Громадсько-політичний тижневик Кіцманщини

В Кіцманській міській раді під час круглого столу говорили про впровадження інструментів демократії

17 авг 2018

 

 

 

 

 

В Кіцманській міській раді під час круглого столу говорили про впровадження інструментів демократії

 

16 серпня  в залі засідань Кіцманської міської об’єднаної територіальної громади відбулося засідання круглого столу на тему «Впровадження інструментів локальної демократії в Кіцманській об’єднаній територіальній громаді». Цей захід є частиною проекту «Забезпечення участі у прийнятті рішень на місцевому рівні», що реалізується у «Програмі сприяння громадській активності «Долучайся!» і фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact в Україні.

Таким чином, представники органів місцевого самоврядування та інститутів громадянського суспільства обговорили можливість застосування органами місцевого самоврядування Кіцманської об’єднаної територіальної громади принципів прав людини у питаннях участі місцевих мешканців у процесі прийняття рішень.


 

 


 

 

 

Метою цього заходу є напрацювання механізму застосування органами місцевого самоврядування Кіцманської об’єднаної територіальної громади принципів прав людини у питаннях участі місцевих мешканців у процесі прийняття рішень.

Команда з впровадження проекту в Кіцманській ОТГ представила результати дослідження нормативно-правових актів Кіцманської міської ради та анкетування мешканців громади, які проводили у квітні-травні цього року, ознайомили присутніх про форми безпосередньої участі у прийнятті рішень на місцевому рівні та презентували проект Статуту Кіцманської об’єднаної територіальної громади із додатками, кожен з яких відповідає впровадженню окремого інструменту локальної демократії. В основу розробки Статуту закладено підхід, що базується на правах людини.

Організатори круглого столу зазначили, що для громад важливо використовувати кожну нагоду для активізації і розвитку місцевої громади.

На заході місцеву громаду представляв міський голова Кіцманської ОТГ Сергій Булега, який розповів про вже існуючий досвід залучення громадян до прийняття рішень. Також присутніх було поінформовано про можливість діалогу громади із владою через Єдину систему місцевих петицій, де м.Кіцмань є одним із чотирьох зареєстрованих міст Чернівецької області.

«В процесі децентралізації такі проекти є дуже важливими для розвитку громад, і сама реформа буде більш ефективною, якщо мешканці громади будуть брати безпосередню участь у прийнятті рішень на місцевому рівні», - відмітив регіональний координатор проекту в Чернівецькій області Іван Семенюк.

 

Після обговорення дискусійних питань стосовно забезпечення прав людини на участь у прийнятті управлінських рішень та їх порушень, врахувавши пропозиції і побажання, висловлені під час обговорення,були запропоновані рекомендації органам місцевого самоврдяування.


314

Схожі новини:

До уваги жителів Кіцманської ОТГ! Необхідно сплатити податок на землю і нерухомість

До уваги жителів Кіцманської ОТГ! Необхідно сплатити податок на землю і нерухомість

Кіцманська міська рада об’єднаної територіальної громади повідомляє, що мешканцям у власності яких перебуває земельна ділянка чи нерухоме майно, відмінне від
Кіцманська ОТГ планує розширюватися

Кіцманська ОТГ планує розширюватися

  Сьогодні, 13 березня 2018 року, за ініціативи міського голови Сергія Булеги у приміщенні Кіцманської міської ради об'єднаної територіальної громади
В Кіцманській ОТГ триває проект для сприяння громадській активності

В Кіцманській ОТГ триває проект для сприяння громадській активності

 Кіцманська міська об’єднана територіальна громада бере участь у проекті «Забезпечення участі у прийнятті рішень на місцевому рівні», що реалізується в
Відбулася перша сесія Кіцманської міської ради об’єднаної територіальної громади

Відбулася перша сесія Кіцманської міської ради об’єднаної територіальної громади

   Сьогодні, 10 листопада, відбулася перше пленарне засідання першої сесії новообраної Кіцманської міської ради об’єднаної територіальної громади.на
Створення Кіцманської об’єднаної територіальної громади на фінішній прямій

Створення Кіцманської об’єднаної територіальної громади на фінішній прямій

Близько 9 місяців тому розпочався процес створення Кіцманської об’єднаної територіальної громади. А днями сімнадцята позачергова сесія Кіцманської міської ради

Додати коментар

Ваше Ім’я:
Ваш E-Mail:
Запитання:
Як звали Гагаріна
Відповідь:*
Код:
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Введіть код:

soc

Ми в соц.мережах
soc soc soc soc
Погода


ВХІД НА САЙТ