Громадсько-політичний тижневик Кіцманщини

Про злочини у сфері довкілля слід повідомляти в прокуратуру

07 июн 2017

Питання захисту інтересів держави та протидії злочинності у сфері використання лісових ресурсів та незаконного видобування піщано-гравійної суміші з річок краю як важливий чинник національної безпеки є на даний час одним з пріоритетних напрямів діяльності правоохоронних органів вцілому та органів прокуратури зокрема.

Про злочини у сфері довкілля слід повідомляти в прокуратуру

 

Так, незаконна вирубка та видобування корисних копалин негативно позначаються на навколишньому природному середовищі, перешкоджають відтворенню природніх ресурсів та в сукупності можуть призвести до екологічних катастроф.

Також питання незаконної вирубки лісу, його вивезення за межі України та видобування піщано-гравійної суміші набуло неабиякого суспільного резонансу і є предметом широкого висвітлення в засобах масової інформації та обговорення в суспільстві.

З огляду на вказане, робота правоохоронних органів спрямована на вжиття максимуму зусиль щодо виявлення, профілактики та протидії кримінальним правопорушенням вказаної категорії.

Однак, незважаючи на активізацію діяльності на цьому напрямі, протидія злочинності цього характеру потребує сприяння і зі сторони громадськості, в тому числі і щодо виявлення передусім організаторів злочинних схем незаконної порубки лісу та його реалізації.

Закликаємо всіх: громадські організації, волонтерів та небайдужих до долі природи краян повідомляти правоохоронні органи Кіцманщини про випадки вчинення злочинів у сфері довкілля, з метою притягнення до відповідальності винних, відшкодування державі шкоди та збереження природнього середовища для теперішніх та майбутніх поколінь.

Андрій Никифорук,

керівник Кіцманської місцевої прокуратури.


3 091

Схожі новини:

Куди звертатись: які відомства відповідають за вирішення вашого питання?

Куди звертатись: які відомства відповідають за вирішення вашого питання?

Про законодавчі зміни щодо повноважень органів прокуратури у сфері захисту прав громадян та розгляду звернень Верховною Радою України 02.06.2016 прийнято Закон
Семінар на теми євроінтеграції, децентралізації, протидії корупції

Семінар на теми євроінтеграції, децентралізації, протидії корупції

для працівників структурних підрозділів РДА, посадових осіб органів місцевого самоврядування та депутатів місцевих рад відбувся у вівторок, 25 квітня, на базі
На сесії Кіцманської міської ради приймали рішення щодо бюджету та благоустрою

На сесії Кіцманської міської ради приймали рішення щодо бюджету та благоустрою

На порядку денному 15 сесії 7 скликання, яка відбулася минулої п’ятниці, у день релігійного свята Благовіщення Пресвятої Богородиці, були питання про внесення

Додати коментар

Ваше Ім’я:
Ваш E-Mail:
Запитання:
Як звали Шевченка
Відповідь:*
Код:
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Введіть код:

soc

Ми в соц.мережах
soc soc soc soc
Погода


ВХІД НА САЙТ