Будьте в курсе последних событий, подпишитесь на обновления сайта
Громадсько-політичний тижневик Кіцманщини

Передвиборча програма Андрія Полянека — кандидата на посаду голови Мамаївської ОТГ

13 окт 2017

Шановні жителі

Мамаївців, Нового Киселева та Лужан!

Ви для мене наче одна велика родина, і йдучи на голову нашої громади,я усвідомлюю відповідальність, яку я повинен нести. В той же час, кожен з нас мусить усвідомити, що наша громада – наш спільний дім, і від нас залежить,яким він буде завтра.

 

Я, Полянек Андрій Васильович, народився 28 квітня 1981 року в селі Мамаївці. Освіта вища

Сімейний стан: вдівець, виховую дочку – Полянек Анастасію Андріївну, 2009 р.н.

2003 р. - закінчив з відзнакою ЧФЮІ і отримав повну вищу освіту та здобув кваліфікацію економіст.

2011р. - закінчив з відзнакою ПВНЗ «Буковинський університет» і отримав базову вищу освіту та здобув кваліфікацію бакалавра з права.

З 2006 року по 2010 рік був аспірантом ІРД м. Львів НАНУ, тема «Фінансові механізми підвищення ефективності будівельного комплексу Чернівецької області», не захистився в зв’язку з сімейними обставинами, за цей же період написав декілька тематичних статей в наукові видання.

Трудова діяльність:

1999р – робочий по магазину ПВКФ «Побут»,

2002р.– 2006р. – фінансовий менеджер ФОП Полянек С.К.

2006р.- 2007р. – помічник ректора ПВНЗ «Буковинський університет» з питань будівництва.

2008р.– заступник ректора ПВНЗ «Буковинський університет» з адміністративно-господарської роботи.

2006р. – 2013р. – викладач кафедри фінансів ПВНЗ «Буковинський університет»

2010р.- 2014 р. - ФОП Полянек Андрій Васильович

З 2010 року – засновник, по сумісництву директор і бухгалтер ТОВ «Поліман»

З 2015р. - фінансист–юрист ФОП Полянек С.К.

Громадська робота: з 2014 року член громадського формування «Народна самооборона» в Кіцманському районі, член громадського формування «Народна самооборона» в м.Чернівці, член громадської організації «Антикорупційна комісії при Народній раді в Чернівецькій області», член ГС «Чернівецька обласна люстраційна комісія», активіст та правозахисник.

З 2015р. голова ради Кіцманської районної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП», депутат Кіцманської районної ради VII скликання, голова фракції у Кіцманській районній раді VII скликання, член колегії та постійної комісії з питань економічного розвитку, бюджету, фінансів та комунальної власності.

Я людина діла. Відповідаю за свої слова і вчинки перед всіма, перед своєю совістю і сумлінням. Практично вся моя трудова та громадська діяльність пов’язана з тісним спілкуванням з людьми. Завжди займався конкретними справами, робив це з користю для людей. Набутий досвід дозволяє мені вникнути в існуючі проблеми громади та його жителів – запропонувати конкретні шляхи їх вирішення. Саме тому я прийняв рішення балотуватися на посаду сільського голови.

 

Мої життєві принципи: Чесність – Людяність - Відкритість – Відповідальність!!!

 

Моя виборча програма – це моє особисте прагнення допомогти Вам, бо кожен із Вас заслуговує на краще життя і гідний жити у впорядкованому, благоустроєному і чистому селі та громаді.

1)Введення громадського контролю за діяльністю органів місцевого самоврядування (Мамаївської сільської ради ОТГ); створення Громадської Ради!

2)Запровадження прозорих і справедливих правил прийняття сесією сільської ради відповідних рішень, з якими матиме можливість ознайомитись будь-хто із жителів села та бути присутнім на їх прийнятті.

3)Безпосередня участь у різних програмах, грантах та залучення державних, громадських, приватних установ та організацій, окремих громадян для вкладення коштів у розвиток села – освіти, духовності, медицини, культури і спорту.

4)Утворення на місцевому рівні депутатського цільового фонду, для соціальної допомоги учасникам бойових дій, інвалідам, немічним і літнім, усім тим, кому нині особливо важко.

5)Створення громадського формування з охорони громадського порядку.

6)Створення навчальної секції на базі шкіл громади «Мовного центру», де можна безкоштовно навчати дітей іноземним мовам, з можливістю в майбутньому вступити на навчання за кордон.

7)Дотримання узгоджених планів використання природних ресурсів місцевого значення на відповідній території для задоволення потреб населення громади, кар’єр громади.

8)Запровадження жорсткого і, водночас, прозорого контролю за дотриманням земельного законодавства, використанням, відведенням та розподілом земель, видачею відповідних документів, що посвідчують право власності та право користування землею.

9)Підняття перед вищими органами державної влади та її відповідними структурами питання включення ОТГ до комплексного плану соціально-економічного розвитку з відповідним фінансуванням.

10)Будівництво та капітальний ремонт доріг з відповідною дренажною системою, їх утримання та благоустрій, після громадських обговорень та за участі громадського контролю.

11)Створення дієвої системи фінансування та організаційної допомоги для вирішення нагальних питань побуту, санітарії, екології та впорядкування кладовищ.

12)Вирішення питання збирання, транспортування, утилізації та розміщення побутового сміття та інших відходів, власними зусиллями та за рахунок інвесторів.

13)Дотримання та виконання екологічних програм, збереження зелених насаджень, якості стічних вод, що зробить наші струмки та річку чистішими, а не умовні русло-регулюючі роботи.

14)Сприяти, мотивувати та впроваджувати програми розвитку малого та середнього бізнесу, постійно враховувати права та інтереси підприємців та активно залучати їх до вирішення соціально-економічних проблем громади.

15)Запровадити програму «Бюджетних ініціатив» під проекти депутатів та громади.

16)Ремонт та забезпечення всім найнеобхіднішим закладів освіти, медицини та бюджетних установ громади.

17)Ініціювання повернення дискотеки для молоді в смт. Лужани в суботу та с.Мамаївці в неділю.

18)Запровадження проведення навесні музичного Фестивалю ім. Дмитра Гнатюка та призначення 3 премій кращим учням Мамаївської музичної школи.

19)Сприяння створенню умов для розвитку парків, зелених зон для родинного відпочинку, трьох пляжів, зеленого туризму та розгортанню мережі комплексів відпочинку всеукраїнського туристичного масштабу та подальшого включення в туристичну карту.

20)Сприяння та підтримка розвитку спортивних секцій (футбольних, волейбольних та баскетбольних команд, легкої атлетики, тенісу, шахів та шашок тощо), школи образотворчого мистецтва, художньої самодіяльності, створення молодіжного театру.

Ми можемо і повинні жити краще! У разі, якщо Ви довірите мені виконувати повноваження Мамаївського сільського голови об’єднаної територіальної громади, готовий з повною самовіддачею відстоювати: гідне і поважне ставлення до людей, їх інтересів, честі та гідності, усунення подвійної моралі, неправди та подвійних стандартів у відносинах між місцевою владою і громадою, недопущення того, щоб підвладні мені посадові особи перетворювали владу у бізнес та ганьбили її поміж людей.

Роботи дуже багато, але впевнений, що разом ми все здолаємо. Не виключаю, що життя вноситиме свої корективи та ставитиме нові завдання, проте всі наші кроки будуть направлені на покращення життя кожного в нашій громаді. Сподіваюсь на Вашу підтримку та довіру, бо наші села варті того, щоб всі наші з вами мрії, проекти та плани стали реальністю! А наша громада – окрасою України!

Звертаюся до всіх жителів нашої об’єднаної громади: «Прийдіть обов’язково на вибори, не будьте байдужими до життя наших сіл. Адже від вашого вибору залежить наше спільне майбутнє... Чи стояти на місці, чи рухатись вперед!!!»

Програма відкрита для Ваших звернень, ініціатив і пропозицій.

Нам даровано прекрасні, мальовничі села, але обділено в часі на роздуми й вагання. Зробіть свій правильний вибір!

З повагою Ваш Полянек Андрій Васильович!

Разом ми сила! Слава Україні!!! Героям Слава!!!


16 824

Схожі новини:

Обрані головою та депутатами Неполоковецької селищної ОТГ: повний список

Обрані головою та депутатами Неполоковецької селищної ОТГ: повний список

 Неполоковецька селищна  виборча комісія повідомляє про результати виборів На посаду селищного голови Неполоковецької ОТГ обраний: Храпко Григорій
Обрані головою та депутатами Ставчанської сільської  ОТГ: повний список

Обрані головою та депутатами Ставчанської сільської ОТГ: повний список

 Ставчанська сільська виборча комісія Кіцманського району Чернівецької області зареєструвала: Обраний на посаду сільського голови Ставчанської сільської
Результати виборів до Мамаївської сільської ради ОТГ

Результати виборів до Мамаївської сільської ради ОТГ

ПЕРШІ ВИБОРИ  ДЕПУТАТІВ СІЛЬСЬКИХ,СЕЛИЩНИХ, МІСЬКИХ РАД ОБ'ЄДНАНИХ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД  І ВІДПОВІДНИХ СІЛЬСЬКИХ,СЕЛИЩНИХ, МІСЬКИХ ГОЛІВ  29
Андрій Полянек: Моя виборча програма ‒ це план, як зробити життя мешканців Мамаївської громади комфортнішим

Андрій Полянек: Моя виборча програма ‒ це план, як зробити життя мешканців Мамаївської громади комфортнішим

Член політради УКРОПу, ветеран АТО Євген Тєрєхов відвідав Буковину та зустрівся з мешканцями Мамаївської та Кіцманської ОТГ. Під час зустрічі герой
У Мамаївцях на зустріч за кандидатами на голову ОТГ прийшло понад 200 людей, у Кіцмані  виборці не прийшли (ВІДЕО)

У Мамаївцях на зустріч за кандидатами на голову ОТГ прийшло понад 200 людей, у Кіцмані виборці не прийшли (ВІДЕО)

 Сьогодні на теренах Кіцманщини у тих населених пунктах, де вже за тиждень обиратимуть депутатів та голів об’єднаних територіальних громад, відублися
За крісло голови Мамаївської ОТГ змагатимуться шість кандидатів

За крісло голови Мамаївської ОТГ змагатимуться шість кандидатів

29 жовтня відбудуться перші вибори в новостворені ОТГ. В Кіцманському районі обиратимуть голів і депутатів у Кіцманську міську і Мамаївську сільську об’єднані

Додати коментар

Ваше Ім’я:
Ваш E-Mail:
Запитання:
Як звали Шевченка
Відповідь:*
Код:
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Введіть код:

soc

Ми в соц.мережах
soc soc soc soc
Погода


ВХІД НА САЙТ