Громадсько-політичний тижневик Кіцманщини

Змагалися спортивні сім’ї Кіцманщини

08 июн 2018

У районних змаганнях серед спортивних сімей взяли участь 9 дружних сімей. Змагання проводилися з трьох видів спорту.

По першій групі перемогла спортивна сім’я Віталія Фесика із Южинця, друге місце здобула сім’я Юрія Кіцула із Неполоківців, на третьому призовому місці — сім’я Сергія Кошарюка із Лужан.

По другій групі перемогла сім’я Миколи Киюка із Оршівців, на другому місці — сім’я Ігоря Полонського із Берегомета, третє місце виборола сім’я Василя Задорожного із Валяви.

Переможців та призерів нагороджено грамотами та медалями.

636

Схожі новини:

В Кіцмані відбулися змагання гирьовиків

20 травня в м.Кіцмані проводилися районні змагання з гирьового спорту у залік 27 районних сільських спортивних ігор. А напередодні відбулася
Команди фізкультурно-спортивних клубів Кіцманщини змагалися в армспорті

Минулих вихідних на стадіоні м.Кіцмань проводилися районні змагання з армспорту серед збірних команд фізкультурно-спортивних клубів І та ІІ групи. Так,
Кіцманчани — в трійці призерів

Минулих вихідних у с.Ржавинцях Заставнівського району проводилися обласні змагання з більярду серед збірних команд районів області. За наш район
Змагалися легкоатлети фізкультурно-спортивних клубів Кіцманщини

Минулих вихідних на стадіоні м.Кіцмань проводилися районні змагання з легкоатлетичного кросу серед ФСК І та ІІ груп. Чоловіки змагалися на
Сімейно-спортивний турнір відбувся в Кіцманському районі

У цих змаганнях узяли участь 10 сімей. Змагання проводилися з трьох видів спорту. За перемогу боролися не тільки батьки, але і їх дітки. По першій групі
Районні змагання з настільного тенісу

В Лужанському ЗНЗ проводилися районні змагання з настільного тенісу серед сільських ФСК. У змаганнях взяли участь 17 команд.  Переможцями та призерами з