Громадсько-політичний тижневик Кіцманщини

Нові здобутки тренажерного залу «MaximuS»

22 дек 2017
16 грудня відбувся відкритий чемпіонат м.Чернівці з класичного жиму лежачи серед юнаків (до 18 років), присвячений Дню святого Миколая.
Кіцманський район представляла берегометська команда тренажерного залу «MaximuS» (9 спортсменів).

Кращі результати в своїх вагових та вікових категоріях показали: 1 місце — Віталій Тома з результатом 32,5 кг; 2 місце —  Станіслав Федоряк з результатом 52,5 кг; 4 місце — Максим Гаврилюк з результатом 30 кг; 2 місце — Андрій Нявчук з результатом 60 кг; 1 місце — Андрій Руснак з результатом 92,5 кг; 1 місце — Вадим Віксич з результатом 85 кг; 3 місце — Михайло Ліварюк з результатом 40 кг; 1 місце — Андрій Флорескул з результатом 110 кг; 1 місце — Ольга Лемко з результатом 30 кг.
За формулою Вілкса (співвідношення власної ваги до вижатої ваги штанги) серед дівчат на 1 місці Ольга Лемко, а серед юнаків перемогу здобув Станіслав Федоряк.