Громадсько-політичний тижневик Кіцманщини

"Подивіться, як живуть люди, а у нас — не встиг вийти на пенсію, як уже помер", — Володимир Гройсман

31 окт 2016


Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман виступає за розвиток багаторівневої системи охорони здоров'я, що включає й інститут сімейного лікаря, і високоспеціалізовані клініки.
"Не треба винаходити велосипед, його винайдено в усіх країнах світу. Подивіться, як живуть люди, а у нас — не встиг вийти на пенсію, як уже помер. Це велика проблема і виклик для всіх нас", — сказав він.
В.Гройсман наголосив на необхідності формування інституту сімейного лікаря як первинного рівня медичної допомоги. Крім того, на міському рівні формуватимуть вторинний рівень меддопомоги, складніший, а на обласному рівні — ще більш складну та спеціалізовану третинну меддопомогу.
"Третій рівень — спеціалізована медична допомога з високим рівнем складності, певною унікальністю. Це означає, що третій рівень — обласні лікарні, які мають отримувати більш якісне обладнання. Обласна лікарня не виконуватиме рядових втручань", — сказав він.
"Якщо йдеться про надскладні втручання — це четвертий рівень, столичні лікарні, лікарні системи АМН України, де є відповідне обладнання і фахівці, які виконують надскладні маніпуляції, наприклад трансплантацію органів", — наголосив прем'єр-міністр.
В.Гройсман також зазначив, що буде змінено систему фінансування охорони здоров'я.
"На сьогодні гроші інвестують у стіни лікувальних закладів, у ліжкомісця. А ми хочемо інвестувати в конкретну людину, в конкретну медпослугу, щоб була конкуренція між медзакладами. Гідну зарплату ми зможемо в такому варіанті забезпечити", — додав В.Гройсман.
Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.
1 241

Схожі новини:

Пацієнт обирає – держава платить: як працюватиме страхова медицина

Пацієнт обирає – держава платить: як працюватиме страхова медицина

З першого січня 2017 року в Україні почне розгортатися страхова модель медицини. Пацієнти матимуть пакет гарантованих медичних послуг, зможуть обирати лікаря
30 жовтня Україна переходить на зимовий час

30 жовтня Україна переходить на зимовий час

В останню неділю жовтня, 30-го числа, Україна традиційно перейде на зимовий час. О четвертій ранку стрілки годинників слід перевести на годину назад. Тобто,
Як відрізнити грип від ГРВІ

Як відрізнити грип від ГРВІ

В холоду пору року різко зростає кількість гострих респіраторних вірусних інфекцій, які в структурі інфекційних захворювань посідають перше місце. Які ж
Українцям підказали, як стаж впливатиме на пенсію

Українцям підказали, як стаж впливатиме на пенсію

Вихід на пенсію став для українців справжнім головним болем, адже без 15 років страхового стажу частина громадян не зможе отримувати пенсію, а лише соціальну

Додати коментар

Ваше Ім’я:
Ваш E-Mail:
Запитання:
Як звали Гагаріна
Відповідь:*
Код:
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Введіть код:

soc

Ми в соц.мережах
soc soc soc soc
Погода


ВХІД НА САЙТ