Будьте в курсе последних событий, подпишитесь на обновления сайта
Громадсько-політичний тижневик Кіцманщини

Жителі Мамаївської ОТГ планують лікуватися в Чернівцях, а не в Кіцмані? Куди буде спрямована медична субвенція?

21 дек 2018
Під час сесії Кіцманської районної ради 20 грудня прозвучала інформація, що Мамаївська ОТГ планує передбачену медичну субвенцію спрямувати не для підтримки районної лікарні, а в Чернівці. Тому т.в.о. голови  Кіцманської районної державної адміністрації Юрій Косар направив звернення до голови Мамаївської сільської ОТГ з проханням спрямувати в повному обсязі  районному бюджету передбачену їм згідно Закону України «Про державний бюджет  України на 2019 рік» медичну субвенцію в сумі 6903,7 тисяч гривень з державного бюджету  для  КНП «Кіцманська центральна районна лікарня».

Жителі Мамаївської ОТГ планують лікуватися в Чернівцях, а не в Кіцмані? Куди буде спрямована медична субвенція?

 


«В районі триває процес децентралізації. В зв’язку з цим районний бюджет втратив більшу половину надходжень. Але незважаючи на всі виклики та труднощі всі установи в районі будуть утримуватись на належному рівні. Поряд з реформою децентралізації зараз відбувається і реформа медицини. З 2019 року стартує реформування вторинного рівня медицини. Для того щоб зберегти функціонування районної лікарні, необхідна фінансова підтримка як з районного бюджету так і спів фінансування з ОТГ. Також важливу роль в цьому відіграє і правильне спрямування медичної субвенції, яка надається бюджетам ОТГ з державного бюджету, що забезпечить повноцінне надання медичних послуг жителям наших населених пунктів», - відмітив під час сесії районної ради т.в.о. голови райдержадміністрації, депутат районної ради Юрій Косар.

Кіцманському району на утримання закладів охорони здоров’я для надання вторинного рівня медичної допомоги передбачена медична субвенція з державного бюджету згідно додатку №6 до Закону України «Про державний бюджет  України на 2019 рік»  в сумі 45671,6 тисяч гривень, в тому числі Кіцманському районному бюджету - 21980,2 тисяч гривень, бюджетам об’єднаних територіальних громад - 23691,4 тисяч гривень.

При формуванні медичної субвенції враховано чисельність населення цілого Кіцманського району, в тому числі жителів об’єднаних територіальних громад.

На території Кіцманського району функціонує лише одна медична установа - КНП «Кіцманська центральна районна лікарня», яка надає послуги вторинної (спеціалізованої) медичної допомоги. Для забезпечення належної її роботи необхідні кошти в сумі 54157,6 тисяч гривень, а для забезпечення мінімальних потреб (враховано тільки підвищення заробітної плати працівникам установи, інші статті передбачено на рівні 2018 року) - 48368,5 тисяч гривень.

У разі спрямування районному бюджету Кіцманською, Мамаївською, Неполоковецькою та Ставчанською об’єднаними територіальними громадами в повному обсязі медичної субвенції незабезпеченість КНП «Кіцманська центральна районна лікарня» на заробітну плату з нарахуваннями становитиме 2700 тисяч гривень.

 
http://kitsman.bukoda.gov.ua/new/2028
 
Детальніше про бюджет Кіцманського району на 2019 рік — на відео з сесії районної ради
 
 
 

2 030

Схожі новини:

Маєте три корови? Можете отримати по тисячі допомоги за кожну

Маєте три корови? Можете отримати по тисячі допомоги за кожну

Відділ агропромислового розвитку райдержадміністрації повідомляє, що в районі діє Порядок використання коштів обласного бюджету, передбачених у 2019 році на
Медична рада в Кіцманському районі:  про впровадження реформ,  якість надання послуг,  безкоштовні ліки

Медична рада в Кіцманському районі: про впровадження реформ, якість надання послуг, безкоштовні ліки

Традиційно на засіданні медичної ради підводяться підсумки роботи галузі охорони здоров’я Кіцманщини, відзначаються досягнення, обговорюються проблемні
Із бюджету Кіцманського району найперше  забезпечать заробітні плати (відео)

Із бюджету Кіцманського району найперше забезпечать заробітні плати (відео)

 29 листопада відбулася позачергова сесія Кіцманської районної ради, на якій найбільше уваги приділялося фінансовим питанням. 
Як працює медицина Кіцманщини в період реформування: підсумки минулого року і завдання на 2018-й

Як працює медицина Кіцманщини в період реформування: підсумки минулого року і завдання на 2018-й

    У президії під час медичної ради (зліва направо): головний лікар КУ  «Кіцманська ЦРЛ» Володимир Хромюк, т.в.о.голови
22 грудня відбудеться позачергова XX сесія Кіцманської  районної ради

22 грудня відбудеться позачергова XX сесія Кіцманської районної ради

 РОЗПОРЯДЖЕННЯ№226 від «19» грудня 2017 р. Про скликання позачергової ХХ сесії районної ради VІІ скликання Керуючись ст.55 Закону України «Про
Кіцманському районному бюджету боргують за оренду комунальних об’єктів понад сто тисяч гривень

Кіцманському районному бюджету боргують за оренду комунальних об’єктів понад сто тисяч гривень

Як повідомляється у звіті голови Кіцманської районної ради, на сьогоднішній день найбільшими боржниками з орендної платиі є ПП Місевич, який орендував фойє і

Додати коментар

Ваше Ім’я:
Ваш E-Mail:
Запитання:
Як звали Гагаріна
Відповідь:*
Код:
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Введіть код:

soc

Ми в соц.мережах
soc soc soc soc
Погода


ВХІД НА САЙТ