Будьте в курсе последних событий, подпишитесь на обновления сайта
Громадсько-політичний тижневик Кіцманщини

Сесія міської ради: Шипинці, Лашківка та Витилівка приєдналися до Кіцманської ОТГ

30 окт 2018

Сесія міської ради: Шипинці, Лашківка та Витилівка приєдналися до Кіцманської ОТГ

 У понеділок, 29 жовтня, відбулася п’ятнадцята позачергова сесія Кіцманської міської ради, на якій вирішувалися важливі і навіть термінові питання.

Зокрема, одне з таких рішень, що не могло бути відстроченим, стосувалося звернення до обласної ради та облдержадміністрації з клопотанням про нагородження почесною відзнакою Чернівецької обласної ради «За заслуги перед Буковиною» посмертно Дарія Дмитра Кузьмовича, учасника бойових дій, жителя с.Суховерхів Кіцманського району за особисту мужність та героїзм, виявлені під час захисту державного суверенітету та територіальної цілісності держави, який загинув 28 жовтня 2017 року від ворожої кулі снайпера в районі населеного пункту Кримське Новоайдарського району Луганської області.

 

А також терміново потрібно було внести зміни до міського бюджету на 2018 рік з метою виділення коштів на організацію поховання нашого загиблого воїна АТО Д.К.Дарія, адже у нього немає таких родичів, які б могли б оплатити похорон. Старенька мати АТО-вця перебуває у територіальному центрі з обслуговування одиноких непрацездатних громадян, тож всі витрати та організацію поховання взяла на себе міська рада.

Ще одне важливе і доленосне питання порядку денного — «Про добровільне приєднання територіальних громад до Кіцманської міської ради об’єднаної територіальної громади». Цього року до Кіцманської ОТГ доєднуються дві громади — Лашківська та Шипинська. Тож на сесії були присутні т.в.о. голови райдержадміністрації, депутат районної ради від с.Шипинці Юрій Косар та шипинецький сільський голова Василь Нявчук.

— Населення Шипинців складає понад 3 тис. осіб. Протягом останніх 8 років, впродовж яких я очолюю цю громаду, — сказав Василь Нявчук, — зроблено чимало. Маємо школу на 450 учнів, амбулаторію, яка обслуговує 3120 осіб, і ФАП, будинок культури, гарно розвинену інфраструктуру з магазинами, ресторанами, підприємствами. Триває робота зі спорудження басейну при школі. До кожного об’єкту докладалися увага та зусилля. Є, звичайно, над чим працювати й надалі, адже село росте і розвивається. Сподіваюся, що у складі об’єднаної територіальної громади Шипинці матимуть ще більше можливостей та перспектив для розвитку та процвітання. Покладаюся на розуміння депутатів ОТГ щодо підтримки потреб нашого села, адже сільська рада вже за 9 місяців поточного року має перевиконання бюджету, тож ми, приєднуючись до Кіцманської ОТГ, також робимо свій внесок у бюджет, — наголосив Василь Корнійович.

Лашківський сільський голова Борис Нечай не прийшов на сесію, а натомість надіслав звернення, в якому просив перенести розгляд цього питання у зв’язку зі слуханням в Чернівецькому окружному адміністративному суді позову про визнання незаконним рішення сесії Лашківської сільської ради про приєднання до Кіцманської ОТГ. Проте з юридичної точки зору жодних перепон для розгляду питання на сесії міської ради не було.

Таким чином, «відповідно до Статей 8.2 та 8.3 Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад», враховуючи висновок Чернівецької обласної державної адміністрації щодо відповідності проекту рішення міської ради «Про добровільне об’єднання територіальних громад до Кіцманської міської об’єднаної територіальної громади Кіцманського району Чернівецької області, у відповідності до Конституції та Закону України, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» Кіцманська міська рада вирішила приєднати територіальні громади сіл Лашківка та Витилівка Лашківської сільської ради, села Шипинці Шипинецької сільської ради до Кіцманської міської ради об’єднаної територіальної громади Кіцманського району Чернівецької області з центром у місті Кіцмань. Визначити, що правонаступником майна, прав та обов’язків Лашківської та Шипинецької сільських рад є Кіцманська міська рада об’єднаної територіальної громади».

Тепер розпочнеться процес реорганізації Лашківської та Шипинецької сільських рад шляхом приєднання до Кіцманської міської ради.

На сесії було визначено старостинські округи та прийнято рішення про покладання обов’язків старости. Відповідно до закону, при приєднанні до ОТГ виконуючими обов’язки старости автоматично стають сільські голови, які дають письмову згоду. У Шипинцях в.о. старости є Василь Нявчук. У створеному старостинському окрузі, до якого входять Лашківка та Витилівка, виконувати обов’язки старости буде Борис Нечай, який дав письмову згоду на це.

Заключним питанням було затвердження генерального плану населеного пункту с.Суховерхів.

Сесія міської ради: Шипинці, Лашківка та Витилівка приєдналися до Кіцманської ОТГ

 [media=]

[media=]

[media=]


 
 


1 440

Схожі новини:

Доля закладів культури, статут Кіцманської ОТГ та військові навчання — основні питання чергової сесії міської ради (відео)

Доля закладів культури, статут Кіцманської ОТГ та військові навчання — основні питання чергової сесії міської ради (відео)

 Вчора, 29 листопада, відбулася чергова ХVI сесія VІI скликання Кіцманської міської ради ОТГ, на порядку денному якої було 39 питань. Перед початком
До Кіцманської ОТГ доєднаються Шипинці, Лашківка,  Витилівка. Кліводин передумав?

До Кіцманської ОТГ доєднаються Шипинці, Лашківка, Витилівка. Кліводин передумав?

4 жовтня відбулася позачергова ХІІІ сесія Кіцманської міської ради ОТГ із одним питанням порядку денного — про добровільне приєднання територіальних громад до
Кіцманська міська рада  ОТГ дала згоду на приєднання ще 4 сіл

Кіцманська міська рада ОТГ дала згоду на приєднання ще 4 сіл

1 червня відбулася VIII сесія Кіцманської міської ради VІІ скликання на якій, серед інших питань, розглядали "Про надання згоди на
Кіцманська ОТГ планує розширюватися

Кіцманська ОТГ планує розширюватися

  Сьогодні, 13 березня 2018 року, за ініціативи міського голови Сергія Булеги у приміщенні Кіцманської міської ради об'єднаної територіальної громади
Відбулася перша сесія Кіцманської міської ради об’єднаної територіальної громади

Відбулася перша сесія Кіцманської міської ради об’єднаної територіальної громади

   Сьогодні, 10 листопада, відбулася перше пленарне засідання першої сесії новообраної Кіцманської міської ради об’єднаної територіальної громади.на
Створення Кіцманської об’єднаної територіальної громади на фінішній прямій

Створення Кіцманської об’єднаної територіальної громади на фінішній прямій

Близько 9 місяців тому розпочався процес створення Кіцманської об’єднаної територіальної громади. А днями сімнадцята позачергова сесія Кіцманської міської ради

Додати коментар

Ваше Ім’я:
Ваш E-Mail:
Запитання:
Як звали Гагаріна
Відповідь:*
Код:
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Введіть код:

soc

Ми в соц.мережах
soc soc soc soc
Погода


ВХІД НА САЙТ