Громадсько-політичний тижневик Кіцманщини

Успіхи учнів та педагогів Кіцманщини за минулий навчальний рік

29 июн 2017

Успіхи учнів та педагогів Кіцманщини за минулий навчальний рік

 Кіцманська районна гімназія

 

 

Канюк Максим зайняв ІІ місце у ІІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства, ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Буковинської малої академії наук, секція "Правознавство"(керівник Білоус Ю.О.), ІІІ місце у ІІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології (учитель Рихло О.Б.) та І місце у ІІ етапі й ІІ місце у ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Буковинської малої академії наук, секція "Кліматологія та метеорологія" (керівник Костащук І.І.);

 

 

 Микитюк Вікторія виборола перемогу на ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з географії - І місце, з економіки - ІІ місце, з біології - ІІІ місце, а також І місце у ІІ етапі та І місце у ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Буковинської малої академії наук, секція "Географія та ландшафтознавство" (керівники Білоус Ю.О., Гудима М.В., Олексюк А.В.).

Серед обдарованих гімназистів були нагороджені за ІІІ-ті місця у ІІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури - Колісник Вікторія, учениця 9 класу, (учитель Кожухар О.М.), Микитюк Діана - учениця 10 класу (учитель Остапюк О.І.), яка також була третьою у ІІ етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МБАН; за ІІ місце у ІІІ етапі олімпіади з історії -десятикласник Гунчак Іоанн (учитель Бугай Г.С.). Призерами ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Буковинської малої академії наук стали у секції "Географія та ландшафтознавство": ІІІ місце - Грекул Марія(8 клас) та Андріяшик Юлія(9 клас) (керівник Білоус Ю.О.), ІІ місце -Шекеряк Оксана (9 клас) ; у секції "Кліматологія та метеорологія" - Боднар Іван(9 клас) (керівник Гудима М.В.); у секції "Гідрологія"- ІІ місце - одинадцятикласники Палагута Михайло та ІІІ місце -Федорюк Павло (керівник Білоус Ю.О.). Юні філологи - шестикласниця Собко Аліса та восьмикласниця Кошурба Анастасія стали третіми у обласному етапі Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка(учитель Остапюк О.І.).

Успіхи учнів та педагогів Кіцманщини за минулий навчальний рік

 Лужанський ЗНЗ І-ІІІ ст. ім.В.Орелецького

 

ІІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з основ наук: з української мови та літератури - Колісник Софія (9 клас) - ІІ місце (учитель Колісник І.Г.), із зарубіжної літератури - Флорескул Анастасія(9 клас)-ІІІ місце (учитель Розенквіт І.А.), з географії - Кулька Софія (9 клас) - ІІІ місце, також ІІІ місце і у конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт секції "Географія та ландшафтознавство" (учитель Куриш Д.Г.), з математики ІІ місце і з фізики- ІІІ м.- Арійчук Олег(9 клас, учителі Одовійчук О.К., Гамаль О.В.).


Верхньостановецький ЗНЗ І-ІІІ ст.

Учень 9 класу Рудніцький Олександр виборов І місце у ІІІ етапі та брав участь у ІV етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії, зайняв ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Буковинської малої академії наук, секція "Географія та ландшафтознавство" (керівник Флорескул М.М.), перемогу - ІІІ місця - здобули у цій секції також учні 11 класу Радощук Діана (керівник Найда О.Я.), Малайко Мар’яна (керівник Костащук І.І.), а у секції "Гідрологія" - Гальчук Микола (керівник Когут О.В.).


Реваківський ЗНЗ І-ІІІ ст.

Учениця 9 класу Тодорюк Дана, яка зайняла І місце у ІІІ етапі та була учасницею ІVетапу Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім.Т.Шевченка (учитель Сюрісь О.В.), учнів 8 класу-призерів(ІІІ місце) обласного етапу Всеукраїнських олімпіад - географії - Мандрик Аліна (учитель Куриш Д.Г.), з математики – Пазюк Сергі (учитель Купчанко М.В.).

Мамаївський ЗНЗ І-ІІІ ст. №2

Карузо Джульєтта(10 клас) зайняла ІІ місце у ІІІ етапі олімпіади з англійської мови (учитель Онищук С.Я.) і ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Буковинської малої академії наук у секції "Гідрологія"(керівник Куриш Н.К.);

Ситник Крістіан(11 клас) - став третім серед учасників обласної олімпіади з трудового навчання(учитель Федорюк М.В.);

Якович Олеся (10 клас) одержала диплом ІІІ ступеня за ІІІ місце у ІІ етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МБАН у секції "Українська мова"(керівник Паліс С.О.).


Кіцманський ЗНЗ І-ІІІ ст.

Гуцуляк Максим, який виборов І місце, та десятикласницею Факас Анастасієя, яка зайняла ІІІ місце, у ІІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій.

Ставчанський ЗНЗ І-ІІІ ст.

Шевчик Дмитро, учень 9 класу який зайняв ІІ місце у ІІІ етапі олімпіади з трудового навчання, ІІ місце у ІІІ етапі і брав участь у ІV етапі олімпіади з географії, а також ІІІ місце у обласній олімпіаді з економіки. А учениця 9 класу Стабрин Мирослава стала третьою в області в олімпіаді з біології (учитель Руснак Б.І.).


Мамаївський НВК №1

десятикласниця Миронюк Діана за ІІІ місце в обласній олімпіаді з економіки (учитель Савчук Т.Д.) та Тарновецька Анна, вихованка екологічного гуртка "Юні друзі природи" Кіцманського РБДТ за ІІІ місце у Всеукраїнському конкурсі Intel-Eco Україна 2017 та ІІІ місце у Всеукраїнській олімпіаді міжшкільних екологічних проектів Dream-Eco 2017 (керівник Мельничук Л.В.).


Глиницький ЗНЗ І-ІІ ст.

Довганюк Ольга, учениця 9 класу, яка стала переможцем (І місце) у ІІІ етапі та виборола ІІІ місце у IVетапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії (учитель Змійовський М.І.).


За перемогу в обласних олімпіадах нагороджені: за ІІ місце з історії- Будз Ганна, учениця 11 класу Драчинського ЗНЗ І-ІІІ ст.(учитель Потічко О.А.), за ІІІ місце з трудового навчання - Семенюк Василь, учень 10 класу Шишківського ЗНЗ І-ІІІ ст. (учитель Похна В.В.), Веренчанська Олена, учениця 8 класу Суховерхівського ЗНЗ І-ІІ ст.за ІІ місце з української мови та літератури (вчитель Баєтул Т.В.) і ІІІ місце із зарубіжної літератури - (учитель Оленюк О.М.), за ІІІ місце у ІІІ етапі Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика - Ходосевич Анастасія, учениця 7 класу Лашківського ЗНЗ І-ІІІ ст. (учитель Брусник Т.В.), за ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Буковинської малої академії наук, секція "Лісознавство"(керівники Боднарюк О.М., Ковалюк В.Г.).


Школи Кіцманщини взяли активну участь у першому обласному фестивалі-конкурсу "Розквітай, писанко!" та мають нагороди.

Дипломом ІІІ ступеня Департаменту освіти і науки Чернівецької обласної державної адміністрації, сертифікатом на суму 2 000 грн та призом нагороджено переможців обласного фестивалю-конкурсу "Розквітай, писанко!": Реваківський, Оршівський, Неполоковецький, Ошихлібський, Іванківський, Хлівищенський загальноосвітні навчальні заклади, які представляли писанкове дерево, координатора групи - директора Реваківського загальноосвітнього навчального закладу І-ІІІ ступенів Рошко Зірку Дмитрівну.

Почесні грамоти Департаменту освіти і науки Чернівецької обласної державної адміністрації та приз вручено учасникам обласного фестивалю-конкурсу "Розквітай, писанко!": Кіцманському, Валявському, Суховерхівському, Кліводинському загальноосвітнім навчальним закладам, Кіцманській районній гімназії, Кіцманському НВК, координатору групи - директору Кіцманського загальноосвітнього навчального закладу І-ІІІ ступенів Булезі Борису Миколайовичу, а також Драчинському, Стрілецькокутському, Глиницькому, Новодрачинецькому, Дубовецькому, Ревнянському загальноосвітнім навчальним закладам, Білянському НВК, координатору групи- директору Драчинського загальноосвітнього навчального закладу І-ІІІ ступенів Незнайко Мар'яні Семенівні.

Дипломом ІІ ступеня Департаменту освіти і науки Чернівецької обласної державної адміністрації та призом нагороджено Турченяк Станіславу, ученицю Реваківського ЗНЗ І-ІІІ ст., а дипломом ІІІ ступеня Департаменту освіти і науки Чернівецької обласної державної адміністрації та призом нагороджено Флорескула Мар'яна, учня Кальнівського ЗНЗ І ст., переможців обласного фестивалю - конкурсу "Розквітай, писанко!" у номінації "Великодній рушник".

Інформація відділу освіти Кіцманської районної державної адміністрації.
 

4 418

Схожі новини:

«Вернісаж особистостей» на Кіцманщині – вшанування найталановитіших та обдарованих

«Вернісаж особистостей» на Кіцманщині – вшанування найталановитіших та обдарованих

За доброю традицією, 1 червня вкотре відбулося в Кіцмані районне свято «Вернісаж особистостей», під час якого вшанували найкращих вчителів та обдарованих
«Найкращий читач Кіцманщини-2017»

«Найкращий читач Кіцманщини-2017»

Книжка… Для одних людей — це скарб неоціненний, для других — річ, одна з тисячі повсякденного побуту, для третіх — данина моді, розкіш, додаток до хатнього
Захід «Шевченко – наш. Він для усіх століть» відбувся в дитячій районній бібліотеці

Захід «Шевченко – наш. Він для усіх століть» відбувся в дитячій районній бібліотеці

Березень в Україні часто називають Шевченковим. І це не випадково: щороку навесні Великий Кобзар приходить до нас і щороку новим, неповторним. Тарас Григорович
Світлана Домітращук з Кіцманського ЗНЗ — найкращий учитель року  в номінації  «Інформатика»

Світлана Домітращук з Кіцманського ЗНЗ — найкращий учитель року в номінації «Інформатика»

Сьогодні, 24 лютого, у Чернівецькому обласному центрі естетичного виховання «Юність Буковини» відбулися урочистості з нагоди церемонії закриття ІІ туру
Підсумки ІІ етапу  Всеукраїнських учнівських олімпіад із базових дисциплін у 2016/2017 н.р.

Підсумки ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із базових дисциплін у 2016/2017 н.р.

 Упродовж жовтня-грудня минулого року було проведено ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад із базових дисциплін серед учнів загальноосвітніх
Кіцманська районна гімназія: неповторні, оригінальні, креативні особистості

Кіцманська районна гімназія: неповторні, оригінальні, креативні особистості

Відповідно до плану роботи Департаменту освіти і науки облдержадміністрації на 2016/2017 навчальний рік та з метою подальшого вдосконалення організації

Додати коментар

Ваше Ім’я:
Ваш E-Mail:
Запитання:
Як звали Шевченка
Відповідь:*
Код:
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Введіть код:

soc

Ми в соц.мережах
soc soc soc soc
Погода