Громадсько-політичний тижневик Кіцманщини

У Чернівецькій області на вільне робоче місце претендує шестеро буковинців

05 май 2017

 

На 1 квітня 2017 року на Буковині налічувалося 1,3 тис. вакансій, що в 1,2 рази більше, аніж минулого року.  Найбільша робітників потребують підприємства переробної промисловості (30,8%), складського господарства, поштової та кур’єрської діяльності (10,4%). Про це повідомила в.о. директора Чернівецького обласного центру зайнятості Любов Кожолянко.
«З початку року більше тисячі роботодавців області поінформували службу зайнятості про майже 4,5 тисяч вакансій, що на 1тис. вакансій більше ніж у першому кварталі 2016 року. Таке зростання пропозицій працевлаштування сприяло зниженню навантаження на одне вільне робоче місце. Зараз  на одне вільне робоче місце претендує 6 безробітних, тоді як на початок року було 11 людей»,– зазначила Любов Кожолянко. 
Впродовж січня-березня 2017 року соціальними послугами обласної служби зайнятості скористалося більше 11 тис. безробітних та  2 тис. осіб без надання статусу безробітного. За сприяння служби зайнятості забезпечені роботою 2,4 тис. буковинців.
http://www.dcz.gov.ua/

2 146

Схожі новини:

Чернівецька обласна служба зайнятості запровадила проект «Книгозбірня – профорієнтаційний майданчик для молоді»

Чернівецька обласна служба зайнятості запровадила проект «Книгозбірня – профорієнтаційний майданчик для молоді»

Для забезпечення професійного самовизначення учнівської молоді та підвищення конкурентоспроможності на ринку праці студентської молоді,в рамках співпраці з
В Кіцманському ОРВК відбулася перша урочиста відправка призовників весняного призову-2017

В Кіцманському ОРВК відбулася перша урочиста відправка призовників весняного призову-2017

У Кіцманському об’єднаному районному військовому комісаріаті відбулись урочисті збори з нагоди першої відправки навесні 2017 року призовників на строкову

Додати коментар

Ваше Ім’я:
Ваш E-Mail:
Запитання:
Як звали Шевченка
Відповідь:*
Код:
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Введіть код:

soc

Ми в соц.мережах
soc soc soc soc
Погода


ВХІД НА САЙТ