Громадсько-політичний тижневик Кіцманщини

Визначено краще спортивне село Буковини

07 сен 2018

Минулих вихідних в с.Іспас Вижницького району проводились обласні спортивні змагання Чернівецької територіальної організації ГО ВФСТ «Колос» «Краще спортивне село Буковини 2018 року».Обласні змагання проводилися з метою:
- популяризації фізичної культури та спорту серед сільського населення;
- впровадження фізичної культури та спорту у повсякденний побут;
- визначення команди-переможниці, яка буде брати участь у Всеукраїнських змаганнях.
За команду Кіцманського району виступала збірна команда Шишківського ФСК .
Змагання проводились із п’яти видів спорту. Кожен учасник мав право виступати в одному виді спорту.
Шишківські спортсмени перемогли у трьох видах: з гирьового спорту переміг Юрій Антонюк (срібний призер Чемпіонату світу), з настільного тенісу переможцями стали: Аліна Мирош, яка нещодавно перемогла в обласній спартакіаді серед держслужбовців, та Василь Руснак. З міні-футболу переможцями стали Іван Візнюк, Руслан Гунчак, Іван Антонюк, Олексій Танасійчук, Юрій Руснак, Степан Літун та Іван Скорейко. Шашкісти зайняли ІІ місце, які виступали в такому складі: Ілля Літун (срібний призер Всеукраїнських змагань) та Марія Візнюк. У змаганнях з перетягування линви наші спортсмени зай-няли п’яте місце. За команду виступали: Василь Семенюк, Іван Руснак, Василь Липка, Дмитро Гунчак, Василь Антонюк та Микола Романюк.
В загальнокомандному заліку збірна команда с.Шишківці Кіцманського району зайняла І місце та виборола путівку для участі у Всеукраїнських змаганнях «Краще спортивне село України 2018 року», які відбудуться в смт.Ворохта Івано-Франківської області 20-23 вересня 2018 року, ІІ місце зайняли господарі змагань — команда із с.Іспас Вижницького району, ІІІ місце посіла команда із Кострижівки Заставнівського району.
Переможців та призерів, як в особистому, так і в командному заліку нагороджено грамотами, медалями та кубками.