Громадсько-політичний тижневик Кіцманщини

Успішні Чемпіонати області для команди «Максимус»

10 мар 2019

2 березня в Чернівцях відбувся чемпіонат області з класичного пауерліфтингу серед юнаків та дівчат, юніорів та юніорок, дорослих, ветеранів. Участь приймала команда тренажерного залу «Максимус» з села Берегомет Кіцманського району (тренер Максим Заремський) у складі 4 спортсменів, які зайняли призові місця, покращили свої особисті рекорди, отримали медалі, грамоти. Результати серед дівчат: Надія Дудір посіла перше місце та стала абсолютною чемпіонкою області в своїй ваговій категорії +84 кг, встановивши три нових рекорди області з триборства, Ольга Лемко в категорії до 57 кг посіла третє місце, обновивши особисті показники; серед юніорок: Христина Шородок дебютувала на змаганнях у категорії до 84 кг та посіла перше місце. У важкій боротьбі, третє місце зайняв Богдан Ластівка, який виступав у ваговій категорії до 66 кг, це його перші змагання з триборства та цінний досвід.

3 березня в будинку культури с.Волока, відбувся чемпіонат області з армреслінгу, де була представлена об’єднана команда тренажерного залу «Максимус» с.Берегомет та тренажерного залу Кіцманського ДАТУ м. Кіцмань в кількості 14 спортсменів. Кращими стали: Ігор Полонський, Василь Руснак, Владилав Храпко, Андрій Руснак. Хорошу боротьбу та жагу до перемоги показали: Василь Фесик, Михайло Жуківський, Вадим Віксич, Станіслав Федоряк, Назар Циганчук, Владислав Собко, Станіслав Костащук, Володимир Суровцев.

Продовжуємо пропагувати спорт та здоровий спосіб життя. Ми не можемо змінити всіх людей навколо нас, але ми можемо змінитись самі – надихаючи для змін інших!