Громадсько-політичний тижневик Кіцманщини

Державна міграційна служба відповідає на найпоширеніші запитання

26 июл 2018

Різними каналами зв’язку – через телефони «гарячих ліній», у зверненнях в онлайн-приймальні ДМС України, у соціальних мережах отримувачі адміністративних послуг нерідко задають схожі запитання, які цікавлять багатьох. Пропонуємо вам версії відповідей на найбільш поширені з них, розміщені на сторінці ДМС України у мережі «Фейсбук».

 


- Чому батько не може забрати мою ID-картку, хоча має довіреність? Я особисто це зробити не можу, бо зараз перебуваю за кордоном.

- Порядком оформлення, видачі, обміну, пересилання, вилучення, повернення державі, визнання недійсним та знищення паспорта громадянина України, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 25.03.2015 № 302 (зі змінами) передбачено, що під час видачі паспорта проводиться процедура верифікації, і заявник візуально перевіряє персональні дані, внесені до паспорта. Пунктом 98 згаданого Порядку також встановлено: "Якщо заявник не отримав паспорт протягом шести місяців з дня його оформлення, працівник територіального органу/територіального підрозділу ДМС письмово попереджає заявника про знищення паспорта в разі його неотримання протягом року з дня його оформлення. У разі неотримання протягом року паспорта він знищується відповідно до пунктів 110-113 цього Порядку."

- Чи можу я отримати паспорт, не дочекавшись його прибуття в наше місто? Я не маю можливості чекати.

- На жаль, такої можливості законодавством не передбачено. Паспорт можна отримати лише у підрозділі, до якого подавалися документи.

- Чи можу я подати на закордонний паспорт без батьків? Мені 15 років.

- Законодавством встановлено, що оформлення паспорта для виїзду за кордон особі, яка не досягла 16-річного віку, здійснюється на підставі заяви-анкети одного з батьків (усиновлювачів), опікунів, піклувальників або інших законних представників.

- Я вагітна, мешкаю з чоловіком у Львові, а прописана у м. Суми. Чому у Львові мені відмовляються робити паспорт?

Оформити новий паспорт-картку Ви зможете лише за зареєстрованим місцем проживання, в іншому місті прийняти документи ні підрозділи ДМС, ні ЦНАП не мають законного права.

Чому я не можу за своїм бажанням змінити свій старий паспорт на ID-картку?

Оформлення громадянам України паспорта-картки (ID) здійснюється відповідно до Порядку оформлення, видачі, обміну, пересилання, вилучення, повернення державі, визнання недійсним та знищення паспорта громадянина України, затвердженого постановою КМ України № 302 від 25.03.2015 (зі змінами). Цим Порядком передбачені, зокрема, підстави для обміну паспорта зразка 1994 року на паспорт-картку. Серед них – непридатність паспорта для подальшого використання. Якщо Ваш документ має такі пошкодження, він підлягає обміну в установленому порядку. Для отримання індивідуальної консультації з цього питання радимо Вам звернутися до підрозділу міграційної служби за місцем реєстрації.

Які документи необхідні для вклеювання фото в 45 років мешканцям непідконтрольних Україні територій?

Вклеювання фото в паспорт передбачає здійснення обов'язкової процедури ідентифікації особи. Якщо паспорт було видано на тимчасово окупованій території України, заявник подає додатково документи, які видані на його ім'я та підтверджують його особу. Це можуть бути закордонний паспорт, військовий квиток, посвідчення водія, пенсійне посвідчення, документ про освіту, трудова книжка та ін. За цими документами здійснюються додаткові перевірки за відповідними відомчими базами даних.

Управління ДМС

у Чернівецькій області


586

Схожі новини:

Кіцманський районний сектор УДМС запрошує 14-літніх отримати перший паспорт

Кіцманський районний сектор УДМС запрошує 14-літніх отримати перший паспорт

Шановні юні мешканці Кіцманського району, яким виповнилося 14 років!  
Дітям у 14 років необхідно оформити паспорт

Дітям у 14 років необхідно оформити паспорт

Для отримання послуги з оформлення та видачі паспорта громадянина України у вигляді пластикової картки особи, яким виповнилося 14 років, можуть звертатися до
Перший паспорт громадянина України потрібно оформити у 14 років

Перший паспорт громадянина України потрібно оформити у 14 років

Кожна особа, яка досягла 14-річного віку, повинна своєчасно оформити паспорт громадянина України. Однак на практиці нерідкісні випадки оформлення основного
Актуальні питання про оформлення та отримання паспорта громадянина України у формі картки

Актуальні питання про оформлення та отримання паспорта громадянина України у формі картки

Чи можна отримати паспорт громадянина України у формі картки не за місцем реєстрації? Оформлення та видача паспорта громадянина України у формі картки
Щодо змін у вартості закордонного паспорта та вартості паспорта громадянина України у вигляді пластикової картки

Щодо змін у вартості закордонного паспорта та вартості паспорта громадянина України у вигляді пластикової картки

Відповідно до змін, визначених Законом № 1474-YІІІ від 14.11. 2016 року «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо документів, що
На сайті ДМС України у тестовому режимі працює сервіс платіжних документів для оформлення закордонного паспорта

На сайті ДМС України у тестовому режимі працює сервіс платіжних документів для оформлення закордонного паспорта

 На сайті ДМС України в тестовому режимі запрацював електронний сервіс «Платіжні реквізити для оформлення паспорта громадянина України для виїзду за

Додати коментар

Ваше Ім’я:
Ваш E-Mail:
Запитання:
Як звали Шевченка
Відповідь:*
Код:
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Введіть код:













soc

Ми в соц.мережах
soc soc soc soc
Погода


ВХІД НА САЙТ