Будьте в курсе последних событий, подпишитесь на обновления сайта
Громадсько-політичний тижневик Кіцманщини

Молодій Мамаївській громаді — молодого керівника

19 окт 2017
Шановні земляки! Дозвольте розказати про себе та про те, чому я пішов на вибори.
Мені 27 років, я маю повну вищу економічну освіту, зараз отримую другу у Національному транспортному університеті за спеціальністю «Будівництво та цивільна інженерія». Працювати почав у студентські роки і вважаю, що саме під час навчання людина повинна отримати перший досвід роботи. Оскільки саме цей досвід допоможе після закінчення навчання бути готовим до дорослого життя. Вісім років тому я відкрив у нашому краї найвідоміший медіа-портал Geometria, в рамках проекту зараз діє медіа-школа, яка навчає майбутніх ведучих та фотографів. На даний час я керую агентством у сфері зовнішньої реклами. 

Молодій Мамаївській громаді — молодого керівника

Пожежна машина Газ-53 1983 року випуску!

 

Ви скажете, я занадто молодий? Ви, швидше за все, думаєте, що я не знаю, як керувати громадою або як навести лад з комунальними мережами? Або залучити інвестиції в громаду? Але дозвольте мені відкрити один секрет! Ніхто не знає цього одразу! Ідеї не з’являються повністю оформленими, вони вимальовуються, поки ви працюєте над ними! Потрібно лише почати! 
У той час, коли відбувалась Революція Гідності, я працював у Києві і, будучи її активним учасником, зрозумів, що громада може впливати на майбутнє двома способами: виходити на Майдан і вимагати змін або брати на себе відповідальність шляхом активної участі у виборах.
Сьогодні віце-прем'єр Геннадій Зубко зазначає: «Країні потрібні нові, молоді лідери на місцях. Відповідальні, фахові та драйвові, їм потрібно допомагати, скеровувати, вказувати напрям руху. І саме від них ми очікуємо нових і якісних змін на місцях».
Створення спроможної громади, залучення інвестицій є нашим першим пріоритетом!
Другим нашим пріоритетом є безпека. Через Мамаївську ОТГ проходить сучасна дорога, частина якої першої категорії. Це зона підвищеної небезпеки! Нам треба шукати можливості для впливу на швидкісний режим, культуру водіння і пішоходів. Актуальними є питання створення комплексного відео-нагляду, екологічної безпеки та укріплення берегів річки Прут.

Молодій Мамаївській громаді — молодого керівника

 Третім пріоритетом є питання інфраструктури. Потрібно покращити умови ланки первинної медицини у Лужанах. Придбати сучасний пожежний автомобіль та по медичному автомобілю в кожну амбулаторію. Також управління ЖКГ області підтримало ідею створення системи централізованого водопостачання та водовідведення. Це є дуже актуальним, оскільки у місцях щільної забудови відсутні можливості підключення пожежних гідрантів. Асфальтування та ремонт доріг сільського значення. 

Четверте. В освіті необхідно підтримувати інноваційну діяльність та розвивати дітей. Надаючи можливість відвідувати технічні уроки, гуртки кулінарії та праці. Саме діти та їхні батьки повинні визначати переможців програми «Успішний педагог». 
П’яте — це наші проекти: 
- Програма розповсюдження світлоповертаючих елементів «Перейди на сторону світла» для пішоходів і велосипедистів.
- Соціальна картка — твій захист та переваги. В той час, коли зарплати і пенсії не встигають за зростанням цін, ми в нашій громаді повинні дбати про захист простих людей, надаючи знижки на необхідні ліки та продукти. На основі цієї картки в майбутньому будуть зроблені цифрові комунальні книжки. 
- Створення інтернет-каналу громади для прозорості роботи влади, інформування населення та відображення культурних подій. 
- Програма підтримки спортивних секцій, таких як карате, танці, футбол, бейсбол та інші. 
- Фестиваль хорової пісні. 
На завершення хочу зазначити, що громада виграє тоді, коли влада зможе скористатися новими можливостями місцевого самоврядування. А разом із нею виграє вся Україна. Тому хочу запросити людей прийти на вибори і бажаю, щоб на цих виборах українські цінності, щирість людей та правда перемогли. 
Щиро Ваш, кандидат на посаду 
голови Мамаївської сільської ОТГ 
Дмитро Левченко.

Молодій Мамаївській громаді — молодого керівника

 

Молодій Мамаївській громаді — молодого керівника

Я зі своєю командою розпочав кампанію з підвищення безпеки руху. Мешканці ОТГ одні з перших мають можливість  отримати світлоповертаючі жилети. Для цього потрібно звертатися в с.Мамаївці, вул.Шевченка, 85, і в намети "Самопомочі" у Лужанах і Мамаївцях.

 
2 921

Схожі новини:

У Заставні громадські активісти контролюватимуть владу, щоб громада ставала кращою

У Заставні громадські активісти контролюватимуть владу, щоб громада ставала кращою

«ЗРОБИМО ГРОМАДУ КРАЩОЮ РАЗОМ!», - закликали активісти громадської організації «Кроки до майбутнього» 16 квітня у місті Заставнапід час прес-конференції –
Молодій Мамаївській громаді — молодого керівника

Молодій Мамаївській громаді — молодого керівника

ВИБОРИ 29 ЖОВТНЯ 29 жовтня 2017 року в населених пунктах Новий Киселів, Мамаївці та Лужани відбудуться перші, новоутворючі вибори депутатів та Голови
Кіцманщина – моя Батьківщина!

Кіцманщина – моя Батьківщина!

ВИБОРИ 29 ЖОВТНЯ 2017 РОКУ За останні роки Україна змінилася. Вона здобула чимало перемог, але також зазнала непоправних втрат. Сьогодні ніхто не скаже, що
Вибори 29 жовтня: кандидати від

Вибори 29 жовтня: кандидати від "Свободи" в Кіцманську міську раду

Звернення Петра ЧУПРИНИ від кандидатів-свободівців 29 жовтня 2017 року відбудуться перші вибори міського голови та депутатів Кіцманської міської ради
У перспективний план ОТГ вносяться зміни: на Кіцманщині схвалено три громади

У перспективний план ОТГ вносяться зміни: на Кіцманщині схвалено три громади

На основі прийнятих рішень органів місцевого самоврядування про їх добровільне об’єднання та приєднання, а також на основі звернень відповідних рад про
У Кіцманському районі триває процес створення ОТГ

У Кіцманському районі триває процес створення ОТГ

  На Кіцманщині ще немає створеної жодної об’єднаної територіальної громади, але цього року активізувався цей процес і на шляху до створення зараз

Додати коментар

Ваше Ім’я:
Ваш E-Mail:
Запитання:
Як звали Шевченка
Відповідь:*
Код:
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Введіть код:

soc

Ми в соц.мережах
soc soc soc soc
Погода


ВХІД НА САЙТ