Будьте в курсе последних событий, подпишитесь на обновления сайта
Громадсько-політичний тижневик Кіцманщини

Добрі справи Кіцманської організації Червоного хреста України

18 апр 2019

18 квітня — 101 рік Червоному хресту України

 Добрі справи Кіцманської організації Червоного хреста України

За минулий рік силами районної організації Товариства Червоного Хреста України зібрано і видано натуральної допомоги малозабезпеченим верствам населення на суму понад 340 тис.грн. Це — одяг, взуття, підгузники, пеленки, іграшки та інше. В основному, найбільшу питому вагу складає благодійна допомога від італійських благодійників з м.Брешії.

 

 

Завдяки їм районна організація Товариства Червоного Хреста України повністю впродовж 6 років забезпечує у нашому районі всіх онкостомованих хворих, у тому числі і діток, а також хірургічне відділення комунального некомерційного підприємства «Кіцманська ЦРЛ» кало- сечоприймачами. Не відмовляли і хворим, які зверталися за допомогою з Новоселицького та Сторожинецького районів, міста Чернівців та Вінницької області. Допомогала підгузниками та іншими речами з Італії наша землячка з Неполоківців Марія Олійник-Сидоряк. Ролатори, ходулі отримували з Австрії від кіцманчанки Оксани Ульріх, від п. Оксани з м.Стрия одяг та від жителів району. Чернівецька обласна організація Товариства Червоного Хреста виділила нам 66 гігієнічних пакетів для малюка, що надійшли від німецьких благодійників. Значну допомогу одягом, постільною білизною, іграшками отримали від Чернівецької міської організації, яким уже це було надіслано.

Добрі справи Кіцманської організації Червоного хреста України

 Приємно відмітити належно налагоджену роботу з волонтерами-сільськими головами: борівецьким — Олександром Гордеєм, драчинецьким — Корнилем Прокопцем, іванівським — Олексієм Добровольським, стрілецькокутським — Василем Вудвудом, хлівищенським — Романом Руснаком, ошихлібським Тарасом Канюком, нижньостанівецьким — Іваном Гулею, брусниць ким — Іваном Загарією, ставчанським — Іваном Тодоровичем, верхньостанівецьким — Василем Харитоном та ін. Вони власними авто разом з соціальними працівниками неодноразово отримували в нашій організації благодійний одяг для малозабезпечених верств населення своїх населених пунктів. А жителі Пядиківців та навколишніх сіл мали змогу отримати натуральну допомогу Червоного Хреста на подвір’ї волонтера — депутата Неполоківецької селищної ради Степанії Пріньковської.

З ініціативи та підтримки головного лікаря КНП «Кіцманська ЦРЛ» Володимира Хромюка, двічі на місяць на території лікарні проводилась благодійна акція натуральної допомоги Червоного Хреста для тих, хто знаходиться на стаціонарному лікуванні. Крім того, медичний персонал підбирав одяг та взуття для лежачих хворих, які потребують його, а також для хворих, які не мають постійного місця проживання. З участю головного лікаря відвідали 3 сім’ї, яким була надана допомога ролаторами та ходунками.

А з ініціативи головного лікаря Кіцманського некомерційного центру первинної медико-санітарної допомоги Мирослава Заліщука, його ж власною машиною, відвезли натуральну допомогу 5-м сім’ям у віддалене село, де дуже цього потребували.

Добрі справи Кіцманської організації Червоного хреста України

 У практику районної організації Товариства Червоного Хреста України ввійшло, що при проведенні Днів донора трансфізіологами в села Нижні Станівці та Оршівці привозити натуральну допомогу Червоного Хреста, буклети, брошурки для донорів, а також проводити лекції по донорству.

 

Інструктором з навчання населення навичкам першої допомоги Кіцманської районної організації Товариства Червоного Хреста України проведено майстер-клас для працівників районного центру соціальних служб сім’ї та молоді і служби в справах дітей районної державної адміністрації. районного фінансового управління, управління Державної казначейської служби, з учнями Кіцманської гімназії. Було багато запитань. Приємно, що працівники установ і діти цікавляться навичками першої допомоги, а також з 4 дітками реабілітаційного центру та їх батьками у відпочинковому комплексі "Лісова казка", що у с.Брусенки. Батьки навчались, що роботи, коли людина втратила свідомість, як проводити серцево-легеневу реанімацію дорослому, дитині та немовлятам, транспортування потерпілого та ін. Батьки і дітки охоче практикувались на манекені та уявних потерпілих.

У Всесвітній день надання першої медичної допомоги наша організація взяла участь у спільному майстер-класі у м. Чернівці на Соборній площі, а з учнями Шипинецького ЗНЗ майстер-клас проведений спільно з обласною організацією Товариства Червоного Хреста та обласною ДАІ.

Під час Всеукраїнського місячника Товариства Червоного Хреста України традиційно проводиться масштабна кампанія по залученню до членства у Товаристві. В цьому році особливо активні такі освітні заклади: гімназія (директор Віталій Гешко), Оршівецький (Інна Стус), Шипинецький (Віктор Абрамович), Неполоківецький (Василь Зелізко), Реваківський (Зірка Рошко), Брусенківський (Микола Собко), Нижньостанівецький (Степан Лакуста), Верхньостанівецький (Іван Руснак), Лашківський (Іван Руснак), Глиницький (Георгій Ткачук), Зеленівський (Володимир Грицюк), Борівецький (Галина Чернятинська), Хлівищенський (Любов Тарнавська), Шишківський (Андрій Танасійчук) та інші.

18 квітня Червоному хресту України виповнився 101 рік! Висловлюю щиру подяку нашим колегам, волонтерам, партнерам, усім, хто разом з нами кожен день змінює світ на краще.

Дарія Бабюк,

голова районної організації Червоного хреста України.


1 546

Схожі новини:

8 вересня  — Всесвітній день надання першої медичної допомоги

8 вересня — Всесвітній день надання першої медичної допомоги

 Вчимося рятувати життя Здоров’я — це найцінніший скарб, що є житті кожної людини. Часто трапляються непередбачувані, несподівані випадки, коли наступає
На Кіцманщині відбувся конкурс малюнків до 100-річчя Товариства Червоного хреста України

На Кіцманщині відбувся конкурс малюнків до 100-річчя Товариства Червоного хреста України

 Цей художній конкурс проводився у школах району з метою виховувати у дітей почуття милосердя, гуманності, поглиблювати знання про діяльність Товариства
Всеукраїнський Місяць Червоного Хреста відзначають і на Кіцманщині

Всеукраїнський Місяць Червоного Хреста відзначають і на Кіцманщині

З 1 по 30 квітня під гаслом «100 років милосердя» буде проходити традиційний Всеукраїнський Місяць Товариства Червоного Хреста України. Квітень 2018 року буде
Проведено майстер-класи в Реваківському ЗНЗ

Проведено майстер-класи в Реваківському ЗНЗ

Інструкторами Кіцманської районної організації Товариства Червоного Хреста України Дарією Бабюк та Оленою Глуховою спільно з інспектором зв’язків з
Воїнам АТО передали теплі ковдри і покривала від Товариства Червоного Хреста України

Воїнам АТО передали теплі ковдри і покривала від Товариства Червоного Хреста України

Сьогодні учасники антитерористичної операції на Сході країни з Кіцманщини, які мають третю групу інвалідності, завітали до районної організації Товариства
Співпраця для покращення умов пацієнтв  Кіцманської ЦРЛ

Співпраця для покращення умов пацієнтв Кіцманської ЦРЛ

КУ "Кіцманська ЦРЛ" почергово об’єднує під своїм теплим дахом всі верстви населення району, які потребують кваліфікованої допомоги медичних працівників. І,

Додати коментар

Ваше Ім’я:
Ваш E-Mail:
Запитання:
Як звали Шевченка
Відповідь:*
Код:
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Введіть код:

soc

Ми в соц.мережах
soc soc soc soc
Погода


ВХІД НА САЙТ