Будьте в курсе последних событий, подпишитесь на обновления сайта
Громадсько-політичний тижневик Кіцманщини

Про «карантинні пільги» для фізичних осіб – підприємців

24 апр 2020
 18 березня 2020 року набрав чинності Закон України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо підтримки платників податків на період здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)».

Про «карантинні пільги» для фізичних осіб – підприємців

 


Цим законом Верховна Рада вирішила надати фізичним особам – підприємцям (ФОПам) так звані «податкові канікули» або «карантинні пільги», щоб допомогти якомога легше пережити цей нелегкий для усіх період.

Зокрема, було установлено мораторій на проведення документальних та фактичних перевірок на період з 18 березня по 31 травня 2020 року.

Крім того, позитивними є зміни щодо відстрочення сплати до 1 жовтня 2020 року для фізичних осіб-підприємців суми податкового зобов'язання, які були подані в річній декларації про майновий стан і доходи за 2019 рік.

Також, не нараховується та не сплачується за період з 1 березня по 30 квітня 2020 р. плата за землю (земельний податок та орендна плата за земельні ділянки державної та комунальної власності) за земельні ділянки, що перебувають у власності або користуванні, у тому числі на умовах оренди, фізичних або юридичних осіб, та використовуються ними в господарській діяльності. У свою чергу, фізична особа-підприємець може звертатися для проведення перерахунку за зазначеними податками до контролюючого органу.

Тимчасово від нарахування та сплати єдиного соціального внеску (ЄСВ) за періоди з 1 по 31 березня та з 1 квітня по 30 квітня 2020 року звільняються:

- ФОПи як на спрощеній, так і на загальній системі оподаткування;

- особи, які провадять незалежну професійну діяльність — адвокати, нотаріуси, артисти та ін.;

- члени фермерського господарства.

Така пільга стосується виключно сплати ЄСВ за себе. Якщо ФОП має найманих працівників, то на їхню зарплату потрібно і далі нараховувати та сплачувати ЄСВ.

За порушення податкового законодавства, вчинені протягом періоду з 1 березня по 31 травня 2020 року, штрафні санкції не застосовуватимуться, крім санкцій за наступне:

- порушення вимог до договорів довгострокового страхування життя чи договорів страхування в межах недержавного пенсійного забезпечення, зокрема, страхування додаткової пенсії;

- відчуження майна, яке перебуває у податковій заставі, без згоди контролюючого органу;

- порушення правил обліку, виробництва та обігу пального або спирту етилового на акцизних складах, які застосовуються на загальних підставах;

- порушення нарахування, декларування та сплати ПДВ, акцизного податку, рентної плати.

Також, за період з 1 по 31 березня та з 1 квітня по 30 квітня 2020 р. тимчасово штрафні санкції не застосовуються за такі порушення:

- несвоєчасна сплата (несвоєчасне перерахування) єдиного внеску;

- неповна сплата або несвоєчасна сплата суми єдиного внеску одночасно з видачею сум виплат, на які нараховується єдиний внесок (авансових платежів);

- несвоєчасне подання звітності з ЄСВ до податкових органів, в т.ч. щодо штрафів за повторне неподання звіту з ЄСВ стосовно періодів з 1 по 31 березня та з 1 квітня по 30 квітня 2020 р.

Також протягом періодів з 1 по 31 березня та з 1 квітня по 30 квітня 2020 р. платникам єдиного внеску не нараховується пеня, а нарахована пеня за ці періоди підлягає списанню.

 

Якщо у вас виникають питання правового характеру, то для отримання правової допомоги, можна звернутися до відділу «Кіцманське бюро правової допомоги» Чернівецького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги за тел.: 2-10-38.

Крім того, можна зателефонувати через систему інтернет – спілкування «Скайп» набравши «Кіцманське бюро правової допомоги», або «kitsmanske@legalaid.cv.ua» чи написати на нашу електронну адресу «kitsmanske@legalaid.cv.ua» щоденно з 9.00 до 18.00 год. (крім вихідних та святкових днів).

Детальну інформацію з питань, пов’язаних з отриманням безоплатної правової допомоги, можна отримати за єдиним номером цілодобової телефонної лінії безоплатної правової допомоги – 0 800 213 103.


27 594

Схожі новини:

Як отримати інформацію про доходи онлайн

Як отримати інформацію про доходи онлайн

Чернівецька ОДПІ звертає увагу, що на офіційному веб-порталі ДФС України працює модернізований електронний сервіс «Електронний кабінет платника», до якого
З приводу актуальних земельних питань консультує Міністр юстиції України Павло ПЕТРЕНКО

З приводу актуальних земельних питань консультує Міністр юстиції України Павло ПЕТРЕНКО

 Чи можете Ви роз’яснити, які документи мають бути в мене як у власника земельного паю сільськогосподарського призначення, і кому я маю право передавати
Кіцманчани сплачують податок  на нерухоме майно за 2016 рік

Кіцманчани сплачують податок на нерухоме майно за 2016 рік

Термін сплати спливає 29 серпня  Торік відповідно до податкового нововведення українцям вперше довелося сплатити податок на нерухоме майно, відмінне
До уваги буковинців, які приватизують земельні ділянки сільськогосподарського призначення за межами населених пунктів

До уваги буковинців, які приватизують земельні ділянки сільськогосподарського призначення за межами населених пунктів

 7 червня 2017 року урядом прийнято постанову №413 «Деякі питання удосконалення управління в сфері використання та охорони земель сільськогосподарського
Як оподатковуються дивіденди в 2017 році

Як оподатковуються дивіденди в 2017 році

Чернівецька ОДПІ нагадує про особливості оподаткування дивідендів в 2017 році. Порядок, відповідно до якого оподатковуються дивіденди, прописаний в пункті
Де взяти землю для учасників АТО Кіцманського району (ВІДЕО)

Де взяти землю для учасників АТО Кіцманського району (ВІДЕО)

Законодавством України передбачено систему пільг для учасників бойових дій та осіб, прирівняних до них, зокрема, це стосується і надання земельних
сайт hydra ссылка - гидра зеркало рабочее на сегодня, гидра в обход блокировки

Привет! Играю на данном сайте super-slot-casino.com бесплатно в азартные слоты,тут подобрана огромная коллекция от лучших создателей.Заходи и проверьфортуну!!!

Все русские тв каналы в HD качестве онлайн. Просмотр в Германии, США, Австралии и других странах. Бесплатный пробный доступ!

Bedroom furniture sale Come in outstanding store in Jefferson Park production for office and home use and cafe! presents over 12000 appointment furniture and goods for a country house and apartments or restaurant. Natural rattan , are used for the purposes of production our branded products , possesses strength and wear resistance, wonderful external data. All furniture processed special compounds, due to which their surface does not absorb water, stable to extremes ambient temperature air and exposure of the sun. Vya our furniture excellent retains its functions even in restaurant in open spaces . In the presented online catalog you offered photos furniture for dining room, hall, bedroom, children's room , as well as intended for organization of storage area - dressers and cabinets, cabinets and others . In our store in Fairfax you can buy everything for any your home not expensive . We invite client come to store , holding in Westwood what cares about its shopper.

Есть у кого знакомые с короновирусом?

Пройдя изучение в smartlead возможно получить неплохие итоги, например как основная масса задач принимается решение практическим методом. К примеру, любой, кто запишется, получает в свое использование полноценный? интернет-магазин, который несомненно поможет ему исключить бизнес на абсолютно иной степень. Смартлид Смарт Лид Смарт Лид отзывы Smartlead SmartLead отзывы (приоритет) SmartLead отзывы (приоритет) SmartLead отзывы (приоритет) Смартлид

Мы давно раасматривали все варианты, но таких ещё ниразу не видели. займы здесь в наличии быстро и срочно, круглосуточно и без отказов, абсолютно для всех желающих только по паспорту екапуста займ на карту Все мы знаем, только не всегда говорим про бои юфс Даже если говорить об этом коротко. Мир бокса таков. Впрочем как и весь спорт.Для тренеров, спортсменов и просто любителей Вялый стояк на курсе Что можете сказать по этому поводу?Что же касается дверей, то тут есть большой выборе. можно подобрать себе дверь и на заказать и с установкой. Обратите внимание на двери от железные двери Вот ещё один входные двери менделеевская Я вот ещё что хочу добавить про шары шарики заказать


--------------------

сустанон соло ----- Мой кломмент простой - вижу где можно ссылку оставить, оставляю ----- http://oetkv.com/user/Lewiskek/ ----- Вот ссылка на искомое ----- https://utka.su/kDz6J ----- Вот что я ещё могу сказать вам всем ----- https://u.to/vsTQGQ --- http://depfsexy.com/user/Stevenwed/


--------------------

Для праздничного настроения вам пригодятся воздушные шарики. И не важно, ведь шарики в наличии для разных праздников, такие как? дни рождения, новый год, восьмое марта. Чтобы купить гелевые воздушные шарики перейдите на сайт купи-шары.рф шары с днем рождения с доставкой ух как круто это. --- https://mirintima96.ru/user/KevinStito/ ---- http://monolit13.ru/user/Eduardonic/ --- http://menshell.com/user/Michealwat/ --- А мне эта программа для активации windows 7 помогла активатор виндовс 7 далее перезагрузи windows 7 и активация установится. Иными словали установите на компьютер активатор windows 7 скачать мне помогло. Причем активация не удаляется сама по себе Скачал отсюда для 10ки активатор windows 7 максимальная такого рода активаторы всегда нужны народу.

Додати коментар

Ваше Ім’я:
Ваш E-Mail:
Запитання:
Як звали Гагаріна
Відповідь:*
Код:
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Введіть код:

soc

Ми в соц.мережах
soc soc soc soc
Погода


ВХІД НА САЙТ