Громадсько-політичний тижневик Кіцманщини

Петро Порошенко: Якщо ви не бачили Буковину, ви точно не бачили Україну

26 мар 2019

23 березня Президент України Петро Порошенко відвідав Чернівецьку область. Глава держави взяв участь у засіданні Ради регіонального розвитку, а також поспілкувався з мешканцями буковинського краю на народних зустрічах у м.Чернівці та м.Кіцмань.

Петро Порошенко: Якщо ви не бачили Буковину, ви точно не бачили Україну

Спершу Президент наголосив на пріоритетності розвитку української армії та подякував мешканцям Буковини за підтримку нашого героїчного війська. "І давня, і нова історія вчать нас – щоб вистояти, маючи сусідом Росію, Україна повинна мати сильне військо. Армія, а не меморандуми, є гарантом суверенітету, територіальної цілісності і запорука безпеки кожного громадянина і цілої держави", - наголосив Петро Порошенко.

Петро Порошенко: Якщо ви не бачили Буковину, ви точно не бачили Україну

 Він зазначив, що сьогодні ми маємо боєздату, перевірену війною армію, ми розробляємо нову програму - ракетну, підвіщуємо радіус та дальність дії цієї високоточної зброї. Два дні тому ми презентували ударні турецькі безпілотники, які вже поставлені на озброєння ЗСУ, бойові літаки, котрі можуть проводити у повітрі добу, долати 4 тисячі кілометрів і забезпечити точне ураження цілі. Вони мають захищені канали зв'язку і антирадіоелектронний захист.

"І я наголошую на позиції всіх українців: за свою землю ми будемо битися. Ми маємо армію, здатну відстоювати і повертати український суверенітет, і я пишаюся нашим героїчним військом. У тому числі тими частинами, які дислоковані на Буковині. І я хочу, щоб слава про 3-тю батальйонно-тактичну групу 80-ої окремої десантно-штурмової бригати, що дислокується у Чернівцях, ширилася по всій Україні", - заявив Президент.

Глава держави висловив обурення з приводу візиту у Росію кума Путіна - Медведчука, і народного депутата Юрія Бойка. Ті, хто під час режиму Януковича грабували Україну і нищили армію, поїхали вести переговори з ворогом у той час, коли щодня гинуть українські вояки, боронячи нашу землю від російського агресора.

"Ви бачили новини й відео з Кремля. Вони побігли до Путіна. Вони економіку обговорюють! Вони намагаються знову повісити Україну на російську газову голку. Вони вже союзи обговорюють, які будуть створені після президентських та парламентських виборів. І зараз вже стверджують, що вони всі об’єднаються. Проти кого вони об’єднаються? Проти України, проти кожного з нас. Путін намагається підірвати нашу єдність зсередини.

Що вони поїхали туди вимолювати, які економічні інтереси? Що вони зі сльозами на очах, простягнувши руку, поповзли на колінах просити у Путіна? Ці поповзли, а інші тут з екранів телебачення інформують нас, що вони стануть на коліна і будуть вимолювати у ворога прощення. Хочу нагадати всім - Москва сльозам не вірить", - підкреслив український лідер.

Далі Президент наголосив на підтримці України керівництвом євроструктур, розповівши про міні-саміт, який днями був скликаний на підтримку України та її влади. "Вже дуже скоро Україна впритул наблизиться до членства у НАТО та Європейському Союзі, може ще не перетне фінішну стрічку, але точно пройде точку неповернення. Точку неповернення ні у Радянський союз, ні в російську імперію. Ці 5 років ми систематично ламали кожен план Путіна. І тому недарма на кордоні з Україною зараз стоять його дивізії, готові до вторгнення. І ми маємо абсолютно реально сприймати ці загрози", - наголосив Президент.

Петро Порошенко: Якщо ви не бачили Буковину, ви точно не бачили Україну

 Обговорюючи питання розвитку Чернівецької області, Петро Порошенко наголосив, Чернівецька область має шалені преферентні напрями для розвитку своєї території, і це є дуже важливим у реалізації стратегії Глави держави "Україна - без периферії". Буковина географічно, логістично, інтелектуально, ресурсно, у тому числі завдяки людському потенціалу, має всі підстави бути успішною. А стратегія розвитку Карпатського регіону, задекларована Президентом, прекрасно накладається на наші можливості, амбіції, історичний досвід як у розвитку "зеленого туризму", так і створення потужних туристичних хабів. Буковинські лідери об'єднаних громад уже демонструють креативні підходи як до впровадження інновацій, залучення інвестицій, так і до створення індустріальних парків, освоєння нових смарт-спеціалізацій, запровадження власних ноу-хау у розвитку своїх територій.

"Окремим свідченням нашого успіху є іноземні інвестиції, у тому числі ті, які вкладені в Буковину. І це під час війни, коли інвестору дуже непросто приймати позитивне рішення. А тому це є символом довіри та підтримки України міжнародною спільнотою. А ми вже 12 кварталів поспіль маємо економічне зростання, і кожен наш крок є поразкою Путіна", - підкреслив Президент.

"Створено індустріальний парк "Новодністровськ". Туди, зокрема, вкладено 80 мільйонів гривень інвестором з Німеччини. І це класно. Впроваджуються інші успішні інвестиційні проекти на Буковині, як, наприклад, виробництво кабельно-провідникової продукції для автомобілебудування, де створено 1390 робочих місць, кооператив "Дари Гуцульщини", що займається заготівлею та переробкою грибів, ягід та лікарських рослин, виробляє сушені, заморожені, консервовані гриби, які експортуються до Румунії, Польщі, Молдови, Німеччини, Італії. Що й казати, експорт товарів до Європи у 2018 році збільшився на 45% порівняно з попереднім роком. Тепер до ЄС відправляється 72% від всього обсягу експорту Чернівецької області. А хто мені казав, коли я підписував Угоду про Асоціацію та про зону вільної торгівлі, що це не буде працювати? Для нас відкритий найбільший ринок світу - європейський, і це в умовах, коли Росія закрила свої ринки, оголосила ембарго, посилює гібридну війну", - зазначив Глава держави.

Окрім Чернівців Петро Порошенко також відвідав м. Кіцмань, де його радісно вітали тисячі буковинців та поклав квіти до пам'ятника Володимиру Івасюку. У своїй промові він говорив про важливість єдності держави, боротьбу з російським агресором та необхідність руху в напрямку до ЄС та НАТО.

І в Чернівцях, і у Кіцмані Президент закликав до спокою, виваженості та мудрості на тлі численних провокацій проти України та його команди. Бо Кремль розуміє, що він програв як на фронті, так і у нашому тилу, що проросійські фігуранти президентських виборів дезавульовані, і це побачила більшість українців. Він підкреслив, що ми йдемо своєю дорогою - геть від Москви. І потрібно розуміти, що виклики, які стоять зараз перед Україною жорсткі, і ворог не добирає у засобах. Тому дати відсіч цій гібридній війні - наше головне завдання.

31 березня ми обираємо не просто Главу держави, ми обираємо або незалежну Україну, або знову роки поневолення і приниження нашої гідності - таким був загальний рефрен тих, хто виступали на народних зустрічах. Буковина продемонструвала своєму Президенту, що вона є мудрою та надійною. Що переважна більшість її мешканців абсолютно підтримують його зусилля на євроінтеграцію та вступ у НАТО.

"За результатами соціально-економічного розвитку Чернівецька область перебуває в першій п’ятірці серед найкращих регіонів України", - заявив Президент. Принагідно він закликав українців обов'язково відвідати Буковину, побачити її красоти та туристичні перлини, скуштувати знаменитої буковинської кухні і звідати справжню місцеву гостинність.717

Схожі новини:

Президент і кандидат у Президенти Петро Порошенко побував у Кіцмані (ФОТО)

Президент і кандидат у Президенти Петро Порошенко побував у Кіцмані (ФОТО)

У суботу, 23 березня, відбувся анонсований раніше візит у Кіцмань діючого Президента України та кандидата на пост Президента Петра Порошенка.    
У суботу в Кіцмань приїде Петро Порошенко

У суботу в Кіцмань приїде Петро Порошенко

В суботу, 23 березня 2019 року,в Чернівецьку область приїде Президент України Петро Порошенко. Цей візит запланований в рамках виборочої кампанії.
Юлій Мамчур: Тільки Порошенко здатний надати рішучу відсіч російській агресії

Юлій Мамчур: Тільки Порошенко здатний надати рішучу відсіч російській агресії

ПОЛІТИКА   Український військовий льотчик 1-го класу, полковник Повітряних Сил Збройних Сил України, командир 204-ї бригади тактичної авіації Юлій
Петро Порошенко: Головним напрямком на наступні 5 років стане стратегія подолання бідності

Петро Порошенко: Головним напрямком на наступні 5 років стане стратегія подолання бідності

Українці розмитнили сотні тисяч автомобілів на єврономерах. Усі кошти від цього спеціалізованого розмитнення підуть на індексацію пенсій. Про це у понеділок
Петро Порошенко: Соборність була волею українського народу до об'єднання, не зрадимо наших попередників через 100 років

Петро Порошенко: Соборність була волею українського народу до об'єднання, не зрадимо наших попередників через 100 років

У День Соборності Президент України взяв участь у всіх народних заходах. Усюди він наголошував, що навіть через 100 років після об'єднання українських земель у
Петро Порошенко був у Кіцмані тринадцять років тому

Петро Порошенко був у Кіцмані тринадцять років тому

На історичному фото (зліва направо): Сергій ЗАРАЙСЬКИЙ, Василь МАЛИМОН, Катерина НАСІЛОВСЬКА, Павло ВАДАНЮК, Микола ПОДІЛЬЧУК, Марко ЧОРНИЙ, Іван ГУЛЕЙ, Петро

Додати коментар

Ваше Ім’я:
Ваш E-Mail:
Запитання:
Як звали Шевченка
Відповідь:*
Код:
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Введіть код:

soc

Ми в соц.мережах
soc soc soc soc
Погода


ВХІД НА САЙТ