Будьте в курсе последних событий, подпишитесь на обновления сайта
Громадсько-політичний тижневик Кіцманщини

Ще раз щодо кінотеатру. Роз’яснення Кіцманської районної ради

27 мар 2018

Ще раз щодо кінотеатру. Роз’яснення Кіцманської районної ради

У Конституції України наголошується у ст. 1 «Україна – правова держава».

Це означає, що органи виконавчої і представницької влади діють виключно в рамках Законів та інших нормативних актів української держави, а не за бажанням окремих депутатів, посадових осіб чи держслужбовців.

Закон України «Про місцеве самоврядування в України у розділі V ст. 10 наголошує що: «Майно, передане до комунальної власності районів є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ, міст».

Оскільки в Україні так і не прийнятий Закон «Про комунальну власність», а існує тільки його проект, то ми узгоджуємо свої рішення стосовно комунального майна із Цивільним Кодексом України.

Відповідно до вищевказаних нормативних актів районна рада для передачі об’єкта спільної власності територіальних громад району (приміщення бувшого кінотеатру ім. Миколайчука) одній із громад повинна отримати згоду від інших 28 територіальних громад району.

03.10.2016 року Кіцманська міська рада звернулася до районної ради з проханням передати їм приміщення кінотеатру ім. Миколайчука, не вказуючи цільове призначення.

03.03.2017 року міський голова С.Булега повідомив листом, що будівлю бувшого кінотеатру планують використати як мистецький, спортивно-оздоровчий комплекс. Крім того, міська рада візьме дольову участь у реставрації фасаду адмінбудинку Кіцманської районної гімназії по вул. Незалежності, 55.

17.03.2017 року вищевказаний лист було розглянуто на засіданні відповідної постійної комісії районної ради, яка рекомендувала голові районної ради звернутися до місцевих рад з клопотанням щодо надання згоди на передачу об’єкта спільної власності (бувшого кінотеатру) у власність Кіцманської міської ради.

20.03.2017 року на електронні адреси місцевих рад було відправлено відповідний лист районної ради, в якому ми просили розглянути і надати згоду на передачу приміщення бувшого кінотеатру ім. Миколайчука у комунальну власність Кіцманської міської ради.

Вподовж року працівники відділу комунальної власності районної ради неодноразово в телефонному режимі і при зустрічах з головами сіл, селищ нагадували на необхідності такої згоди.

До речі, міський голова Булега С.Б. підписав розпорядження про надання згоди на передачу комунального приміщення кабінету діагностики смт. Лужани у власність Мамаївської ОТГ аж 01.02.2018, в той час як отримав листа від районної ради з проханням надати таку згоду ще 12.01.2017 року (!).

Так само не спішили давати згоду на передачу приміщення кінотеатру і сільські ради. А звинувачують в усьому Кіцманську районну раду!

Оскільки на день засідання постійної комісії районної ради з питань соціально-економічного розвитку району, планування бюджету, фінансів та управління об'єктами спільної власності територіальних громад району 19 березня цього року 9 сільських рад не надали згоди на передачу приміщення кінотеатру місту Кіцмань, комісія вирішила не виносити це питання на сесію районної ради.

Колегія районної ради підтримала рішення комісії і не включила питання передачі кінотеатру в порядок денний сесії районної ради. Однак з ініціативи депутата Косара Ю.Д. при підтримці більше 1/3 депутатів питання передачі приміщення кінотеатру було включене в порядок денний сесії 22.03.2018 року.

Після тривалого обговорення рішення про передачу не було прийнято.

Прикро, що депутати районної ради від БПП (ймовірно, по попередній домовленості) організовано покинули сесію районної ради і не приймали участі у розгляді інших не менш важливих питань життя району: зміни до районного бюджету, розвиток медичних та освітніх закладів, установ культури і спорту, вирішенні земельних питань. Адже не одним кінотеатром мають перейматися депутати. Добре, що більшість депутатів зрозуміли свою відповідальність і сесія була проведена відповідно до чинного законодавства.

Разом з тим, повинен сказати, що наказом відділу освіти Кіцманської РДА ще від 27.01.2015 року за підписом Равлюк Р.М. було скорочено 0,5 ставки нічного сторожа у Будинку дитячої творчості, в оперативному управлінні якого знаходиться приміщення кінотеатру. Отже, будівля була залишена без охорони. Крім того, у грудні 2017 році без дозволу районної ради в.о. начальника відділу освіти Кіцманської РДА Антимійчук О.В. дає розпорядження демонтувати апаратну кінотеатру на металобрухт.

Вважаю, що приміщення кінотеатру необхідно передати Кіцманській міській раді, яка, сподіваюсь, використає його з користю для громади. Але для цього ми витримаємо всі необхідні юридичні процедури.

26.03.2018 року головам місцевих рад направлено проект рішення Кіцманської районної ради щодо передачі приміщення бувшого кінотеатру у м.Кіцмань в комунальну власність Кіцманської міської ради.

При надходженні погодження місцевих рад щодо такого рішення я готовий скликати позачергову сесію Кіцманської районної ради.

Петро Лумей,

голова районної ради.


2 335

Схожі новини:

Кіцманська районна рада нарешті передала будівлю кінотеатру міськраді

Кіцманська районна рада нарешті передала будівлю кінотеатру міськраді

Сьогодні, 21 червня, на сесії Кіцманської районної ради було прийнято рішення про передачу будівлі колишнього кінотеатру ім.Івана Миколайчука Кіцманській
Кіцманська міська рада  ОТГ дала згоду на приєднання ще 4 сіл

Кіцманська міська рада ОТГ дала згоду на приєднання ще 4 сіл

1 червня відбулася VIII сесія Кіцманської міської ради VІІ скликання на якій, серед інших питань, розглядали "Про надання згоди на
Весняна толока розпочалася із благоустрою кіцманського міського парку та території довкола кінотеатру ім.І.Миколайчука

Весняна толока розпочалася із благоустрою кіцманського міського парку та території довкола кінотеатру ім.І.Миколайчука

 Сьогодні, як тільки випав перший погожий і по-весняному теплий день, колективи районних державних установ та органів місцевого самоврядування вийшли на
Баталії довкола Кіцманського кінотеатру: віддати не можна залишити?

Баталії довкола Кіцманського кінотеатру: віддати не можна залишити?

  22 березня відбулася чергова сесія районної ради, на якій було розглянуто близько 30 питань життєдіяльності району. Але найбільше дискусій і емоційних
Смітник і руїни: у що перетворилося приміщення кінотеатру ім.І.Миколайчука в Кіцмані (фото)

Смітник і руїни: у що перетворилося приміщення кінотеатру ім.І.Миколайчука в Кіцмані (фото)

НІ СОБІ,НІ ЛЮДЯМ...   Більше десяти років тут не демонструють кінофільми. Про колишній кафе-бар, який працював тут, нагадує лише мурована пічка у
Кіцманському районному бюджету боргують за оренду комунальних об’єктів понад сто тисяч гривень

Кіцманському районному бюджету боргують за оренду комунальних об’єктів понад сто тисяч гривень

Як повідомляється у звіті голови Кіцманської районної ради, на сьогоднішній день найбільшими боржниками з орендної платиі є ПП Місевич, який орендував фойє і

Додати коментар

Ваше Ім’я:
Ваш E-Mail:
Запитання:
Як звали Шевченка
Відповідь:*
Код:
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Введіть код:

soc

Ми в соц.мережах
soc soc soc soc
Погода


ВХІД НА САЙТ