Громадсько-політичний тижневик Кіцманщини

Степан Грекул з Шипинців став переможцем Чемпіонату Європи U22

01 апр 2018

Уродженець Шипинців Кіцманського району Чернівецької області Степан Грекул (до 81 кг) переміг у фіналі боксерського чемпіонату Європи серед чоловіків і жінок віком до 22 років, який відбувався у румунському Тиргу-Жіу.

Фото Чернівецької обласної федерації боксу

У півфінальному двобої вихованець Івана Собка та Андрія Грудея переміг румуна Альберто – Крістіана Біро.

Суперником Степана Грекула у вирішальному поєдинкові став представник Хорватії Лео Цветкович, якого наш земляк переміг і став Чемпіоном Європи (U22).

2 113

Схожі новини:

Для боксера Степана Грекула з Шипинців 2017-й був вдалим

У 2017 році вдало виступав титулований буковинський боксер Степан Грекул з Шипинців. Вихованець Івана Собка та Андрія Грудея здобував нагороди на
Боксер Степан Грекул із Шипинців — чемпіон України серед чоловіків віком до 22 років

Боксер із Шипинців Кіцманського району Степан Грекул виграв чемпіонат України серед чоловіків віком до 22 років.   У вирішальному двобої
Команди фізкультурно-спортивних клубів Кіцманщини змагалися в армспорті

Минулих вихідних на стадіоні м.Кіцмань проводилися районні змагання з армспорту серед збірних команд фізкультурно-спортивних клубів І та ІІ групи. Так,
Степан Грекул із Шипинців cтав півфіналістом міжнародного турніру з боксу пам’яті Семена Трестіна в Одесі

Традиційний для літньої Одеси міжнародний турнір з боксу пам’яті Семена Трестіна проходить цього тижня в одеському спорткомплексі Юридичної Академії. І
Боксер Степан Грекул став бронзовим призером чемпіонату Європи

Як і обіцяли, інформуємо читачів про успіхи нашого титулованого боксера Степана Грекула з Шипинців, який представляв честь Кіцманщини і Буковини
Степан Грекул — у півфіналі чемпіонату Європи з боксу серед чоловіків до 22 років

Як раніше повідомляло читачів "Вільне життя", наш земляк, титулований боксер з Шипинців Степан Грекул бере участь у відборі боксерів до участі в