Громадсько-політичний тижневик Кіцманщини

14 січня Маланка в Кіцмані, 15 — у Чернівцях

11 янв 2018

14 січня о 12.00 год. у м.Кіцмань відбудеться районний огляд-конкурс Маланок та щедрувальних гуртів. Конкурс проводиться з метою збереження і розвитку буковинських народних традицій, звичаїв та обрядів.

Участь в огляді-конкурсі візьмуть 13 Маланкових гуртів та фольклорних колективів району, які продемонструють театралізовані дійства, обрядові костюми, будуть колядувати, щедрувати.

14 січня Маланка в Кіцмані, 15 — у Чернівцях

 

Огляд-конкурс проводиться за сприяння Кіцманської міської ради ОТГ, райдержадміністрації та відділу культури, національностей та релігій РДА.

Призовий фонд, наданий Кіцманською міською радою, становить: І місце — 5000 грн., ІІ місце — 3000 грн., ІІІ місце — 2000 грн.

Традиційні гурти Маланкувальників будуть ходити по хатах в більшості сіл району. Зокрема, в Мамаївцях після маланкування вночі з 13 на 14 січня ввечері на Василія організовують данець.

Цього року фестиваль"Маланка-фест"у Чернівцях відбудеться 15 січня. До участі у ньому зголосилися вже 50 колективів. Це рекордна кількість учасників за всі роки проведення фестивалю. З Кіцманщини станом на середу записалися такі колективи: Суховерхівська маланка, Мультфільм "Козаки" (с. Брусниця), "Не всі дома" (с. Брусниця), «Хата гуцула»(с. Чортория), «Циганське шатро»(с. Чортория), «Клоуни» (с.Глиниця), Зеленівські "Баби йошки"(с. Зеленів), «Веселі клоуни» (с.Зеленів), «Фараони» (с. Зеленів), Колектив "Каламбур"(с.Драчинці), Колектив "Козаки"(с.Драчинці), Глиницька маланка(с.Глиниця).


1 457

Схожі новини:

14 січня у Кіцмані відбудеться районний огляд-конкурс Маланок

14 січня у Кіцмані відбудеться районний огляд-конкурс Маланок

 14 січня о 12.00 год. у м.Кіцмань відбудеться районний огляд-конкурс Маланок та щедрувальних гуртів. Конкурс проводиться з метою збереження і розвитку

Додати коментар

Ваше Ім’я:
Ваш E-Mail:
Запитання:
Як звали Гагаріна
Відповідь:*
Код:
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Введіть код:

soc

Ми в соц.мережах
soc soc soc soc
Погода


ВХІД НА САЙТ