Будьте в курсе последних событий, подпишитесь на обновления сайта
Громадсько-політичний тижневик Кіцманщини

Максим Заремський з Берегомету — тренер з силових видів спорту, засновник і організатор спільноти та фестивалю

08 май 2019

 

Максим Заремський з Берегомету — тренер з силових видів спорту, засновник і організатор спільноти та фестивалю

Нам часто не вистачає чи то бажання, чи часу, чи мотивації, щоб реалізувати задумане. Зі скількох понеділків поспіль ми плануємо розпочати ранкові пробіжки, сісти на дієту, серйозно взятися за вивчення іноземної мови, але нам постійно щось заважає… Знайомо? А ось історія Максима ЗАРЕМСЬКОГО справді мотивує не відкладати на завтра те, що можна зробити сьогодні, не чекати сприятливих обставин, кращого настрою і додаткового стимулу. Він прикладом надихає інших діяти, щодня ставати кращими, вести здоровий і активний спосіб життя. І все це з вірою в Бога, з Його благословення і зі впевненістю, що «перемога — тільки від Всевишнього».

 

Максиму ЗАРЕМСЬКОМУ — 27, він тренер тренажерного залу «MaximuS», що в селі Берегомет на Кіцманщині, засновник спільноти «Sport People Chernivtsi» і співзасновник проекту «Power People», засновник і організатор фестивалю «Beregomet Open Sport Festival». І все це паралельно з основним видом діяльності (державний службовець) та здобуттям третьої вищої освіти! Ми попросили Максима розповісти читачам «Вільного життя», як це все йому вдається.

— Максиме, коли ти прийшов у спорт, який тепер став невід'ємною частиною твого життя?

— Моє знайомство зі спортом відбулося в 14 років. Так склались життєві обставини, що помер батько, мене виховували мама, бабуся і дідусь, який і заклав у мені зерно любові до спорту. До занять спонукало бажання стати сильним, вміти постояти за себе, неабияк вплинули і фільми за участі Арнольда Шварценеггера, Сильвестра Сталлоне, Жан Клода Ван Дама, Джекі Чана, Брюса Лі, які показували хорошу спортивну форму та досконале володіння різними бойовими мистецтвами.

Коли тільки почав тренуватись, моя вага була 50-55 кг і виглядав не дуже спортивно. Але бажання і наснага давали свої результати, помітно змінювалась статура, з кожним заняттям я ставив нові цілі, виробляв режим з продуктивними тренуваннями. Так поринув з головою в спорт.

— Що спонукало заснувати тренажерний зал і як вдалося це зробити?

— Тренувалися спочатку в підвальному приміщенні, більшість тренажерів були саморобними. Тоді небагато людей ходили на тренування, це не було так модно, як тепер. Не було соцмереж, які зараз переповнені фотографіями з залу, ми тренувались, щоб бути сильними та фізично розвиненими.

Коли виникло питання про закриття залу, його вже відвідувало багато перспективних спортсменів, і нам дуже хотілося продовжувати тренування. Підтримав нас берегометський сільський голова Григорій Храпко, який надав приміщення з нормальними умовами. А в 2011 році ми заснували тренажерний зал "MaximuS", де я працюю тренером. Григорій Васильович Храпко, який, до речі, нині очолює Неполоківську селищну об’єднану громаду, завжди долучається до нашого спортивного життя та допомагає в організації різних заходів, за що йому ми вдячні.

 

Максим Заремський з Берегомету — тренер з силових видів спорту, засновник і організатор спільноти та фестивалю

 Команда тренажерного залу "Максимус".

 

— Розкажи про досягнення своїх вихованців та командні успіхи.

— Почну з того, що вчився всього сам, без тренера, шляхом спроб та помилок, з допомогою тогочасної спортивної літератури. Для закріплення своїх знань та навичок уже в 2018 році здобув другу вищу освіту і став магістром з фізичної культури і спорту.

Одним з найважливіших досягнень вважаю перемогу в 2016 році мого вихованця Ігоря Тодорюка на Чемпіонаті світу з армреслінгу, який проходив в Болгарії, та отримання ним звання майстра спорту України. Шлях до цієї перемоги тривав 4 роки, за які Ігор також здобув звання кандидата в майстри спорту, виграв у своїй ваговій та віковій категоріях: Чемпіонат України, Всеукраїнський турнір пам’яті заслуженого тренера України А.Ф.Пушкара, чемпіонати області, району, різноманітні турніри з армреслінгу.

 

Максим Заремський з Берегомету — тренер з силових видів спорту, засновник і організатор спільноти та фестивалю

 Максим Заремський із вихованцем Ігорем Тодорюком

на Чемпіонаті світу з армреслінгу в Болгарії у 2016 році.


З жиму штанги лежачи відзначу результати вихованця Івана Григорія, який двічі ставав у 2018 році срібним призером Чемпіонату України з класичного жиму штанги лежачи серед юніорів (при власній вазі до 58,4 кг вижав штангу вагою 120 кг). Також він є рекордсменом області та перебуває у резерві збірної Національної федерації пауерліфтингу IPF.

 

Максим Заремський з Берегомету — тренер з силових видів спорту, засновник і організатор спільноти та фестивалю

 Вручення Івану Григорію посвідчення кандидата в майстри спорту.

 

Серед дівчат з класичного жиму лежачи та паеурліфтингу найкращих результатів добилася Надія Дудір, яка встановила 4 рекорди області, а в 2018 році стала срібною призеркою Чемпіонату України. А ще — Ольга Лемко, яка перемагає в обласних змаганнях, а на Чемпіонаті України у 2018 році здобула бронзу.

Багато спортсменів мають здобутки в обласних та районних змаганнях. Серед них: Віктор Сідоров, Григорій Котирло, Сергій Храпко, Ігор Полонський, Станіслав Статнік, Дмитро Румак, Андрій Руснак, Владислав Собко, Богдан Ластівка, Олександр Гелета, Андрій Флорескул, Владислав Храпко, Денис Зайшлюк, Олександр Мітітюк, Давид Мітітюк, Вадим Віксич, Станіслав Федоряк, Назар Циганчук, Станіслав Костащук, Максим Гаврилюк, Марія Мажар, Христина Шородок. Сам також тренуюсь та часто виступаю з командою, а кращий результат за минулий рік — 1 місце на Чемпіонаті області з класичного жиму штанги лежачи.

 

Наша команда посідала неодноразово перше командне місце серед районів у Чемпіонатах області та покращує свої результати.

 

Не обходиться і без труднощів, насамперед — це матеріальне забезпечення спортсменів, адже нерідко не вистачає коштів на поїздку, підготовку, участь в різноманітних змаганнях, придбання спортивного інвентарю.

— Крім залу "MaximuS", ти ще організовуєш щорічний фестиваль спорту «Beregomet Open Sport Festival», заснував і розвиваєш спільноту «Sport People Chernivtsi», проект«Power People». Розкажи детальніше, яка мета цих проектів?

— Спілкуючись зі спортсменами, я побачив нерозкриту та нереалізовану силу, яку варто було десь задіювати, демонструвати. Щоб не казали, що ми лише тягаємо залізо в підвалі… Тому в лютому 2011 року в спортивному залі Реваківської школи я провів перші любительські змагання з жиму штанги лежачи, що об’єднали до участі 22 спортсменів з Кіцманського району. На той час досвіду проведення подібних заходів не мав, все відбувалось у «тестовому режимі», але всім сподобалось. І саме це сприяло зародженню спортивного фестивалю «Beregomet Open Sport Festival», який щорічно проводиться в будинку культури села Берегомет. Щоразу про нього дізнається все більше людей, приєднується все більше спортсменів. І тепер в рамках фестивалю ми проводимо змагання з жиму штанги лежачи, армреслінгу, стріт-воркауту, волейболу, гирьового спорту, армліфтингу та ін.

У 2018 році додалися ще змагання зі змішаних єдиноборств ММА, а також шоу-програма і заходи для сімейного дозвілля та відпочинку. Все це об’єднало в день проведення фестивалю майже 300 спортсменів зі всієї Західної України! І це в селі… Для мене це великий здобуток, адже в 2011 році, будучи 19-річним хлопчиною і започатковуючи цей захід, я ще й подумати не міг, що організую такий фестиваль. Я вдячний усім, хто допомагає в організації, а особливо — спонсорам та партнерам за фінансову підтримку, заохочення спортсменів призовою атрибутикою. Все це стимулює та мотивує нас на досягнення нових успіхів.


5-та річниця "Sport People Chernivtsi".

 


"Почни з себе! — соціальна робота команди MaximuS".


У 2013 році була заснована інтернет-спільнота «Sport People Chernivtsi» — проект, який гуртує спортсменів області зі спільними принципами та поглядами на життя, прагненням досягти поставлених цілей. Кожен з нас на шляху, що не залежить від чиєїсь точки зору. Саме сила волі, мужність і благородство є прикладом творчого підходу до життя, що надихає молодих людей дбати про свою душу і тіло, для вдосконалення найкращого, що в них закладено.

Для мене спортсмен — це не просто людина з м’язами, потрібно розвиватися не тільки фізично, але й духовно. Займатися саморозвитком, читати літературу для розвитку, добиватись успіху в роботі, навчанні, тренуваннях.

Першочергове завдання спільноти — залучення молоді Чернівецької області до спорту та здорового способу життя. Ми пропагуємо істинні моральні цінності і закликаємо до правильності мислення в стосунках, у справах і бізнесі, націлюємо на досягнення успіху.

«Power People» (сильні люди) — це проект, спільний із президентом Федерації бодібілдингу та фітнесу Чернівецької області Ігорем Янчуком. Вже було проведено 2 сезони проекту. Головна мета: ми готуємо молодих атлетів, які ще не виступали, але хотіли б спробувати свої сили в змаганнях з бодібілдингу та фітнесу. За результатами кількох етапів ми відбираємо п’ятірку спортсменів для фіналу. Вони безкоштовно отримують тренера, спортивне харчування, абонементи в тренажерний зал, а також персональні знижки, щоб підготуватися та виступити на Чемпіонаті області з бодібілдингу та фітнесу «Золотий Бук».

Також для обміну досвідом проводимо об’єднані тренування, підготовки до змагань, спільні заходи. З армреслінгу — із тренажерним залом Кіцманського коледжу ПДАТУ. Тут досвідчений тренер Василь Руснак — фанат спорту, який в свої роки продовжує здобувати перемоги на обласному та районному рівнях, і залучає молодь до спортивного життя. З жиму штанги лежачи — із тренажерним залом «Максимум Спарта» м.Кіцмань, тренер — мій друг Руслан Гріздак, з яким співпрацюємо з 2011 року.

У цьому році планую започаткувати соціальний проект, націлений на допомогу людям, які соціально незахищені, потребують одягу, харчування, коштів тощо.

Хочу наголосити, що все це я робив і продовжую робити виключно на громадських засадах, безоплатно, на ентузіазмі, ініціативі та власній мотивації. Всім цим я займаюсь у вільний від основної роботи час, адже працюю та продовжую заочно здобувати третю вищу освіту.

— Як зазвичай проходить твій день? Маєш якісь щоденні ритуали чи звички?

— Зазвичай день розпочинається о 7 годині, ранкові процедури, щоб прокинутись, молитва. Далі робочий день, вирішення справ. Після роботи, в тренувальні дні, одразу в зал — треную інших і сам займаюся, тримаю себе у формі. Після тренування — домашні справи, робота над проектами, читання літератури, навчання і «відбій», як правило, не раніше опівночі.

Такий темп життя психологічно виснажливий, тому потрібно правильно відпочивати. Мені подобається активний відпочинок — підкорення гір. У цих походах відновлюю життєву енергію. Ти залишаєшся з природою один на один, наодинці з собою, тут неважливі досягнення чи поразки, робочі моменти, економіка, зміни курсів валют, політичні та інші питання… Ти відчуваєш справжнього себе та переосмислюєш свої цінності і буття, погляди і переконання… Природа наших Карпат надихає, нерукотворна гірська краса досконала, дивуєшся, як взаємоналагоджені процеси існування, задумуєшся, що це все хтось створив, і це, звісно, не людина. Тут — натхнення. Шкода, що через людське бажання наживи знищується природа.

 Максим Заремський з Берегомету — тренер з силових видів спорту, засновник і організатор спільноти та фестивалю

 Гору Піп Іван підкорено!

 

Пройти довгий шлях, подолавши перешкоди, заручившись підтримкою однодумців, разом досягши вершини та споглядати з висоти на пройдений шлях — це мотивація. Рекомендую кожному хоч раз підкорити гірську вершину, це буде ваша особиста перемога!

— Для багатьох, хто тебе знає, ти взірець для наслідування, приклад честі і сили — фізичної та духовної, приклад людяності й щирості. Що ж тебе самого мотивує і стимулює та що побажаєш нашим читачам?

— У всьому мені допомагає віра в Бога, черпання мудрості з Біблії. Слава Всевишньому за все!

Я прагну, вмотивовано та цілеспрямовано, щодня ставати кращим, ніж учора. В житті кожного бувають переломні моменти, які змінюють погляди і цінності. Один з таких моментів змінив і мене. Кожен з нас робить помилки, ми не досконалі, але важливо мати свій стержень, слідувати своїм життєвим цінностям, не дивлячись на те, що модно, що нав’язують сьогодні. Потрібно усвідомити, що можна стати настільки кращим, настільки ти сам захочеш. Можна змінити свої думки, дії, звички, вчинки, людей, які негативно на тебе впливають… І пам’ятати, що для цього потрібне терпіння і праця над собою.

І не варто чекати якихось подій, знаків, ситуацій. Хочеш змінити своє життя на краще — починай прямо зараз, змінюй! Ми хочемо чистого узбіччя, чистого берегу біля річки — все просто, давайте кожен будемо прибирати за собою. Хочеш правильну команду та хороші результати? Стань правильним лідером, вмій навчити, підтримати, вислухати, в потрібний момент справедливо посварити і виправити, будь хорошою людиною та наставником. Так, не все від нас залежить, але ми можемо робити те, що в наших силах. Це стосується не тільки спорту, а життя в цілому. Завжди повторюю свій головний девіз: «Ми не можемо змінити всіх навколо нас, але ми можемо змінитися самі, надихаючи на зміни інших!». Всім бажаю життєвих та спортивних перемог, віри, позитивного та продуктивного мислення, не бійтесь бути добрими та змінюватись на краще. З нами Бог, сила та честь!

— Максиме, дякую за цікаву та, без сумніву, мотиваційну розмову. І тобі бажаю подальших успіхів!

Розмову вела Христина МЕЛЬНИЧУК.


3 135

Схожі новини:

2 червня у Берегометі відбудеться щорічний фестиваль Beregomet Open Sport Festival

2 червня у Берегометі відбудеться щорічний фестиваль Beregomet Open Sport Festival

2 червня об 11:30 в Берегометському будинку культури на Кіцманщині відбудеться уже традиційний фестиваль спорту та сімейного дозвілля Beregomet Open Sport
Спортивня молодь Буковини підкорила гірські вершини

Спортивня молодь Буковини підкорила гірські вершини

 З метою активного проведення вихідних та залученням людей до здорового способу життя 5 серпня спортивно-мотиваційною інтернетспільнотою SPORT PEOPLE
Спортсмени тренажерних залів «Максимус» і «Сила» продовжують здобувати перемоги

Спортсмени тренажерних залів «Максимус» і «Сила» продовжують здобувати перемоги

  18 червня в Чернівцях відбувся турнір з класичного жиму лежачи серед юнаків та дівчат, юніорів та юніорок, дорослих, ветеранів, присвячений пам’яті
Спільнота

Спільнота "Sport People Chernivtsi” закликає до здорового і активного способу життя

Сьогодні мода на спорт поширена серед молоді. Та лише мала частина тренажерних залів у нашому районі приймають людей, які хочуть займатися спортом та
Шостий щорічний фестиваль спорту в Берегометі Beregomet Open Sport Festival в розпалі

Шостий щорічний фестиваль спорту в Берегометі Beregomet Open Sport Festival в розпалі

Його урочисто відкрили берегометський сільський голова Григорій Храпко, організатор змагань, засновник спільноти Sport People Chernivtsi Максим Заремський та

"Beregomet Open Sport Festival" відбудеться 7 травня в Берегометі Кіцманського району

7 травня об 11 годині в Берегометському будинку культури відбудеться уже традиційний спортивний фестиваль Beregomet Open Sport Festival. Організатор -

Додати коментар

Ваше Ім’я:
Ваш E-Mail:
Запитання:
Як звали Гагаріна
Відповідь:*
Код:
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Введіть код:

soc

Ми в соц.мережах
soc soc soc soc
Погода


ВХІД НА САЙТ