Громадсько-політичний тижневик Кіцманщини

Мамаївські баскетболістки вийшли у фінал

24 ноя 2017

У м.Вижниця проведено обласні зональні змагання з баскетболу серед команд школярів-переможців Кіцманського, Вижницького, Сторожинецького та Путильського районів.

Наш район представляла команда Мамаївського ЗНЗ І-ІІІ ст. №2 (вчитель фізичної культури Юрій Нікіточкін), яка у фінальній частині перемогла з рахунком 58:16 чемпіонів Вижницького району і здобула право виступати у фінальній частині обласних змагань, які відбудуться 24 листопада в м.Чернівці. Бажаємо успіху нашим спортсменам.

Завершився черговий етап спартакіади школярів Кіцманського району

На штучному майданчику Реваківського ЗНЗ І-ІІІ ст. проведено фінальні змагання з міні-футболу серед переможців зональних змагань за участю команд
Програма заходів до Дня незалежності України в Кіцмані 24 серпня

Святкові заходи відбуватимуться 24 серпня на Кіцманському міському стадіоні «Імені Героїв Євромайдану» та на прилеглій території.
Районні змагання з баскетболу

Минулих вихідних в спортивному залі Лужанського ЗНЗ проводилися районні змагання з баскетболу серед чоловічих команд ФСК І групи. Змагалися чотири
Обласні зональні змагання з футзалу

Вісімнадцятого лютого цього року в місті Заставна відбудуться обласні зональні змагання з футзалу серед школярів 5-х класів. Участь у турнірі візьмуть
Змагаються баскетболісти Кіцманщини

У спортивному залі Лужанського ЗНЗ І-ІІІ ст. проводилися районні змагання з баскетболу серед юнацьких команд школярів. Вигравши зональні змагання, до
Змагалися баскетболістки

Проведено районні змагання з баскетболу серед команд ЗНЗ І-ІІІ ст. (дівчатка), які входять у залік 72 районної спартакіади школярів у 2016-2017