Громадсько-політичний тижневик Кіцманщини

Виступ Тимошенко – потужний старт кампанії

16 янв 2019

Виступ Юлії Тимошенко в передачі "Свобода слова” на каналі IСTV став однією з головних подій року, що почався.

Лідерка президентського рейтингу наочно продемонструвала, що вона перебуває на піку своєї політичної форми і чудово підготовлена до виснажливої кількамісячної передвиборчої кампанії. 

Виступ Тимошенко –  потужний старт кампанії

 


 

Вона презентувала комплексну стратегію розвитку України, чим не може похвалитися жоден інший український політик. Це: Новий економічний курс, Новий соціальний курс, розширений формат Будапешт плюс і Нова Конституція України. Всі ці теми вона презентувала на спеціальних форумах і обговорювала з фахівцями і простими українцями.
Ні в кого, крім Тимошенко, більше немає такого ясного бачення майбутнього України і такої сильної політичної команди.
Тимошенко демонструє не набір гасел, а чіткий Новий курс України, який був розроблений з допомогою кращих юристів, економістів та військових фахівців нашої держави. Команда з 500 експертів працювала три роки. Починали свою роботу тоді, коли передвиборчою кампанією ще навіть і не пахло і це не було пов’язано  з виборами.
Новий курс передбачає покроковий план наведення ладу в Україні. На жаль, це не буде легко, бо державу руйнували і грабували багато років, але колись же треба покласти цьому край!
Представники влади і олігархи дуже бояться Тимошенко, оскільки розуміють, що їм доведеться відповідати по закону за все, що вони накоїли з країною. Прості люди теж розуміють, що вона буде нещадно боротися з корупціонерами. Я іноді провожу фокус-групи в різних регіонах України і коли люди говорять, що будуть голосувати за Тимошенко, то я їх запитую чому. Одна з найпопулярніших відповідей — Юля посадить всіх злочинців. І народ чекає, що представникам нинішньої влади доведеться сидіти у в’язниці. Таким чином, вона відповідає запиту суспільства на «сильну руку».
Одна з головних відмінностей Юлії Володимирівни від інших українських політиків полягає у тому, що вона формує політику на багато років наперед, а не живе від виборів до виборів. Її рейтинг зростає вже багато місяців поспіль і наразі Тимошенко впевнено лідирує в усіх соціологічних опитуваннях. Соціологія наочно показує, що саме вона є найбільш імовірним майбутнім президентом України.
До того ж, партія Батьківщина – чи не єдина партія, яка має реальну партійну структуру в більшості регіонів України (крім хіба що Криму і тимчасово окупованої частини Донбасу).
В партії є дуже багато фахівців з права, економіки і інших важливих галузей знань. Всіх фахівців навіть неможливо перерахувати. Вони мають чималий досвід державного управління і будуть наполегливо працювати в інтересах простих людей.
Команда Тимошенко буде звертати особливу увагу на соціальну політику і підвищення зарплат і пенсій. Це необхідно для того, щоб зберегти людей в країні і заохотити повертатись тих, хто вже, на жаль, встиг виїхати за межі країни.
Попереду ще багато роботи, але перші кроки вже зроблені. Далі буде…
Микола Спірідонов, 
політичний експерт.381

Схожі новини:

Що потрібно зробити після народження дитини?

Що потрібно зробити після народження дитини?

Консультація Міністра юстиції Павла Петренка Доброго дня, пане Міністре. Ми чекаємо через 6 місяців на первістка. Просимо Вас детально пояснити процедуру
З 1 листопада 2018 року громадяни України можуть обміняти паспорт у формі книжечки на ID-картку в будь-який час

З 1 листопада 2018 року громадяни України можуть обміняти паспорт у формі книжечки на ID-картку в будь-який час

Уряд вніс зміни у порядок оформлення паспорта громадянина України у формі ID-картки   Запровадження паспорта у формі картки в Україні розпочалося у січні
Державна міграційна служба відповідає на найпоширеніші запитання

Державна міграційна служба відповідає на найпоширеніші запитання

Різними каналами зв’язку – через телефони «гарячих ліній», у зверненнях в онлайн-приймальні ДМС України, у соціальних мережах отримувачі адміністративних
Зареєструвати громадську організацію – просто!

Зареєструвати громадську організацію – просто!

Нині законодавство пропонує кілька способів подання документів для державної реєстрації громадських формувань – це і безпосередня подача державному
Стартувала реєстрація на ЗНО-2018

Стартувала реєстрація на ЗНО-2018

6 лютого 2018 року розпочалась реєстрація на зовнішнє незалежне оцінювання. Реєстрація триватиме до 19 березня. 2 квітня – останній день
Порядок державної реєстрації смерті: порядок дій та перелік необхідних документів

Порядок державної реєстрації смерті: порядок дій та перелік необхідних документів

 Державна реєстрація смерті проводиться в органах державної реєстрації актів цивільного стану за останнім місцем проживання  померлого, за місцем

Додати коментар

Ваше Ім’я:
Ваш E-Mail:
Запитання:
Як звали Гагаріна
Відповідь:*
Код:
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Введіть код:

soc

Ми в соц.мережах
soc soc soc soc
Погода


ВХІД НА САЙТ