Громадсько-політичний тижневик Кіцманщини

Кіцманські кік-боксери здобули два перших і одне третє місце у відкритому турнірі у Кам’янці-Подільському

05 мар 2019

Загалом вихованці Кіцманської ДЮСШ та спортивного клубу «Панчер» вибороли найбільшу кількість нагород

2-3 березня в Кам'янці-Подільському відбувся відкритий чемпіонат міста з кік-боксингу WAKO в розділах К1 (юніори та дорослі) та кік-лайт (діти та юнаки).

У змаганнях брали участь спортсмени з чотирьох областей України: Хмельницької, Чернівецької, Тернопільської та Вінницької. Загалом виступили 124 учасники. Нашу область представляли Кіцманська ДЮСШ та спортивний клуб "Панчер".

У розділі кік-лайт виступали та здобули перемогу у своїх вагових і вікових категоріях Андрій Руснак (38 кг), Сергій Руснак (42 кг), Ярослав Лікар (57 кг), Віктор Лікар (30 кг), Вадим Островський, Микита Тарасюк (36 кг), Данил Кваснюк (24 кг), Андрій Ціпивник (32 кг), Олександр Сименко (36 кг), Артем Радомський (32 кг), Адам Абдулаєв (34 кг), Богдан Дмитрюк (46 кг), Нікіта Роздобудько (54 кг).

Нагороди за друге місце у розділі кік-лайт вибороли Микола Пилипюк (46 кг), Максим Данилюк (36 кг), Максим Тимчук (34 кг), Павло Фіальковський (34 кг), Діана Маричак (60 кг, розділ лоу-кік).

Бронзові нагороди у розділі кік-лайт завоювали Максим Гонтюк (34 кг) та Ярослав Дмитрюк ( 46 кг).

За сприяння та популяризацію кікбоксингу на Кіцманщині щиро дякуэмо міському голові Сергію Булезі, директору КЗ «ДЮСШ» Василю Маковію. Тепер команда кікбоксерів готуватиметься до Всеукраїнського турніру «Кімерія», що відбудеться 14-17 березня в м.Одеса.