про добровільне об’єднання громад” став фактично головним інструментом реформи. Реформа спонукає громади стати господарями на своїй території не на словах, а на ділі.

Так, 29 жовтня 2017 року пройшли вибори в Кіцманській міській та Мамаївській сільській об’єднаних територіальних громадах. В зв’язку з утворенням ОТГ постало багато питань розподілу власності, фінансування, утримання установ медицини та освіти, культури і спорту. Була обрана членом виконавчого комітету Кіцманської міської ради ОТГ, де беру активну участь у вирішенні нагальних проблем громади.

Окремі слова подяки хочу висловити народному депутату України Рибаку Івану Петровичу, за сприяння у виділенні з державного бюджету коштів на капітальний ремонт даху приміщення Кіцманської дитячої художньої школи. Ваша підтримка — свідчення Вашого небайдужого ставлення до проблем в системі художньої освіти в Україні і розуміння непересічної важливості художньо-естетичного вихованнядітей.

Впевнено можу сказати, що головними принципами, яких я завжди дотримуюсь у житті та в депутатській діяльності є – здоровий глузд та людяність, щоб не було соромно перед виборцями.

Вважаю, що найголовніше сьогодні - це мир і стабільність в Україні, до чого ми всі повинні прагнути, єднаючись у боротьбі за майбутнє нашої держави, щоб гасло "Слава Україні!" було не просто словами, а життєвим кредо кожного.


1 610

Схожі новини:

Ще раз щодо кінотеатру. Роз’яснення Кіцманської районної ради

Ще раз щодо кінотеатру. Роз’яснення Кіцманської районної ради

У Конституції України наголошується у ст. 1 «Україна – правова держава». Це означає, що органи виконавчої і представницької влади діють виключно в рамках
Складно ділити гроші, коли їх не вистачає: бюджетні питання на колегії Кіцманської РДА (відео)

Складно ділити гроші, коли їх не вистачає: бюджетні питання на колегії Кіцманської РДА (відео)

19 грудня 2017 року відбулося засідання колегії районної державної адміністрації під керівництвом в.о.голови районної державної адміністрації Юрія Косара.
Кіцманському районному бюджету боргують за оренду комунальних об’єктів понад сто тисяч гривень

Кіцманському районному бюджету боргують за оренду комунальних об’єктів понад сто тисяч гривень

Як повідомляється у звіті голови Кіцманської районної ради, на сьогоднішній день найбільшими боржниками з орендної платиі є ПП Місевич, який орендував фойє і
Майже 4 мільйони гривень з державного бюджету на соціальні об’єкти отримають мешканці Кіцманського району за сприяння народного депутата Івана РИБАКА

Майже 4 мільйони гривень з державного бюджету на соціальні об’єкти отримають мешканці Кіцманського району за сприяння народного депутата Івана РИБАКА

Відповідне рішення прийнято Кабінетом Міністрів України 12 липня 2017 року. Цього разу кошти будуть спрямовані на заміну даху Мамаївського навчального закладу
Депутати Кіцманської районної ради засідали позачергово

Депутати Кіцманської районної ради засідали позачергово

 Розпочалася позачергова шістнадцята сесія районної ради сьомого скликання з вшанування пам'яті жертв Другої світової війни, адже щорічно 22 червня є
На сесії Кіцманської міської ради приймали рішення щодо бюджету та благоустрою

На сесії Кіцманської міської ради приймали рішення щодо бюджету та благоустрою

На порядку денному 15 сесії 7 скликання, яка відбулася минулої п’ятниці, у день релігійного свята Благовіщення Пресвятої Богородиці, були питання про внесення

Додати коментар

Ваше Ім’я:
Ваш E-Mail:
Запитання:
Як звали Шевченка
Відповідь:*
Код:
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Введіть код:

soc

Ми в соц.мережах
soc soc soc soc
Погода


ВХІД НА САЙТ