Громадсько-політичний тижневик Кіцманщини

Ювілей керівника ТОВ "Берекол": Господь на хлібороба освятив

03 июл 2017

Ювілей керівника ТОВ "Берекол": Господь на хлібороба освятив

На початку спекотного липня, коли в хліборобів розпочинається напружена жнивна пора, ювілей відзначає Микола Іванович Олійник – директор товариства з обмеженою відповідальністю «Берекол».

Трудову діяльність він розпочав у 1978 році у колгоспі «Радянська Україна» на посаді ветеринарного фельдшера. З 1986 року по 1992 рік очолював колектив молочно-тваринницької ферми місцевого колгоспу. Разом з тим продовжував здобувати вищу освіту у Кам’янець–Подільському сільськогосподарському інституті і отримав спеціальність лікаря ветеринарної медицини.
Не лише сільське господарство займало помисли Миколи Івановича. За активну громадську позицію та небайдуже серце неодноразово його обирали депутатом Берегометської сільської ради, був і депутатом Чернівецької обласної ради. В березні 1992 року йому довірили очолювати Берегометську сільську раду.
Завдяки високій працездатності, організаторським здібностям, професіоналізму в 1997 році М.І.Олійника обрали головою колективного сільгосппідприємства «Промінь». Після реорганізації сільськогосподарських підприємств у 2004 році на базі місцевого господарства Микола Іванович організовує товариство з обмеженою відповідальністю «Берекол», яка очолює і зараз. Трудолюбивий, цілеспрямований, вимогливий до себе і до своїх підлеглих він багато уваги приділяє розвитку матеріально-технічної бази господарства.
Ні для кого не таємниця, що аграрний бізнес – доволі ризикований, залежить і від примх природи, і від державного регулювання податків, цін, програм. Але завдяки клопіткій роботі, введенням інновацій невелике підприємство «Берекол» є успішним і одним із кращих на Кіцманщині.
— В обробітку підприємства є 780 гектарів ріллі, які орендуємо у 425 пайовиків. Зерно за паї платимо вчасно, з першого урожаю, — розповідає Микола Іванович. — Цього року види на врожай непогані, маємо до збирання озимої пшениці 160 га, соняшнику 160 га, кукурудзи 120 га, сої 160 га, озимого ячменю 60 га, збором якого і розпочнемо жнива наступного тижня. Працюють на підприємстві 30 осіб. Усі вчасно отримують зарплату, розмір якої залежить від виконаної роботи і кваліфікації.
За словами керівника, за останні три роки для обробітку полів ТОВ «Берекол» придбало сучасної техніки на суму близько 7 мільйонів гривень. Торік сплачено до бюджетів податків і зборів на суму понад один мільйон двісті тисяч гривень.
Крім того, що ТОВ «Берекол» справно сплачує податки, підприємством виділяються і кошти на благодійність, на церкви. Також підтримує дитячу футбольну команду (утримує тренера), допомагає будувати сучасний дитячий майданчик біля Реваківського ЗНЗ, а учасникам бойових дій, які проживають на території Берегометської сільської ради, виділяють по центнеру зерна.
Окрім того, що Микола Олійник вже 20 років очолює сільгосппідприємство, він також є головою громадської організації «Консультативно-дорадчий центр». Одружений, має двох дітей. Син отримав вищу освіту за спеціальністю біо-еколог і деякий час працював разом із батьком у сільгосппідприємстві. Донька здобула фах медичного психолога.
Тож свій поважний ювілей Микола Іванович Олійник зустрічає із гарними здобутками, добрими справами та не менш значущими планами на майбутнє. Адже потрібно сіяти і жнивувати, вирощувати хліб і працювати на рідній землі, допомагати людям і дякувати Богу за своє покликання.
Наш кор.
827

Схожі новини:

Головним лікарем КУ «Кіцманська ЦРЛ» призначили Володимира Хромюка

Головним лікарем КУ «Кіцманська ЦРЛ» призначили Володимира Хромюка

Сьогодні, 20 квітня, відбувається сесія районної ради, під час якої депутати розглянули питання про призначення головного лікаря КУ «Кіцманська ЦРЛ». Прийнято
Петро Лумей: «Знайомство з роботою лісового комунального підприємства — дуже цінний досвід»

Петро Лумей: «Знайомство з роботою лісового комунального підприємства — дуже цінний досвід»

У зв’язку із загостренням ситуації із вирубкою лісів на Кіцманщині, яка стала особливо болючою протягом останнього року, постало питання про те, як захистити

Додати коментар

Ваше Ім’я:
Ваш E-Mail:
Запитання:
Як звали Гагаріна
Відповідь:*
Код:
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Введіть код:soc

Ми в соц.мережах
soc soc soc soc
Погода


ВХІД НА САЙТ