Громадсько-політичний тижневик Кіцманщини

Служба зайнятості пропонує роботодавцям компенсації за створення нових робочих місць

16 ноя 2016

Шановні роботодавці! Доводимо до Вашого відома, що згідно зі статтею 27 Закону України «Про зайнятість населення» суб’єктам підприємництва в пріоритетних видах економічної діяльності, які працевлаштовують на нові робочі місця безробітних за направленням служби зайнятості, надається компенсація за фактичні витрати у розмірі єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за відповідну особу.

Служба зайнятості пропонує роботодавцям компенсації за створення нових робочих місць

 


Відповідно до статті 26 Закону України «Про зайнятість населення» роботодавцям, які працевлаштовують на нові робочі місця громадян, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню та яким надано статус безробітного, строком не менше ніж два роки щомісяця компенсуються фактичні витрати у розмірі єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за відповідну особу.

Також цією послугою можуть скористатися роботодавці, які працевлаштовуватимуть на нові робочі місця безробітних з числа учасників бойових дій, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення терміном не менше чим на 2 роки. Вони матимуть право щомісячно протягом року отримувати компенсацію фактичних витрат у розмірі єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Для підприємств, установ та організацій – це унікальна можливість зекономити власні кошти фонду оплати праці і підтримати співгромадян, які, не шкодуючи власного життя, стали на захист країни .

Довідково. 30 серпня 2016 року набув чинності Закон України від 07.07.2016 за №1436-VIII «Про внесення зміни до статті 14 Закону України «Про зайнятість населення» щодо додаткових гарантій у сприянні працевлаштуванню учасників бойових дій, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення».

Альвіна Вакарюк,

начальник відділу взаємодії

з роботодавцями Кіцманського РЦЗ.

538

Схожі новини:

Концертне життя вирує

Концертне життя вирує

  30 жовтня відбувся звітний концерт колективів, гуртків та окремих виконавців аматорської народної творчості Будинку культури села
О мово рідна, мене чаруєш ти

О мово рідна, мене чаруєш ти

 З нагоди Дня української писемності та мови в Лужанській бібліотеці проведено ряд заходів. Відвідувачі книгозбірні мали можливість  переглянути

Додати коментар

Ваше Ім’я:
Ваш E-Mail:
Запитання:
Як звали Гагаріна
Відповідь:*
Код:
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Введіть код:

soc

Ми в соц.мережах
soc soc soc soc
Погода


ВХІД НА САЙТ