Будьте в курсе последних событий, подпишитесь на обновления сайта
Громадсько-політичний тижневик Кіцманщини

Понад 5 тисяч послуг громадянам за пів року надали в ЦНАПІ Кіцманської РДА

11 июл 2018

Центр надання адміністративних послуг Кіцманської РДА працює вже 5 років та є моделлю інтегрованого офісу, тобто працює за принципом «єдиного вікна»

Найважливіша перевага ЦНАП - це ліквідація потреби особи звертатися до різнихадміністративних органів, розпорошених територіально та за різними прийомними годинами, також – це суттєве покращення якості послуг, оперативність їх надання, дотримання термінів надання послуг, велика інформованість про послуги.

Понад 5 тисяч послуг громадянам за пів року надали в ЦНАПІ Кіцманської РДА

 

З метою організації та належної доступності адміністративних послуг та у зв’язку із змінами у діючому законодавстві адміністраторами Центру надання адміністративних послуг Кіцманської РДА спільно із суб’єктами надання адміністративних послуг було опрацьовано 5236 звернень. Протягом звітного періоду громадяни та суб’єкти господарювання мали можливість отримати в Центрі 52 види послуг урізних сферах діяльності. Презентуємо вам показники роботи Центру за І півріччя 2018 року:

Суб’єкт

Назва адміністративної послуги

Кількість звернень

Кількість наданих

В т.ч. відмов

1

Сектор з питань містобудування та архітектури

 

Погодження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки

56

56

5

 

 

Всього:

56

56

5

2

Відділ з питань державної реєстрації речових прав на нерухоме майно, юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців

Державна реєстрація речових прав на нерухоме майно в ДРРП,

 

1084

1084

298

Надання інформації з ДРРП

27

27

0

Державна реєстрація юридичних осіб

21

21

0

Державна реєстрація фізичних осіб-підприємців

216

216

0

Припинення діяльності юридичних осіб

7

7

0

Припинення діяльності фізичних осіб-підприємців

167

167

0

Державна реєстрація змін до відомостей про юр.осіб та фіз.осіб-підприємців, які містяться в ЄДР юр.осіб та фіз.осіб-підприємців

672

672

0

Всього:

2167

2167

298

3

Відділ Держгеокадастру

Надання відомостей з ДЗК у формі витягу про земельну ділянку

821

821

6

Державна реєстрація земельної ділянки

1743

1743

298

Надання витягу з технічної документації про нормативну грошову оцінку

152

152

8

Видача довідки з державної статистичної звітності про наявність земель

244

244

16

Внесення до Державного земельного кадастру відомостей (змін до них) про земельну ділянку

6

6

0

Всього:

2966

2966

328

4

Управління екології і природніх ресурсів

Дозвіл на викиди забруднюючих речовин

7

7

0

Декларація про відходи

11

11

1

Всього:

18

18

1

5

Сектор Дежавного агенства водних ресурсів

Дозвіл на спеціальне водокористування

3

3

0

Всього:

3

3

0

6

Управління лісового та мисливського господарства

Спеціальний дозвіл на спеціальне використання лвсових ресурсів (лісорубний квиток)

21

21

0

Всього:

21

21

0

7

Управління ДСНС України у Чернівецькій області Кіцманського районного відділу

Декларація відповідності матеріально-технічної бази вимогам законодавства з питань пожежної безпеки

0

0

0

8

Кіцманське районне управління ГУ Держпродспоживслужби в Чернівецькій області

Експлуатаційний дозвіл

5

5

0

 

Всього:

5

5

0

 

Разом:

5236

5236

632

 

Консультації з питань надання адміністративних послуг:

8776

8776

0

 

Найбільша кількість звернень у звітному періоді в абсолютному значені отримана у сфері послуг Держгеокадастру 2966(56,6%). На другому місці по кількості прийнятих заяв – послуги у сфері реєстрації бізнесу –1083(20,6%),та у сфері державної реєстрації нерухомого майна – 1084 (20,7%).

Суб’єктами надання адміністративних послуг відмовлено в наданні послуг за632 зверненнями, що складає 12% від загальної кількості звернень.

Найбільша кількість відмов надана за наступними видами послуг:

  • у сфері послуг Держгеокадастру –328;

·у сфері державної реєстрації нерухомого майна– 298.

Безпосередньо заявниками було анульовано6звернень, що складає мінімальний % від загальної кількості звернень.

Враховуючи загальну кількість населення, яка скористалась різними видами послуг (у тому числі всі види консультацій) середня кількість звернень протягом дня до адміністраторів Центру становить 73 особи.

З метою організації системи доступності адміністративних послуг у Центрі послуги надаються не лише мешканцям міста та району. Так, низкою видів послуг скористалися і мешканці інших районів Чернівецької області.На кожну адміністративну послугу суб’єктами надання адміністративних послуг розроблені інформаційні та технологічні картки. На офіційному веб-сайті Кіцманської РДА (http://kitsman.bukoda.gov.ua) створено і постійно оновлюється сторінка «Центр надання адміністративних послуг», на якій можна ознайомитись з інформацією щодо функціонування Центру та з питань оформлення відповідних документів. З метою створення комфортних умов та задля зручності У звітному періоді за отриманням консультацій до Центру звернулось8776 суб’єктів, що на 11,8% менше ніж за аналогічний період 2017 року.Зменшення кількості звернень за отриманням консультацій насамперед пов’язана з доступністю інформації, яку можливо отримати за допомогою веб-сайту та електронних сервісів. Велика увага адміністраторів приділена на доступність консультацій по питаннях, що входять в їхню компетенцію, які громадяни можуть отримати, як за телефонним номером 2-14-41, так і під час особистого звернення завітавши до нас за адресою: м.Кіцмань, вул.Незалежності,83, 1 поверх. Для зручності громадян у Центрі наявна можливість здійснити попередній запис на прийом до адміністраторів Центру у зручний для них спосіб (особисто, за телефоном або надіславши лист на електронну пошту Центру). Центр працює з понеділка по п’ятницю без перерви на обід. Окрім того, свої побажання і пропозиції щодо організації роботи Центру та підвищення якості надання послуг надсилайте на електронну адресу: tsnap.kitsman@gmail.com . Центрє максимально комфортним для відвідувачів. У приміщенні центру відкрито доступ до мережі Wi-Fi.З метою забезпечення зручності та оперативності обслуговування суб’єктів звернень, у фойє райдержадміністрації організовано надання супутніх послуг.

Робота в Центрі спрямована на попередження фактів порушення законодавства, тому постійно проводиться методична та роз’яснювальна робота, як для адміністраторів, так і для спеціалістів суб’єктів надання шляхом проведення спільних робочих нарад. Велика увага приділяється підвищенню рівня професіоналізму та обізнаності адміністраторів. Протягом звітного періоду представниками Центру прийнято участь усемінарах , навчальних заходах підвищення кваліфікації.

Так 20 лютого 2018 року адміністратори Центру прийняли участь у робочій зустрічіщодо співпраціГоловного територіального управління юстиції, місцевої влади та громадськості, яка проводилася у Кіцманській РДАпредставниками Головного територіального управління юстиції у Чернівецькій області. Також за ініціативи Головного територіального управління юстиції у Чернівецькій області було взято участь у семінарі – навчанні з питань державної реєстрації нерухомого майна, бізнесу та громадських формувань, крім цього, адміністраторів було проконсультовано в рамках загальнонаціонального правоосвітницького проекту Мін’юсту «Я МАЮ ПРАВО!»Підчас заходу розглянуто проблемні питання, які виникають у адміністраторів центрів надання адміністративних послуг при прийомі та видачі документів у сфері державної реєстрації нерухомого майна та передачі документів для долучення до реєстраційної справи.

Протягом півріччя 2018 року у Чернівецькій ОДА відбулась низка нарад спрямованих на вирішення питань з впровадження реформи децентралізації та удосконалення проблемних питань діяльності центрів надання адміністративних послуг Чернівецької області, участь у яких прийняв керівник Центру надання адміністративних послуг Кіцманської РДА.

Відповідно до необхідності впровадження реформи децентралізації в контексті розширення мережі та послуг Центрів надання адміністративних послуг проведено спільну зустріч з головою Кіцманської ОТГ щодо укладання угоди про співробітництво у сфері надання адміністративних послуг.

Також проведено спільну нараду, «круглий стіл» з представниками Кіцманського РВ УДСНС України у Чернівецькій області з керівниками бізнесових структур, які здійснюють підприємницьку діяльність на території Кіцманського району з обговорення проблемних питань дерегуляції підприємницької діяльності, роз’ясненням основних вимог законодавства у сфері пожежної та техногенної безпеки, зменшення тиску на суб’єкти господарювання, усунення різночитання у визначеннях.

Протягом звітного періоду з метою підвищення кваліфікації у Центрі було проведено 7 внутрішніх навчальних заходів щодо ознайомлення із новинами у діючому законодавстві та щодо впровадження надання нових адміністративних послуг у сфері реєстрації громадських формувань.

Також постійно приймаємо участь в он-лайн курсах. Так, керівником Центру прийнято участь в онлайн-курсі організованому спільноМіністерством економічного розвитку і торгівлі України та Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit та отримано сертифікат підвищення кваліфікації: "Єдині вимоги (стандарт) до якості обслуговування відвідувачів ЦНАП".

З метою розширення спектру послуг, які надаються громадянам та суб’єктам господарювання Чернівецької області, Центром надання адміністративних послуг Кіцманської РДА укладено Угоду про співробітництво у сфері надання адміністративних послуг з Головним управлінням Держпродспоживслужби у Чернівецькій області.

Для поліпшення умов та стандартів надання адміністративних послуг, як мешканцям міста так і жителям району та з метою виявлення суспільної думки щодо ефективності роботи Центру та вивчення очікувань і задоволеності якістю наданих адміністративних послуг запроваджене проведення опитування. Побажання та зауваження також можливо залишити на електронну скриньку Центру.

Зручність, якість та прозорість – такі характеристики мають стати основними критеріями роботи ЦНАПу.

 

Начальник відділу-керівник Центру

надання адміністративних послуг І.В.Антонюк

1 198

Схожі новини:

Навчалися адміністратори та керівник ЦНАП при Кіцманській РДА

Навчалися адміністратори та керівник ЦНАП при Кіцманській РДА

 10 вересня на базі Чернівецького регіонального центру перепідготовки та підвищення кваліфікації відбулося навчання за програмою короткотермінового
Як учаснику АТО отримати земельну ділянку — консультація

Як учаснику АТО отримати земельну ділянку — консультація

КОНСУЛЬТУЄ МІНІСТР ЮСТИЦІЇ ПАВЛО ПЕТРЕНКО Вітаю Вас шановний міністре. Мій чоловік 2 роки пробув в АТО. Спочатку як доброволець, а потім уже офіційно у
Про надання правових послуг інформує Кіцманське бюро правової допомоги

Про надання правових послуг інформує Кіцманське бюро правової допомоги

ПРАВОВА ДОПОМОГА - це надання правових послуг, спрямованих на забезпечення реалізації прав і свобод людини і громадянина, захисту цих прав і свобод, їх
У державній службі зайнятості запроваджено електронну чергу реєстрації безробітних

У державній службі зайнятості запроваджено електронну чергу реєстрації безробітних

  Із січня 2017 року особи, які шукають роботу, та безробітні мають можливість скористатись унікальним сервісом електронних послуг. За допомогою
Кіцманчанка перемогла в обласному конкурсі держслужбовців РДА у номінації «Кращий керівник»

Кіцманчанка перемогла в обласному конкурсі держслужбовців РДА у номінації «Кращий керівник»

Керівник Центру надання адміністративних послуг Кіцманської РДА Ірина Антонюк перемогла в обласному конкурсі держслужбовців РДА у номінації «Кращий
Де взяти землю для учасників АТО Кіцманського району (ВІДЕО)

Де взяти землю для учасників АТО Кіцманського району (ВІДЕО)

Законодавством України передбачено систему пільг для учасників бойових дій та осіб, прирівняних до них, зокрема, це стосується і надання земельних

Додати коментар

Ваше Ім’я:
Ваш E-Mail:
Запитання:
Як звали Шевченка
Відповідь:*
Код:
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Введіть код:

soc

Ми в соц.мережах
soc soc soc soc
Погода


ВХІД НА САЙТ