Громадсько-політичний тижневик Кіцманщини

Склад ДВК з виборів Президента України ТВО № 202 у Кіцманському районі

14 мар 2019
 
Склад дільничних виборчих комісій з виборів 
Президента України територіального виборчого округу № 202 (Кіцманський район)

Склад ДВК з виборів  Президента України ТВО № 202 у Кіцманському районі

 

Дільнична виборча комісія № 730185 (м.Кіцмань, РБНДТ)
Голова комісії – Кравчук Валентина Василівна, 1964 р.н., суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.
Заступник голови комісії – Зінчук Петро Фадейович, 1958 р.н., суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Секретар комісії – Карбашевська Ганна Леонтіївна, 1977 р.н., суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Члени комісії:
Бишку Ганна Володимирівна, 1951 р.н., суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.
Візнюк Марія Степанівна, 1958 р.н., суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Воробей Марія Андріївна, 1965 р.н., суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Драгінда Наталія Іванівна, 1974 р.н., суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Євграшина Євгенія Онуфріївна, 1950 р.н., суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Козуб Любов Олександрівна, 1962 р.н., суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.
Крупко Алла Тимофіївна, 1967 р.н., суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Кукурудзяк Світлана Миколаївна, 1975 р.н., суб’єкт подання – Наливайченко Валентин Олександрович.
Лікар Вікторія Валеріївна, 1971 р.н., суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.
Макидон Валентина Петрівна, 1969 р.н., суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Микитюк Наталія Дмитрівна, 1974 р.н., суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Сухолотюк Орися Миколаївна, 1959 р.н., суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Флорескул Іван Онуфрійович, 1949 р.н., суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Дільнична виборча комісія № 730186 (м.Кіцмань, гімназія)
Голова комісії – Савчук Ольга Миколаївна, 1956 р.н., суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.
Заступник голови комісії – Гнатчук Наталія Василівна, 1972 р.н., суб’єкт подання – Наливайченко Валентин Олександрович.
Секретар комісії – Гешко Людмила Іванівна, 1980 р.н., суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Члени комісії:
Дяконюк Єлизавета Дмитрівна, 1961 р.н., суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Кобаль Тетяна Миколаївна, 1969 р.н., суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Лобач Наталія Василівна, 1967 р.н., суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Максимюк Надія Сергіївна, 1950 р.н., суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Моргоч Марія Іванівна, 1956 р.н., суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Мотрюк Діана Миколаївна, 1996 р.н., суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.
Остапюк Оксана Іванівна, 1971 р.н., суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Пілат Тетяна Валеріївна, 1985 р.н., суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Разінкіна Людмила Іванівна, 1957 р.н., суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Рихло Оксана Борисівна, 1979 р.н., суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Руснак Лариса Григорівна, 1977 р.н., суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.
Фарус Валентина Василівна, 1960 р.н., суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Федорова Єлизавета Миколаївна, 1956 р.н., суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.
Дільнична виборча комісія № 730187 (м.Кіцмань, школа)
Голова комісії – Солотвінська Світлана Іванівна, 1981 р.н., суб’єкт подання – Наливайченко Валентин Олександрович.
Заступник голови комісії – Палагнюк Марія Василівна, 1962 р.н., суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Секретар комісії – Тимчук Леся Іванівна, 1980 р.н., суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Члени комісії:
Бабич Оксана Георгіївна, 1968 р.н., суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Біляр Іван Георгійович, 1959 р.н., суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Гнатчук Євгенія Миколаївна, 1953 р.н., суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.
Костинюк Сніжана Василівна, 1980 р.н., суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Остафійчук Людмила Іванівна, 1976 р.н., суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Остафійчук Станіслав Іванович, 1996 р.н., суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Островська Валентина Олександрівна, 1956 р.н., суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.
Стрийський Микола Олексійович, 1952 р.н., суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Сухар Інна Михайлівна, 1991 р.н., суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Ткачук Анастасія Олександрівна, 1998 р.н., суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Тумак Василь Георгійович, 1943 р.н., суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.
Флекей Оксана Іванівна, 1972 р.н., суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Шекеряк Ольга Євгенівна, 1978 р.н., суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.
Дільнична виборча комісія № 730188 (смт.Лужани, адмінбудівля)
Голова комісії – Капанюк Алла Григорівна, 1976 р.н., суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Заступник голови комісії – Грекул Дмитро Ілліч, 1973 р.н., суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Секретар комісії – Гуцул Тетяна Василівна, 1945 р.н., суб’єкт подання – Шевченко Олександр Леонідович.
Члени комісії:
Будз Іван Петрович, 1974 р.н., суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.
Гончарук Анна Іванівна, 1975 р.н., суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Гордей Наталія Корніївна, 1959 р.н., суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.
Грекул Ольга Денисівна, 1972 р.н., суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Загаровська Юлія Вікторівна, 1993 р.н., суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Карпова Юлія Віталіївна, 1996 р.н., суб’єкт подання – Наливайченко Валентин Олександрович.
Ковалюк Олеся Корніївна, 1977 р.н., суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Малайко Ірина Сергіївна, 1997 р.н., суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.
Олійник Марія Юріївна, 1949 р.н., суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Пожидаєва Юлія Денисівна, 1974 р.н., суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Сокирко Оксана Григорівна, 1980 р.н., суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Федина Крістіна Вікторівна, 1988 р.н., суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Чайкіна Тетяна Вікторівна, 1999 р.н., суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Якуб’як Галина Вікторівна, 1985 р.н., суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.
Дільнична виборча комісія № 730189 (смт.Лужани, будинок культури)
Голова комісії – Куриш Наталія Костянтинівна, 1970 р.н., суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Заступник голови комісії – Пілат Світлана Іллівна, 1965 р.н., суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.
Секретар комісії – Тухлинович Марія Василівна, 1965 р.н., суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Члени комісії:
Боднар Людмила Василівна, 1975 р.н., суб’єкт подання – Наливайченко Валентин Олександрович.
Гладюк Микола Вікторович, 1982 р.н., суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Заяць Наталія Григорівна, 1983 р.н., суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Клепач Віктор Дмитрович, 1954 р.н., суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Кошарюк Василь Васильвич, 1954 р.н., суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Кулик Світлана Іванівна, 1970 р.н., суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.
Кулик Ярослав Григорович, 1967 р.н., суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Куриш Діана Григорівна, 1992 р.н., суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.
Куриш Оксана Іллівна, 1967 р.н., суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Нижник Світлана Зайнутдінівна, 1977 р.н., суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.
Орлецька Галина Степанівна, 1981 р.н., суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Ріпка Наталія Корнелівна, 1975 р.н., суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Розенквіт Ірина Аркадіївна, 1973 р.н., суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Дільнична виборча комісія № 730190 (смт.Неполоківці)
Голова комісії – Максимюк Тетяна Іванівна, 1975 р.н., суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Заступник голови комісії – Ткачук Марина Василівна, 1982 р.н., суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.
Секретар комісії – Аврам Марія Костянтинівна, 1966 р.н., суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Члени комісії:
Александрюк Дарія Мафтеївна, 1956 р.н., суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Василик Людмила Мирославівна, 1972 р.н., суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Гоголь Лілія Тодорівна, 1956 р.н., суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Городинська Світлана Іванівна, 1960 р.н., суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.
Григірчик Ірина Олександрівна, 1989 р.н., суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Злотар Світлана Ярославівна, 1955 р.н., суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Кривко Людмила Вікторівна, 1975 р.н., суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Левіцька Галина Миколаївна, 1971 р.н., суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.
Ліска Галина Юріївна, 1985 р.н., суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Максимюк Галина Іванівна, 1966 р.н., суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.
Симчук Микола Васильович, 1963 р.н., суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Симчук Мирослава Ярославівна, 1967 р.н., суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Тарновецька Ольга Михайлівна, 1957 р.н., суб’єкт подання – Наливайченко Валентин Олександрович.
Дільнична виборча комісія № 730191 (с.П’ядиківці)
Голова комісії – Рошко Марина Миколаївна, 1978 р.н., суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Заступник голови комісії – Федоряк Наталія Олександрівна, 1968 р.н., суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Секретар комісії – Васильчак Алла Вікторівна, 1962 р.н., суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.
Члени комісії:
Абрамович Світлана Петрівна, 1966 р.н., суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Вострова Світлана Михайлівна, 1968 р.н., суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Зайшлюк Наталія Дионизіївна, 1977 р.н., суб’єкт подання – Наливайченко Валентин Олександрович.
Іванович Олеся Георгіївна, 1982 р.н., суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.
Ілюк Тетяна Іванівна, 1999 р.н., суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Лемко Марія Сільвестрівна, 1958 р.н., суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.
Пристайко Світлана Василівна, 1968 р.н., суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Присунько Валентин Ілліч, 1981 р.н., суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Присунько Орися Георгіївна, 1960 р.н., суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Федоряк Марина Олегівна, 1985 р.н., суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Цуркан Ярослава Тодорівна, 1957 р.н., суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Чайковська Анжела Ігорівна, 1970 р.н., суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Дільнична виборча комісія № 730192 (с.Берегомет)
Голова комісії – Шкурган Зірка Корніївна, 1951 р.н., суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Заступник голови комісії – Сторощук Микола Георгійович, 1953 р.н., суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.
Секретар комісії – Вакарюк Ілля Іванович, 1974 р.н., суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Члени комісії:
Андрійчук Зірка Романівна, 1970 р.н., суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Берб’юк Валентина Денисівна, 1972 р.н., суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Бойда Ярослав Васильович, 1962 р.н., суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.
Вакарюк Тетяна Василівна, 1977 р.н., суб’єкт подання – Наливайченко Валентин Олександрович.
Дияк Мирослава Філемонівна, 1957 р.н., суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.
Дутчак Ліля Мирославівна, 1983 р.н., суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Заремська Сільва Євгенівна, 1969 р.н., суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Костюра Світлана Василівна, 1983 р.н., суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Незвиська Мар’яна Григорівна, 1990 р.н., суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Савюк Ольга Володимирівна, 1970 р.н., суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Савюк Ярослав Володимирович, 1996 р.н., суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Храпко Алла Євгенівна, 1968 р.н., суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Дільнична виборча комісія № 730193 (с.Клокічка)
Голова комісії – Щербан Валентина Іванівна, 1957 р.н., суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Заступник голови комісії – Собко Любов Василівна, 1973 р.н., суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.
Секретар комісії – Кий Любов Іванівна, 1968 р.н., суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Члени комісії:
Бугай Одарка Степанівна, 1966 р.н., суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Вакарюк Світлана Степанівна, 1971 р.н., суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.
Григорій Наталя Вікторівна, 1970 р.н., суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Довганська Наталія Іванівна, 1991 р.н., суб’єкт подання – Наливайченко Валентин Олександрович.
Дяченко Ольга Василівна, 1979 р.н., суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Звізда Світлана Адамівна, 1995 р.н., суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Липкан Іван Євгенійович, 1954 р.н., суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Мігай Наталія Петрівна, 1977 р.н., суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.
Федоряк Анатолій Георгійович, 1962 р.н., суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Шкурган Василь Миколайович, 1946 р.н., суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Щербан Андріан Дмитрович, 1975 р.н., суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Щербан Інна Василівна, 1979 р.н., суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Дільнична виборча комісія № 730194 (с.Реваківці)
Голова комісії – Волошин Галина Захарівна, 1956 р.н., суб’єкт подання – Шевченко Олександр Леонідович.
Заступник голови комісії – Орлецька Марина Василівна, 1987 р.н., суб’єкт подання – Наливайченко Валентин Олександрович.
Секретар комісії – Харинович Стефанія Петрівна, 1955 р.н., суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Члени комісії:
Боднар Тетяна Лазарівна, 1983 р.н., суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Боровська Любомира Василівна, 1957 р.н., суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Волошин Оксана Михайлівна, 1974 р.н., суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Івасюк Ірина Борисівна, 1993 р.н., суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Нікуліна Галина Василівна, 1981 р.н., суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Путря Ярослава Григорівна, 1970 р.н., суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Рошко Галина Іванівна, 1961 р.н., суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Рошко Оксана Миколаївна, 1975 р.н., суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Серна Вадим Борисович, 2000 р.н., суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.
Серна Оксана Любомирівна, 1974 р.н., суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.
Храпко Настя Віталіївна, 1993 р.н., суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Шкурган Галина Василівна, 1971 р.н., суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Шолда Світлана Денисівна, 1966 р.н., суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.
Дільнична виборча комісія № 730195 (с.Біла)
Голова комісії – Підлубна Марія Михайлівна, 1954 р.н., суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Заступник голови комісії – Асадуллаєва Марина Іллівна, 1989 р.н., суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Секретар комісії – Бурдейна Людмила Володимирівна, 1968 р.н., суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Члени комісії:
Бакрев Юлія Павлівна, 1991 р.н., суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Борисюк Орися Тодорівна, 1960 р.н., суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.
Бурдейна Катерина Дмитрівна, 1995 р.н., суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Дутчак Алла Іванівна, 1956 р.н., суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Краснюк Наталія Валеріївна, 1980 р.н., суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.
Окружко Ніна Василівна, 1976 р.н., суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Унгурян Світлана Василівна, 1960 р.н., суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Шокостюк Ганна Василівна, 1996 р.н., суб’єкт подання – Наливайченко Валентин Олександрович.
Шокостюк Марина Генадіївна, 1970 р.н., суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Дільнична виборча комісія № 730196 (с.Борівці)
Голова комісії – Скрипник Галина Іванівна, 1968 р.н., суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Заступник голови комісії – Стрельбіцька Іванія Олександрівна, 1971 р.н., суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Секретар комісії – П’ятковська Тамара Степанівна, 1965 р.н., суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Члени комісії:
Бахур Марія Георгіївна, 1967 р.н., суб’єкт подання – Шевченко Олександр Леонідович.
Буняк Марія Георгіївна, 1966 р.н., суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.
Василинчук Марія Василівна, 1973 р.н., суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.
Галіцька Валентина Георгіївна, 1970 р.н., суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Данилюк Ігор Михайлович, 1989 р.н., суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Кузик Марія Миколаївна, 1963 р.н., суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Кузик Михайло Георгійович, 1988 р.н., суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Присяжнюк Ольга Василівна, 1962 р.н., суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.
Скрипник Георгій Миколайович, 1968 р.н., суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Федоряк Володимир Олександрович, 1970 р.н., суб’єкт подання – Наливайченко Валентин Олександрович.
Федоряк Ольга Іванівна, 1970 р.н., суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Шепенюк Іван Георгійович, 1958 р.н., суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Яримчук Наталія Іванівна, 1989 р.н., суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Дільнична виборча комісія № 730197 (с.Брусниця)
Голова комісії – Усик Микола Дмитрович, 1983 р.н., суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Заступник голови комісії – Кміть Василь Васильович, 1962 р.н., суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Секретар комісії – Понич Марія Василівна, 1973 р.н., суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.
Члени комісії:
Гаврилюк Павліна Тодорівна, 1953 р.н., суб’єкт подання – Наливайченко Валентин Олександрович.
Григорець Ганна Людвиківна, 1981 р.н., суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Даниляк Людмила Василівна, 1971 р.н., суб’єкт подання – Шевченко Олександр Леонідович.
Даскалюк Микола Ілліч, 1958 р.н., суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Костащук Алла Василівна, 1977 р.н., суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.
Костащук Ольга Миколаївна, 1962 р.н., суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Лукащук Орися Давидівна, 1954 р.н., суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.
Лукащук Флоріка Іванівна, 1949 р.н., суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Марціняк Марія Василівна, 1977 р.н., суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Понич Марія Василівна, 1959 р.н., суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Понич Юрій Васильович, 1982 р.н., суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Стрельцова Любов Василівна, 1962 р.н., суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Федуряк Любов Василівна, 1965 р.н., суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.
Шаран Юлія Миколаївна, 1963 р.н., суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Дільнична виборча комісія № 730198 (с.Діброва)
Голова комісії – Пинюк Тетяна Іванівна, 1980 р.н., суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Заступник голови комісії – Сопко Людмила Теофілівна, 1976 р.н., суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.
Секретар комісії – Ілащук Галина Корнелівна, 1989 р.н., суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.
Члени комісії:
Боднарюк Мар’яна Дмитрівна, 1986 р.н., суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Ватаманюк Марія Деонізіївна, 1964 р.н., суб’єкт подання – Наливайченко Валентин Олександрович.
Гриндей Андрій Іванович, 1980 р.н., суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Ілащук Надія Тодорівна, 1971 р.н., суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Ілащук Ярослава Миколаївна, 1960 р.н., суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Калинчук Ірина Георгіївна, 1986 р.н., суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.
Купчанко Зіновія Миколаївна, 1958 р.н., суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Нищук Василь Миколайович, 1960 р.н., суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Флорескул Марія Василівна, 1968 р.н., суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Шморгун Микола Васильович, 1969 р.н., суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Шморгун Світлана Теофілівна, 1973 р.н., суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Дільнична виборча комісія № 730199 (с.Зеленів)
Голова комісії – Кміть Людмила Василівна, 1975 р.н., суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Заступник голови комісії – Мурмилюк Єлисавета Василівна, 1957 р.н., суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Секретар комісії – Боднар Антоніна Василівна, 1994 р.н., суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.
Члени комісії:
Аврам Надія Миколаївна, 1975 р.н., суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.
Вишнюк Вікторія Михайлівна, 1996 р.н., суб’єкт подання – Наливайченко Валентин Олександрович.
Грицюк Андріана Василівна, 1999 р.н., суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Загарія Андрій Анатолійович, 2000 р.н., суб’єкт подання – Шевченко Олександр Леонідович.
Коваль Оксана Василівна, 1982 р.н., суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Коваль Олександр Миколайович, 1976 р.н., суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.
Липкан Зінаїда Михайлівна, 1969 р.н., суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Липкан Микола Іванович, 1974 р.н., суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.
Мурмилюк Ольга Василівна, 1988 р.н., суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Пеленко Євгенія Василівна, 1956 р.н., суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Прокопець Аліна Володимирівна, 1989 р.н., суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Сав’юк Марія Теофілівна, 1978 р.н., суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Ткачук Галина Василівна, 1958 р.н., суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Дільнична виборча комісія № 730200 (с.Кальнівці)
Голова комісії – Сопіт Ярослав Теофілович, 1966 р.н., суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Заступник голови комісії – Остапюк Ірина-Ольга Дмитрівна, 1992 р.н., суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Секретар комісії – Гук Івонина Павлівна, 1948 р.н., суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.
Члени комісії:
Букотько Марія Василівна, 1963 р.н., суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.
Івашин Володимир Олексійович, 1953 р.н., суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Івашина Наталія Олексіївна, 1953 р.н., суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Козмуляк Василь Васильович, 1969 р.н., суб’єкт подання – Шевченко Олександр Леонідович.
Липкан Світлана Корниліївна, 1974 р.н., суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Лукащук Катерина Дмитрівна, 1957 р.н., суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.
Нищук Оксана Василівна, 1978 р.н., суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Ткачук Катерина Георгіївна, 1955 р.н., суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Третяк Марія Василівна, 1958 р.н., суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Третяк Тетяна Миколаївна, 1987 р.н., суб’єкт подання – Наливайченко Валентин Олександрович.
Харітон Вадим Іванович, 1996 р.н., суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Дільнична виборча комісія № 730201 (с.Остра)
Голова комісії – Антонюк Ілля Петрович, 1980 р.н., суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Заступник голови комісії – Гук Наталія Онисівна, 1975 р.н., суб’єкт подання – Наливайченко Валентин Олександрович.
Секретар комісії – Зарубайло Галина Юхимівна, 1979 р.н., суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Члени комісії:
Гаврилюк Марія Іванівна, 1996 р.н., суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.
Гриндей Світлана Василівна, 1963 р.н., суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Грицюк Валентина Михайлівна, 1983 р.н., суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Єфімова Надія Іванівна, 1982 р.н., суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Зварун Івонина Євгенівна, 1953 р.н., суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Продан Ольга Володимирівна, 1976 р.н., суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.
Роїк Василь Васильович, 1973 р.н., суб’єкт подання – Шевченко Олександр Леонідович.
Роїк Марина Василівна, 1999 р.н., суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Татарін Лілія Романівна, 1967 р.н., суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Туркевич Микола Іванович, 1973 р.н., суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Туркевич Наталія Василвна, 1978 р.н., суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Ясенівська Зіновія Фрізанівна, 1943 р.н., суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.
Дільнична виборча комісія № 730202 (с.Чортория)
Голова комісії – Ракоча Ольга Іллівна, 1971 р.н., суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.
Заступник голови комісії – Деркач Віталій Ярославович, 1980 р.н., суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Секретар комісії – Деркач Марія Євгенівна, 1961 р.н., суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Члени комісії:
Білокучма Людмила Михайлівна, 1982 р.н., суб’єкт подання – Наливайченко Валентин Олександрович.
Долганова Ганна Василівна, 1969 р.н., суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Журавель Дмитро Іванович, 1950 р.н., суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Журавель Зоя Миколаївна, 1968 р.н., суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.
Журавель Надія Василівна, 1955 р.н., суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Книгницький Віталій Корнилійович, 1976 р.н., суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Корольчук Мирослава Володимирівна, 1986 р.н., суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.
Кузенко Надія Миколаївна, 1982 р.н., суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Мельничук Теофіла Дмитрівна, 1946 р.н., суб’єкт подання – Шевченко Олександр Леонідович.
Сав’юк Тетяна Миколаївна, 1975 р.н., суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Шевчук Ірина Василівна, 1980 р.н., суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Юсип Руслана Василівна, 1978 р.н., суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Дільнична виборча комісія № 730203 (с.Валява)
Голова комісії – Кіцул Ірина Олександрівна, 1999 р.н., суб’єкт подання – Наливайченко Валентин Олександрович.
Заступник голови комісії – Сухолотюк Олександра Василівна, 1990 р.н., суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Секретар комісії – Кошман Галина Іванівна, 1968 р.н., суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Члени комісії:
Білокрила Юлія Миколаївна, 1976 р.н., суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.
Джуравець Світлана Євгенівна, 1968 р.н., суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Ісар Мар’яна Миколаївна, 1982 р.н., суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Кіцул Людмила Василівна, 1980 р.н., суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Колісник Оксана Петрівна, 1977 р.н., суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.
Кошман Юлія Валеріївна, 1991 р.н., суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Крушельницька Світлана Миколаївна, 1963 р.н., суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Куцак Євгенія Василівна, 1998 р.н., суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.
Лисак Одарка Корниліївна, 1965 р.н., суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Новіцька Любов Анатоліївна, 1978 р.н., суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Руснак Юрій Олександрович, 1999 р.н., суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.
Тануляк Василь Іванович, 1963 р.н., суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Юрбаш Ганна Михайлівна, 1958 р.н., суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Дільнична виборча комісія № 730204 (с.Верхні Станівці, будинок культури)
Голова комісії – Фесик Тетяна Тарасівна, 1977 р.н., суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.
Заступник голови комісії – Радощук Діана Михайлівна, 2000 р.н., суб’єкт подання – Шевченко Олександр Леонідович.
Секретар комісії – Флорескул Галина Василівна, 1967 р.н., суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Члени комісії:
Андрейчук Любов Фрізанівна, 1966 р.н., суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Когут Ольга Василівна, 1968 р.н., суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Костащук Марія Михайлівна, 1974 р.н., суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Лакуста Михайло Васильович, 1954 р.н., суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Лукаш Михайло Миколайович, 1993 р.н., суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Мельничук Оксана Василівна, 1981 р.н., суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Миронюк Ганна Сидорівна, 1966 р.н., суб’єкт подання – Наливайченко Валентин Олександрович.
Сопіт Ольга Василівна, 1956 р.н., суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Ставчанська Діана Володимирівна, 1994 р.н., суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Токарюк Орися Василівна, 1950 р.н., суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.
Флорескул Світлана Миколаївна, 1982 р.н., суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Харитон Корнелій Васильович, 1959 р.н., суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.
Цопа Ольга Миколаївна, 1968 р.н., суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Дільнична виборча комісія № 730205 (с.Верхні Станівці, клуб)
Голова комісії – Харитон Орися Самсонівна, 1961 р.н., суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.
Заступник голови комісії – Флорескул Василь Дмитрович, 1960 р.н., суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Секретар комісії – Івончак Ольга Василівна, 1955 р.н., суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Члени комісії:
Зимовська Валентина Олегівна, 1963 р.н., суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Зозуля Марина Василівна, 1989 р.н., суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Кирилюк Ірина Дмитрівна, 1989 р.н., суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Лакуста Василь Самсонович, 1973 р.н., суб’єкт подання – Наливайченко Валентин Олександрович.
Лакуста Тетяна Петрівна, 1965 р.н., суб’єкт подання – Шевченко Олександр Леонідович.
Маценко Ганна Петрівна, 1988 р.н., суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Маценко Марія Василівна, 1957 р.н., суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Маценко Сергій Степанович, 1988 р.н., суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Пенюк Інна Дмитрівна, 1990 р.н., суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.
Пенюк Софія Самсонівна, 1960 р.н., суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Радощук Тетяна Дмитрівна, 1978 р.н., суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.
Скрипничук Микола Михайлович, 1973 р.н., суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Флорескул Валентина Сидорівна, 1965 р.н., суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Дільнична виборча комісія № 730206 (с.Глиниця)
Голова комісії – Татарин Іван Васильович, 1952 р.н., суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Заступник голови комісії – Григорій Богдан Миколайович, 1995 р.н., суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Секретар комісії – Піць Ольга Василівна, 1967 р.н., суб’єкт подання – Наливайченко Валентин Олександрович.
Члени комісії:
Богданюк Євгенія Ілівна, 1962 р.н., суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Будз Ольга Андріївна, 1971 р.н., суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.
Вишньовський Броніслав Євгенович, 1952 р.н., суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Герасим Ольга Іванівна, 1972 р.н., суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Григорій Зоя Петрівна, 1972 р.н., суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Злотар Іван Манолійович, 1970 р.н., суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Злотар Орися Миколаївна, 1952 р.н., суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Рурак Галина Октавіанівна, 1983 р.н., суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Ткачук Валентина Броніславівна, 1975 р.н., суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Ткачук Світлана Митрофанівна, 1984 р.н., суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Харинович Богдан Ярославович, 1994 р.н., суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.
Дільнична виборча комісія № 730207 (с.Коростувата)
Голова комісії – Смірнов Василь Миколайович, 1955 р.н., суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Заступник голови комісії – Наумик Руслан Васильович, 1973 р.н., суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Секретар комісії – Поян Микола Володимирович, 1953 р.н., суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Члени комісії:
Волощук Яна Петрівна, 1992 р.н., суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Єрійчук Олеся Василівна, 1984 р.н., суб’єкт подання – Наливайченко Валентин Олександрович.
Наумик Сільва Володимирівна, 1954 р.н., суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.
Николайчук Наталія Олегівна, 1998 р.н., суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Сандуляк Алла Миколаївна, 1984 р.н., суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.
Танасюк Світлана Василівна, 1987 р.н., суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Татарин Рая Миколаївна, 1956 р.н., суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Татарин Тетяна Василівна, 1976 р.н., суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Флорескул Наталія Миколаївна, 1971 р.н., суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Харинович Ольга Дмитрівна, 1962 р.н., суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Дільнична виборча комісія № 730208 (с.Давидівці)
Голова комісії – Пітак Наталія Георгіївна, 1978 р.н., суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Заступник голови комісії – Сухарь Марія Георгіївна, 1966 р.н., суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Секретар комісії – Дерешкевич Юлія Дмитрівна, 1982 р.н., суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.
Члени комісії:
Баланецька Тетяна Михайлівна, 1983 р.н., суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.
Бевцик Галина Іванівна, 1972 р.н., суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Бевцик Марія Іванівна, 1964 р.н., суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Гайко Людмила Миколаївна, 1982 р.н., суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Деркач Іванна Василівна, 1990 р.н., суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Дирешкевич Галина Романівна, 1975 р.н., суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Козьма Валентина Василівна, 1977 р.н., суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Павлюк Ольга Миколаївна, 1955 р.н., суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Семенюк Тетяна Василівна, 1981 р.н., суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Станаковська Яна Сергіївна, 1986 р.н., суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Тріщук Люба Василівна, 1986 р.н., суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.
Швець Галина Миколаївна, 1973 р.н., суб’єкт подання – Наливайченко Валентин Олександрович.
Дільнична виборча комісія № 730209 (с.Драчинці)
Голова комісії – Аврам Ірина Іванівна, 1987 р.н., суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.
Заступник голови комісії – Кирик Марія Іванівна, 1968 р.н., суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Секретар комісії – Черевко Петро Михайлович, 1970 р.н., суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Члени комісії:
Аврам Михайло Петрович, 1957 р.н., суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Владийчук Людмила Василівна, 1986 р.н., суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Змійовська Валентина Миколаївна, 1984 р.н., суб’єкт подання – Шевченко Олександр Леонідович.
Казимір Ганна Іванівна, 1962 р.н., суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Кошурба Марія Михайлівна, 1968 р.н., суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Кричун Михайло Андрійович, 1963 р.н., суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Курчак Світлана Крізантівна, 1966 р.н., суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Лунгул Ольга Михайлівна, 1964 р.н., суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Олентир Ганна Миколаївна, 1977 р.н., суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Попадюк Михайло Іванович, 1989 р.н., суб’єкт подання – Наливайченко Валентин Олександрович.
Попадюк Станіслав Миколайович, 1999 р.н., суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Попович Марія Петрівна, 1982 р.н., суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.
Прокопець Сильвестр Фрізанович, 1961 р.н., суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.
Савчук Алла Василівна, 1988 р.н., суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.
Дільнична виборча комісія № 730210 (с.Нові Драчинці)
Голова комісії – Урсуляк Павло Дмитрович, 1981 р.н., суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Заступник голови комісії – Артименко Галина Іванівна, 1965 р.н., суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Секретар комісії – Ротар Марія Михайлівна, 1969 р.н., суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.
Члени комісії:
Аврам Віктор Іванович, 1997 р.н., суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Артименко Михайло Євгенович, 1963 р.н., суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Бельцик Ольга Павлівна, 1981 р.н., суб’єкт подання – Наливайченко Валентин Олександрович.
Будз Тетяна Володимирівна, 1993 р.н., суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Дімед Григорій Степанович, 1996 р.н., суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Замар Альона Орестівна, 1994 р.н., суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Кошурба Валентина Георгіївна, 1972 р.н., суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Кошурба Іван Михайлович, 1959 р.н., суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Прокопець Марина Петрівна, 1986 р.н., суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.
Руснак Тетяна Степанівна, 1971 р.н., суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Чорней Світлана Михайлівна, 1965 р.н., суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Шородок Андрій Іванович, 1987 р.н., суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.
Дільнична виборча комісія № 730211 (с.Дубівці)
Голова комісії – Адамюк Людмила Павлівна, 1966 р.н., суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Заступник голови комісії – Костащук Світлана Корнилівна, 1961 р.н., суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Секретар комісії – Костащук Тамара Георгіївна, 1980 р.н., суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.
Члени комісії:
Буковей Світлана Василівна, 1959 р.н., суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Гарматюк Любов Василівна, 1956 р.н., суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Гуменюк Марія Юріївна, 1991 р.н., суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.
Климчук Наталія Миколаївна, 1989 р.н., суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Мігай Валентина Радулівна, 1963 р.н., суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Орлецька Валентина Миколаївна, 1973 р.н., суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.
Пашняк Оксана Степанівна, 1972 р.н., суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Пентескул Тетяна Дмитрівна, 1992 р.н., суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Сивачук Домна Петрівна, 1965 р.н., суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Сікора Галина Євгенівна, 1971 р.н., суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Тимофійчук Світлана Юріївна, 1990 р.н., суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.
Циганчук Тетяна Миколаївна, 1963 р.н., суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Дільнична виборча комісія № 730212 (с.Гаврилівці)
Голова комісії – Стасюк Таїсія Василівна, 1999 р.н., суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Заступник голови комісії – Мельник Василь Михайлович, 1995 р.н., суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Секретар комісії – Трепета Віталій Іванович, 1994 р.н., суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Члени комісії:
Беркут Надія Володимирівна, 1980 р.н., суб’єкт подання – Шевченко Олександр Леонідович.
Гаврилюк Ігор Іванович, 1963 р.н., суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Лащук Марія Петрівна, 1986 р.н., суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Мельник Майя Михайлівна, 1986 р.н., суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Мельник Михайло Васильович, 1955 р.н., суб’єкт подання – Наливайченко Валентин Олександрович.
Мельник Півонія Василівна, 1960 р.н., суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Мельник Тетяна Іванівна, 1980 р.н., суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Романко Марія Василівна, 1956 р.н., суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Сторощук Василина Степанівна, 1959 р.н., суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.
Ткачук Марія Михайлівна, 1990 р.н., суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Яскіляніна Тетяна Іванівна, 1962 р.н., суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.
Дільнична виборча комісія № 730213 (с.Іванківці)
Голова комісії – Івасюк Ірина Іллівна, 1983 р.н., суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Заступник голови комісії – Добровольська Олеся Миколаївна, 1969 р.н., суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Секретар комісії – Максимюк Катерина Георгіївна, 1951 р.н., суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.
Члени комісії:
Гордійчук Людмила Дмитрівна, 1972 р.н., суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Думановський Анатолій Леонідович, 1984 р.н., суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Загарія Людмила Іванівна, 1972 р.н., суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Карпюк Любов Степанівна, 1962 р.н., суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Ковальчук Галина Михайлівна, 1983 р.н., суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Косменко Анатолій Юрійович, 1979 р.н., суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.
Косменко Світлана Василівна, 1967 р.н., суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Кривинчук Олександр Петрович, 1948 р.н., суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Кривинчук Тетяна Василівна, 1976 р.н., суб’єкт подання – Наливайченко Валентин Олександрович.
Мандзюк Параска Михайлівна, 1986 р.н., суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Сандуляк Любов Ярославівна, 1958 р.н., суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Дільнична виборча комісія № 730214 (с.Киселів)
Голова комісії – Хоботюк Михайло Орестович, 1955 р.н., суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Заступник голови комісії – Бугай Наталія Юріївна, 1986 р.н., суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Секретар комісії – Бабяк Олена Олександрівна, 1955 р.н., суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Члени комісії:
Андрієць Василина Ігорівна, 1953 р.н., суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Андрієць Галина Георгіївна, 1970 р.н., суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Бабчук Людмила Георгіївна, 1975 р.н., суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.
Дребіт Наталія Георгіїївна, 1983 р.н., суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.
Євка Мирослав Миколайович, 1959 р.н., суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Марчук Лариса Марківна, 1965 р.н., суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Мишковська Ірина Олександрівна, 1982 р.н., суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Присяжнюк Валерія Миколаївна, 1968 р.н., суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Филипчук Михайло Васильович, 1987 р.н., суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Харатін Яна Миколаївна, 2000 р.н., суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Яківчик Ірина Юріївна, 2000 р.н., суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.
Яківчик Ольга Олександрівна, 1973 р.н., суб’єкт подання – Наливайченко Валентин Олександрович.
Дільнична виборча комісія № 730215 (с.Кліводин)
Голова комісії – Запотічна Орися Василівна, 1962 р.н., суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Заступник голови комісії – Гаврилюк Галина Василівна, 1977 р.н., суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Секретар комісії – Величко Юлія Іванівна, 1986 р.н., суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.
Члени комісії:
Гаманюк Надія Василівна, 1978 р.н., суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Гніда Одарка Миколаївна, 1971 р.н., суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Заболоцька Яна Василівна, 1993 р.н., суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Костюк Дарія Миколаївна, 1959 р.н., суб’єкт подання – Наливайченко Валентин Олександрович.
Олексюк Яна Вікторівна, 1991 р.н., суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Скрипник Катерина Дмитрівна, 1947 р.н., суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Скрипніцька Тетяна Іллівна, 1984 р.н., суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.
Тихоліз Юлія Василівна, 1980 р.н., суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Фесик Ірина Олексіївна, 1999 р.н., суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Якубівська Ольга Ілларіонівна, 1971 р.н., суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Дільнична виборча комісія № 730216 (с.Витилівка)
Голова комісії – Данилюк Парасковія Олексіївна, 1961 р.н., суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Заступник голови комісії – Сорохан Оксана Миколаївна, 1974 р.н., суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Секретар комісії – Хорбут Слава Дмитрівна, 1955 р.н., суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Члени комісії:
Данелюк Василь Іванович, 1955 р.н., суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.
Іванчак Валентин Володимирович, 1995 р.н., суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Лясковська Єлізавета Олексанрівна, 1955 р.н., суб’єкт подання – Наливайченко Валентин Олександрович.
Олійник Павло Іванович, 1986 р.н., суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Рокоча Галина Іванівна, 1950 р.н., суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Рокоча Людмила Степанівна, 1979 р.н., суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Сорохан Корнилій Васильович, 1956 р.н., суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Українець Марія Іларівна, 1969 р.н., суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Хорбут Андрій Михайлович, 1976 р.н., суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.
Худик Дмитро Мирославович, 1990 р.н., суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Худик Ольга Дмитрівна, 1966 р.н., суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Дільнична виборча комісія № 730217 (с.Лашківка)
Голова комісії – Сорохан Іван Миколайович, 1952 р.н., суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Заступник голови комісії – Щербата Орися Іванівна, 1959 р.н., суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.
Секретар комісії – Сорохан Орися Іванівна, 1956 р.н., суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Члени комісії:
Бойчук Ольга Іванівна, 1974 р.н., суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.
Гордійко Олександр Іванович, 1974 р.н., суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Грубер Андрій Вікторович, 1994 р.н., суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Грубер Марія Степанівна, 1976 р.н., суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Грубер Оделя Йосипівна, 1952 р.н., суб’єкт подання – Наливайченко Валентин Олександрович.
Капітанчук Галина Василівна, 1975 р.н., суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Кизименко Лариса Іванівна, 1951 р.н., суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Кушнірюк Тетяна Василівна, 2000 р.н., суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.
Маковійчук Ярослав Іванович, 1960 р.н., суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Незвиська Галина Василівна, 1961 р.н., суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Сорохан Марія Захарівна, 1955 р.н., суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Дільнична виборча комісія № 730218 (с.Малятинці)
Голова комісії – Рудейчук Наталія Михайлівна, 1983 р.н., суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Заступник голови комісії – Папчук Тетяна Миколаївна, 1990 р.н., суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Секретар комісії – Вишневська Настасія Миколаївна, 1958 р.н., суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Члени комісії:
Греф Світлана Василівна, 1994 р.н., суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Гузій Ольга Василівна, 1968 р.н., суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Ізраілик Галина Танасіївна, 1972 р.н., суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Колотелюк Богдана Василівна, 2000 р.н., суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Кушнірик Юрій Іванович, 1978 р.н., суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Мартинюк Надія Василівна, 1989 р.н., суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Маруняк Ганна Михайлівна, 1978 р.н., суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Мачушак Галина Василівна, 1969 р.н., суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Машкур Юлія Іванівна, 1986 р.н., суб’єкт подання – Наливайченко Валентин Олександрович.
Мельничук Олеся Георгіївна, 1978 р.н., суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.
Микитюк Галина Юріївна, 1982 р.н., суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.
Дільнична виборча комісія № 730219 (с.Мамаївці, школа №2)
Голова комісії – Клевчук Оксана Миколаївна, 1987 р.н., суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Заступник голови комісії – Бурак Дарія Миколаївна, 1962 р.н., суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Секретар комісії – Клевчук Мирослава Василівна, 1964 р.н., суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.
Члени комісії:
Біблюк Вадим Васильович, 1994 р.н., суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Біблюк Ігор Васильович, 1989 р.н., суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Бординюк Юрій Юрійович, 1992 р.н., суб’єкт подання – Шевченко Олександр Леонідович.
Гайдичук Олеся Захарівна, 1974 р.н., суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Паліс Сніжана Олександрівна, 1974 р.н., суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Петруник Наталія Георгіївна, 1975 р.н., суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Пиловіч Василь Захарович, 1947 р.н., суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Сумарюк Ольга Миколаївна, 1984 р.н., суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.
Угринчук Наталія Володимирівна, 1978 р.н., суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Федорюк Микола Васильович, 1991 р.н., суб’єкт подання – Наливайченко Валентин Олександрович.
Хорошенюк Ярослава Степанівна, 1959 р.н., суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Чура Алла Романівна, 1979 р.н., суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.
Дільнична виборча комісія № 730220 (с.Мамаївці, будинок культури)
Голова комісії – Бурак Раїса Іванівна, 1958 р.н., суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Заступник голови комісії – Качур Наталія Іванівна, 1971 р.н., суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.
Секретар комісії – Габор Василь Аврилович, 1961 р.н., суб’єкт подання – Шевченко Олександр Леонідович.
Члени комісії:
Авер’янова Лілія Валеріївна, 1975 р.н., суб’єкт подання – Наливайченко Валентин Олександрович.
Бойчук Тетяна Вікторівна, 1989 р.н., суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Візнюк Георгій Степанович, 1963 р.н., суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Гайдичук Олеся Захарівна, 1974 р.н., суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.
Глухова Олена Валеріївна, 1971 р.н., суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Кудринський Ярослав Васильович, 1951 р.н., суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Лагодин Ганна Василівна, 1960 р.н., суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Пелепецький Богдан Віталійович, 1994 р.н., суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.
Савчук Інна Дмитрівна, 1988 р.н., суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Тарновецька Людмила Юріївна, 1979 р.н., суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Тащук Людмила Іванівна, 1976 р.н., суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Дільнична виборча комісія № 730221 (с.Мамаївці, школа №1)
Голова комісії – Миронюк Тетяна Антонівна, 1977 р.н., суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Заступник голови комісії – Рибак Одарка Денисівна, 1951 р.н., суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Секретар комісії – Шарлай Олеся Василівна, 1966 р.н., суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Члени комісії:
Берездецька Діана Сергіївна, 1971 р.н., суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.
Бреник Одарка Степанівна, 1962 р.н., суб’єкт подання – Наливайченко Валентин Олександрович.
Бурак Вікторія Іванівна, 1963 р.н., суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Вершигора Світлана Василівна, 1980 р.н., суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Калібер Марія Дмитрівна, 1965 р.н., суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.
Клевчук Ольга Василівна, 1951 р.н., суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Кормиш Світлана Захаріївна, 1959 р.н., суб’єкт подання – Шевченко Олександр Леонідович.
Крикливець Вероніка Іванівна, 1960 р.н., суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Марчук Віоліна Василівна, 1962 р.н., суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Подільчук Галина Захарівна, 1966 р.н., суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.
Савчук Тетяна Дмитрівна, 1978 р.н., суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Якубович Захарій Крізонтович, 1979 р.н., суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Дільнична виборча комісія № 730222 (с.Брусенки)
Голова комісії – Жмурко Степанія Іванівна, 1965 р.н., суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Заступник голови комісії – Ерстенюк Галина Петрівна, 1976 р.н., суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.
Секретар комісії – Визір Оксана Михайлівна, 1975 р.н., суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Члени комісії:
Вишиван Руслан Іванович, 1974 р.н., суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Гавдук Іванна Євгенівна, 1994 р.н., суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Гавдун Світлана Тодорівна, 1968 р.н., суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Галецька Марія Василівна, 1965 р.н., суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Галецька Мар’яна Володимирівна, 1997 р.н., суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Гривул Алла Михайлівна, 1995 р.н., суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Гуля Інна Миколаївна, 1982 р.н., суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Жмурко Іван Миколайович, 1986 р.н., суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.
Москалюк Марія Миколаївна, 1965 р.н., суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.
Москалюк Михайло Іванович, 1991 р.н., суб’єкт подання – Наливайченко Валентин Олександрович.
Сащук Анна Василівна, 1996 р.н., суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Харина Ольга Василівна, 1964 р.н., суб’єкт подання – Шевченко Олександр Леонідович.
Цурик Марія Іванівна, 1970 р.н., суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Чорней Микола Ілліч, 1957 р.н., суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.
Дільнична виборча комісія № 730223 (с.Нижні Станівці)
Голова комісії – Станкевич Ольга Василівна, 1981 р.н., суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Заступник голови комісії – Руснак Михайло Миколайович, 1996 р.н., суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Секретар комісії – Гульчак Олена Юріївна, 1989 р.н., суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.
Члени комісії:
Вишиван Вадим Іванович, 1986 р.н., суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Вишиван Любов Володимирівна, 1956 р.н., суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Горняк Михайло Миколайович, 1965 р.н., суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.
Гуля Галина Тодорівна, 1969 р.н., суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Гуля Марія Юріївна, 1987 р.н., суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.
Іванчук Степан Іванович, 1981 р.н., суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Ліварюк Марія Ігнатівна, 1961 р.н., суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Москалюк Віра Дмитрівна, 1981 р.н., суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Романович Олеся Василівна, 1984 р.н., суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Романюк Іван Миколайович, 1966 р.н., суб’єкт подання – Наливайченко Валентин Олександрович.
Ротко Тетяна Іллівна, 1989 р.н., суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Чолпан Наталія Корнилівна, 1966 р.н., суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Дільнична виборча комісія № 730224 (с.Оршівці)
Голова комісії – Ткач Раїса Іванівна, 1956 р.н., суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.
Заступник голови комісії – Плешко Олеся Вікторівна, 1983 р.н., суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.
Секретар комісії – Гоголь Галина Еммануїлівна, 1970 р.н., суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.
Члени комісії:
Биліна Надія Еммануїлівна, 1969 р.н., суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Вербіч Ірина Миколаївна, 1987 р.н., суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Капша Оксана Михайлівна, 1977 р.н., суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.
Кирилецька Світлана Вікторовна, 1967 р.н., суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.
Мельничук Оксана Вікторівна, 1979 р.н., суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.
Мельничук Світлана Іванівна, 1989 р.н., суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.
Носулько Одарка Василівна, 1953 р.н., суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.
Руснак Оксана Михайлівна, 1996 р.н., суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.
Стефюк Мар’яна Ігорівна, 1987 р.н., суб’єкт подання – Наливайченко Валентин Олександрович.
Стефюк Ярослав Володимирович, 1992 р.н., суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Чернівчан Леся Тарасівна, 1985 р.н., суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Штим Степан Павлович, 1954 р.н., суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Дільнична виборча комісія № 730225 (с.Ошихліби)
Голова комісії – Сторощук Катерина Іванівна, 1985 р.н., суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.
Заступник голови комісії – Лакуста Людмила Василівна, 1975 р.н., суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.
Секретар комісії – Бабюк Світлана Денисівна, 1966 р.н., суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.
Члени комісії:
Гордійчук Алла Григорівна, 1970 р.н., суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.
Друцул Людмила Дмитрівна, 1966 р.н., суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.
Керер Аліна Григорівна, 1973 р.н., суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.
Кищук Одарка Василівна, 1959 р.н., суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.
Коста

Дільнична виборча комісія № 730226

Голова комісії – Томик Світлана Іванівна, 1975 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.

Заступник голови комісії – Прокопчук Людмила Іванівна, 1984 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.

Секретар комісії – Григірчик Юлія Іванівна, 1983 року народження, суб’єкт подання – Наливайченко Валентин Олександрович.

Члени комісії:

Ахтимійчук Марія Яківна, 1964 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.

Ахтимійчук Тетяна Іванівна, 1983 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Олександр Леонідович.

Григірчик Іван Васильович, 1982 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.

Іванюк Орися Іванівна, 1968 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.

Кадищук Іван Іванович, 1994 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.

Кочан Мідора Іллівна, 1946 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.

Кочан Степан Степанович, 1945 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.

Мачушак Марія Миколаївна, 1967 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.

Мачушак Марія Петрівна, 1967 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.

Ойстрик Валентина Василівна, 1974 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.

Паламарик Світлана Тодорівна, 1979 року народження, суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.

Руснак Ганна Михайлівна, 1961 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.

Тодорович Марія Миколаївна, 1964 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.

Федоряк Валентина Василівна, 1986 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.

Дільнична виборча комісія № 730227

Голова комісії – Цюга Ілля Георгійович, 1971 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.

Заступник голови комісії – Полдушева Півонія Іванівна, 1963 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.

Секретар комісії – Гончарюк Ольга Михайлівна, 1969 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.

Члени комісії:

Боднарюк Сидонія Євгенівна, 1965 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.

Венгренюк Наталія Миколаївна, 1986 року народження, суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.

Вудвуд Анна Миколаївна, 1994 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.

Гончарюк Василь Васильович, 1968 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.

Єреміца Марія Василівна, 1969 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.

Ковблик Василь Васильович, 1951 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.

Коханюк Олеся Дмитрівна, 1976 року народження, суб’єкт подання – Наливайченко Валентин Олександрович.

Нестор Світлана Василівна, 1990 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.

Тащук Ольга Корніївна, 1987 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.

Українець Тетяна Деонизівна, 1982 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.

Унгурян Люся Георгіївна, 1961 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.

Цюга Ольга Миколаївна, 1975 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.

Дільнична виборча комісія № 730228

Голова комісії – Завалівська Світлана Іванівна, 1982 року народження, суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.

Заступник голови комісії – Стрілецька Інна Іванівна, 1986 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.

Секретар комісії – Григоряк Петро Васильович, 1984 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.

Члени комісії:

Гаврилюк Наталія Володмирівна, 1969 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.

Ганзіль Оксана Вікторівна, 1984 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.

Григоряк Марія Василівна, 1970 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.

Григоряк Наталія Валеріївна, 1985 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.

Григоряк Уляна Юріївна, 1988 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.

Гуцуляк Інна Василівна, 1996 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.

Гуцуляк Світлана Миколаївна, 1967 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.

Княгницька Марія Іллівна, 1951 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.

Маєвська Оксана Вікторівна, 1985 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.

Поян Микола Георгійович, 1946 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.

Слюсарюк Сідонія Василівна, 1954 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.

Фелюшко Богдан Дмитрович, 1987 року народження, суб’єкт подання – Наливайченко Валентин Олександрович.

Дільнична виборча комісія № 730229

Голова комісії – Тащук Наталія Іванівна, 1967 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.

Заступник голови комісії – Каленюк Тетяна Петрівна, 1969 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.

Секретар комісії – Поштаріца Наталія Михайлівна, 1973 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.

Члени комісії:

Боднарюк Мирослав Деонізійович, 1965 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.

Боднарюк Оксана Миколаївна, 1972 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.

Даневич Марія Корнилівна, 1961 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.

Жукотинський Андрій Дмитрович, 1984 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.

Іванчак Оксана Іванівна, 1974 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.

Калинюк Марія Миколаївна, 1959 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.

Калинюк Степан Вікторович, 1990 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.

Козіцький Василь Славкович, 1987 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.

Маланюк Людмила Іванівна, 1972 року народження, суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.

Унгурян Наталія Миколаївна, 1977 року народження, суб’єкт подання – Наливайченко Валентин Олександрович.

Якович Яна Дмитрівна, 1982 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.

Якубовська Марія Василівна, 1961 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.

Дільнична виборча комісія № 730230

Голова комісії – Андроник Мирослава Іванівна, 1985 року народження, суб’єкт подання – Соловйов Олександр Миколайович.

Заступник голови комісії – Бунт Міліта Василівна, 1967 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.

Секретар комісії – Скутельник Наталія Іванівна, 1982 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.

Члени комісії:

Ахтимійчук Марія Василівна, 1965 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.

Бойчук Тетяна Василівна, 1987 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.

Бужак Ярослава Омелянівна, 1976 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.

Водянчук Олеся Орестівна, 1977 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.

Водянчук Яна Іванівна, 1996 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.

Волянська Світлана Іванівна, 1985 року народження, суб’єкт подання – Наливайченко Валентин Олександрович.

Дячук Іван Євгенович, 1951 року народження, суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.

Карасьова Мар’яна Василівна, 1982 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.

Костенюк Юрій Іванович, 1964 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.

Костинюк Галина Василівна, 1962 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.

Момотюк Марія Дмитрівна, 1967 року народження, суб’єкт подання – Шевченко Олександр Леонідович.

Семенюк Орися Олексіївна, 1960 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.

Семенюк Ярослава Ярославівна, 1986 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.

Томаш Оксана Василівна, 1975 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.

Дільнична виборча комісія № 730231

Голова комісії – Романюк Марія Василівна, 1973 року народження, суб’єкт подання – Наливайченко Валентин Олександрович.

Заступник голови комісії – Мельник Марія Тарасівна, 1986 року народження, суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.

Секретар комісії – Назарюк Юлія Юріївна, 1998 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.

Члени комісії:

Бойчук Марія Василівна, 1966 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.

Брешук Марія Василівна, 1959 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.

Вилєгжаніна Галина Семенівна, 1955 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.

Корнута Тетяна Ярославівна, 1979 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.

Крюкова Іванна Мирославівна, 1985 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.

Крюкова Тетяна Іванівна, 1956 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.

Мельник Тарас Дмитрович, 1961 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.

Нацюк Зоя Василівна, 1972 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.

Романюк Ольга Вікторівна, 1985 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.

Свищук Ірина Михайлівна, 1998 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.

Семенюк Марія Михайлівна, 1966 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.

Черкун Ольга Бронеславівна, 1948 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.

Дільнична виборча комісія № 730232

Голова комісії – Равлюк Олеся Дмитрівна, 1979 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.

Заступник голови комісії – Лучик Олександр Іванович, 1959 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.

Секретар комісії – Михайлик Людмила Василівна, 1977 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.

Члени комісії:

Бодянчук Надія Євгенівна, 1982 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.

Воловідник Наталія Олександрівна, 1978 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.

Галушко Інна Василівна, 1977 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.

Галушко Мирослава Корнилівна, 1954 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.

Грудей Марія Дмитрівна, 1961 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.

Драпака Одарка Євгенівна, 1960 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.

Луцяк Орися Миколаївна, 1950 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.

Рудейчук Василь Георгійович, 1963 року народження, суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.

Рудейчук Євген Васильович, 1991 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.

Семененко Сергій Борисович, 1987 року народження, суб’єкт подання – Наливайченко Валентин Олександрович.

Царик Мар’яна Іванівна, 1979 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.

Човник Світлана Іванівна, 1959 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.

Дільнична виборча комісія № 730233

Голова комісії – Панченко Марія Іванівна, 1955 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.

Заступник голови комісії – Добровольська Інна Юріївна, 1987 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.

Секретар комісії – Васильєва Христина Андріївна, 2000 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.

Члени комісії:

Бугай Марія Олексіївна, 1960 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.

Васильєва Тетяна Тодорівна, 1979 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.

Воловідник Крістіна Тарасівна, 1999 року народження, суб’єкт подання – Наливайченко Валентин Олександрович.

Вольф Лілія Василівна, 1972 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.

Гнатюк Людмила Василівна, 1986 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.

Грінка Галина Миколаївна, 1960 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.

Дерпак Світлана Георгіївна, 1980 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.

Лахман Калина Григорівна, 1980 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.

Піцик Ольга Валеріївна, 1979 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.

Рудейчук Василина Василівна, 1958 року народження, суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.

Танасійчук Марія Іллівна, 1987 року народження, суб’єкт подання – Кармазін Юрій Анатолійович.

Яруш Іван Сергійович, 1992 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.

Дільнична виборча комісія № 730234

Голова комісії – Нідзельська Зоя Іванівна, 1979 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.

Заступник голови комісії – Танасійчук Олена Петрівна, 1971 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.

Секретар комісії – Хриптун Іван Георгійович, 1957 року народження, суб’єкт подання – Тарута Сергій Олексійович.

Члени комісії:

Боднар Ольга Георгіївна, 1961 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.

Гнатчук Ольга Миколаївна, 1975 року народження, суб’єкт подання – Дерев’янко Юрій Богданович.

Зварич Марія Василівна, 1958 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.

Масикивич Марія Миколаївна, 1981 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.

Мачушак Анна Володимирівна, 1991 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.

Павлюк Марія Василівна, 1971 року народження, суб’єкт подання – Наливайченко Валентин Олександрович.

Порубана Наталія Степанівна, 1981 року народження, суб’єкт подання – Новак Андрій Яремович.

Порубаний Іван Васильович, 1977 року народження, суб’єкт подання – Габер Микола Олександрович.

Федорюк Тетяна Іванівна, 1975 року народження, суб’єкт подання – Носенко Сергій Михайлович.

Федоряк Зоя Танасівна, 1962 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.

Федоряк Мирослав Олександрович, 1959 року народження, суб’єкт подання – Ригованов Руслан Олександрович.

Дільнична виборча комісія № 730235

Голова комісії – Гуцул Мар’яна Сергіївна, 1999 року народження, суб’єкт подання – Зеленський Володимир Олександрович.

Заступник голови комісії – Кривого Ірина Михайлівна, 1951 року народження, суб’єкт подання – Тимошенко Юлія Володимирівна.

Секретар комісії – Чорна Галина Іванівна, 1956 року народження, суб’єкт подання – Литвиненко Юлія Леонідівна.

Члени комісії:

Блещук Людмила Касянівна, 1965 року народження, суб’єкт подання – Бойко Юрій Анатолійович.

Вирстюк Тетяна Степанівна, 1964 року народження, суб’єкт подання – Порошенко Петро Олексійович.

Гунчак Тетяна Василівна, 1972 року народження, суб’єкт подання – окружна виборча комісія.

Мельниченко Степан Іванович, 1955 року народження, суб’єкт подання – Ляшко Олег Валерійович.

Мельничук Марія Василівна, 1945 року народження, суб’єкт подання – Гриценко Анатолій Степанович.

Олійник Марія Василівна, 1950 року народження, суб’єкт подання – окружна виборча комісія.

 


1 567

Схожі новини:

Обрані головою та депутатами Неполоковецької селищної ОТГ: повний список

Обрані головою та депутатами Неполоковецької селищної ОТГ: повний список

 Неполоковецька селищна  виборча комісія повідомляє про результати виборів На посаду селищного голови Неполоковецької ОТГ обраний: Храпко Григорій
Кандидати на посаду голови і депутатів Ставчанської сільської ради ОТГ

Кандидати на посаду голови і депутатів Ставчанської сільської ради ОТГ

Перші вибори голови і депутатів Ставчанської сільської ради ОТГ (об’єднуються села Ставчани і Малятинці)  
Kандидати в депутати Неполоковецької ОТГ. Вибори  23 грудня 2018 року

Kандидати в депутати Неполоковецької ОТГ. Вибори 23 грудня 2018 року

 23 грудня відбудуться перші вибори в Неполоковецьку селищну ОТГ.      Kандидати в депутати Неполоковецької ОТГ 
Результати виборів до Мамаївської сільської ради ОТГ

Результати виборів до Мамаївської сільської ради ОТГ

ПЕРШІ ВИБОРИ  ДЕПУТАТІВ СІЛЬСЬКИХ,СЕЛИЩНИХ, МІСЬКИХ РАД ОБ'ЄДНАНИХ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД  І ВІДПОВІДНИХ СІЛЬСЬКИХ,СЕЛИЩНИХ, МІСЬКИХ ГОЛІВ  29
Списки кандидатів у депутати Кіцманської міської об’єднаної територіальної громади

Списки кандидатів у депутати Кіцманської міської об’єднаної територіальної громади

    Перші вибори депутатів сільських, селищних, міських рад об'єднаних територіальних громад і відповідних сільських, селищних, міських голів
Списки кандидатів у депутати Мамаївської сільської об’єднаної територіальної громади

Списки кандидатів у депутати Мамаївської сільської об’єднаної територіальної громади

Перші вибори депутатів сільських, селищних, міських рад об'єднаних територіальних громад і відповідних сільських, селищних, міських голів 29 жовтня 2017

Додати коментар

Ваше Ім’я:
Ваш E-Mail:
Запитання:
Як звали Гагаріна
Відповідь:*
Код:
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Введіть код:











soc

Ми в соц.мережах
soc soc soc soc
Погода