Будьте в курсе последних событий, подпишитесь на обновления сайта
Громадсько-політичний тижневик Кіцманщини

У Кіцмані відбувся обласний семінар для директорів гімназій та ліцеїв

17 ноя 2017

10 листопада на базі Кіцманської районної гімназії відбувся обласний семінар для директорів гімназій та ліцеїв з проблеми «Практичні засади організації управлінської діяльності у становленні обдарованої дитини».

У Кіцмані відбувся обласний семінар для директорів гімназій та ліцеїв

 

У роботі семінару взяли участь Оксана Палійчук — директор Департаменту освіти і науки ОДА; Галина Мельничук — заступник голови Кіцманської РДА; Іван Гулей — заступник голови Кіцманської районної ради; Іван Гешко — депутат Чернівецької обласної ради, чемпіон світу; Іван Костащук — доцент Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, кандидат географічних наук; Тамара Богачик — заступник директора Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області з науково-методичної роботи; Алла Кобевка — начальник відділу дошкільної, загальної середньої, спеціальної освіти та соціального захисту; Наталія Куриш — завідувач НМЦ освітнього менеджменту та координації діяльності методичних служб ІППОЧО; Лілія Дячук — методист НМЦ освітнього менеджменту та координації діяльності методичних служб ІППОЧО; Оксана Антимійчук — в. о. начальника відділу освіти, молоді та спорту Кіцманської районної державної адміністрації; Надія Баєтул — в.о. завідувача РМК відділу освіти Кіцманської РДА; директори гімназій та ліцеїв області.

 

 

 

Оксана Палійчук розповіла учасникам семінару про перспективи впровадження нового Закону «Про освіту», окреслені Міністром освіти і науки України Лілією Гриневич під час наради із керівниками департаментів. Також вона розкрила основні аспекти управлінських підходів у роботі з обдарованими учнями та зазначила: «Завдяки вмілому управлінню навчальним закладом кожна обдарована дитина зможе розвиватись за індивідуальною траєкторією. Адже школа існує для того, щоб допомогти дитині розвинути в собі здібності до самореалізації, не тільки навчити, а й створити умови, щоб дитина була готова до цієї складної й самостійної роботи».

Учасники семінару ознайомились із досвідом використання варіативної складової робочого навчального плану Кіцманської районної гімназії та мали можливість відвідати фрагменти індивідуальних занять педагогів гімназії: Юрія Білоуса «Ознайомлення із основними приладами, що використовуються при польових географічних дослідженнях та вміння працювати з ними» (підготовка до написання науково-дослідницької роботи); Галини Бугай «Аналіз пам’яток архітектури та образотворчого мистецтва, обов’язкових для розпізнавання учнями при підготовці до ЗНО» (підготовка учнів до ЗНО); Оксани Остапюк «Односкладні речення з головними членами у формі підмета й присудка. Синтаксичний розбір односкладних речень» (підготовка учнів до олімпіади).

У ході проведення управлінської студії «Шляхи вдосконалення форм роботи з обдарованими дітьми» директор Кіцманської районної гімназії Віталій Гешко та його заступники розкрили практичні засади управління процесом становлення обдарованої дитини в умовах реалізації заходів Концепції Нової української школи, а практичний психолог Оксана Шевчук акцентувала увагу на психологічних аспектах у роботі з обдарованими учнями.

Директори гімназій та ліцеїв взяли участь у дискусійній панелі «Формування обдарованої дитини в умовах реалізації Концепції Нової української школи», що проводилась Іваном Костащуком, у ході якої проаналізували сучасні складові, що впливають на розвиток обдарованості дитини та окреслили шляхи формування обдарованості школярів.

Наталією Куриш та Лілією Дячук під час підсумково-аналітичного модуля проведено SWOT-аналіз «Формування інтелектуально-ціннісних особливостей учнівської молоді як одна із складових реалізації Концепції Нової української школи».

Тамара Богачик підвела підсумки семінару, учасники ухвалили проект рекомендацій.

За інформацією http://kitsman.bukoda.gov.ua.


1 749

Схожі новини:

Нагрудним знаком «Відмінник освіти України» нагороджено вчительку Кіцманської гімназії

Нагрудним знаком «Відмінник освіти України» нагороджено вчительку Кіцманської гімназії

28 березня в рамках Академії освітнього менеджера Оксаною Палійчук, директором Департаменту освіти і науки, відзначено кращих освітян області.   
Знаному педагогу, колишньому директорові Кіцманської школи Василю Кононенку — 90 років

Знаному педагогу, колишньому директорові Кіцманської школи Василю Кононенку — 90 років

 У понеділок, 18 березня, мудрий 90-літній ювілей відзначив знаний педагог, багатолітній керівник Кіцманської середньої школи, Василь Кузьмич Кононенко з
Звільнилась керівник освітньої галузі Кіцманського району

Звільнилась керівник освітньої галузі Кіцманського району

За власним бажанням звільнилася з посади начальника відділу освіти, молоді та спорту Кіцманської РДА Руслана Миколаївна Равлюк, яка очолювала освітню галузь
«Вернісаж особистостей» на Кіцманщині – вшанування найталановитіших та обдарованих

«Вернісаж особистостей» на Кіцманщині – вшанування найталановитіших та обдарованих

За доброю традицією, 1 червня вкотре відбулося в Кіцмані районне свято «Вернісаж особистостей», під час якого вшанували найкращих вчителів та обдарованих
Школярі з Шипинців посіли друге місце у змаганнях «Олімпійське лелеченя»

Школярі з Шипинців посіли друге місце у змаганнях «Олімпійське лелеченя»

 Під такою назвою спортивний захід відбувся у спортивно-оздоровчому комплексі «Олімпія» м.Чернівці. Спортивну честь нашого району в змаганнях захищала
Обласний семінар освітян відбувся на Кіцманщині (ФОТО, ВІДЕО)

Обласний семінар освітян відбувся на Кіцманщині (ФОТО, ВІДЕО)

Минулої п’ятниці, 5 травня, освітян Буковини гостинно зустріли в Мамаївському ЗНЗ №2 (директор Світлана Онищук), де відбулось урочисте відкриття обласного

Додати коментар

Ваше Ім’я:
Ваш E-Mail:
Запитання:
Як звали Шевченка
Відповідь:*
Код:
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Введіть код:

soc

Ми в соц.мережах
soc soc soc soc
Погода


ВХІД НА САЙТ