Громадсько-політичний тижневик Кіцманщини

В облраді новий депутат з Кіцманщини Віталій Захарюк

23 май 2017

В облраді новий депутат з Кіцманщини Віталій Захарюк

Чернівецька обласна виборча комісія зареєструвала нового депутата Чернівецької обласної ради Віталія Захарюка. 

В облраді новий депутат з Кіцманщини Віталій Захарюк

Про це повідомляє на своїй ФБ сторінці Віталій Захарюк, який проходить в облраду по списку партії "Народний контроль" після складання депутатських повноважень Романом Ванзуряком.  

"15 травня о 10:00 відбулась сесія Чернівецької обласної ради. Проте Чернівецька обласна виборча комісія зібралась аж о 16:00. Нарешті маю протокол засідання виборчої комісії з підписами членів комісії про затвердження мене депутатом Чернівецької обласної ради VII скликання. Чому Голова обласної ради не зібрав комісію раніше, так як всі необхідні документи до комісії було подано, а від складання повноважень депутатом замість котрого проходжу в раду минуло вже пів року? В обласну раду мене обирали не виборча комісія і не голова ради, а люди, жителі сіл: Берегомет, Реваківці, Клокічка, Неполоківці, П'ядиківці, Дубівці, Глиниця, Коростувата, Бурдей, Ревне, Стрілецький кут, Біла.
Вже кілька місяців до мене звертаються, знаючи, що повинен і маю обов’язок допомагати виборцям, а зареєструвати мене як депутата не могли."  — написав Віталій Захарюк.

 

 

 


1 331

Схожі новини:

ФК сіл Стрілецький Кут та Ревне отримали моральну та фінансову підтримку

ФК сіл Стрілецький Кут та Ревне отримали моральну та фінансову підтримку

  Футбол – один з найбільш поширених видів спорту у населених пунктах району, адже його полюбляють практично всі. Це можуть бути серйозні матчі для

Додати коментар

Ваше Ім’я:
Ваш E-Mail:
Запитання:
Як звали Гагаріна
Відповідь:*
Код:
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Введіть код:

soc

Ми в соц.мережах
soc soc soc soc
Погода


ВХІД НА САЙТ