Громадсько-політичний тижневик Кіцманщини

Мотогонщик Максим Купіна виграв кубок України 2017

24 окт 2017
17-річний киселівчанин Максим Купіна, який окрім навчання впродовж багатьох років, починаючи з 11 років, займається мотокросом, став учасником фіналу кубока України з мотокросу, що проходив 22 жовтня в м.Сміла Черкаської обл. Загалом позмагатися за перемогу у трьох вікових категорія та у п’яти класах мотоциклів приїхали близько 90 спортсменів із усієї України.

Протягом двох днів у кожній категорії відбулося по 2 заїзди. Якщо у перший день погода була сприятливою для змагань, то на другий – перегони ускладнив дощ, який розмочив трасу. Втім, це не стало на заваді запеклим гонкам і наш земляк зумів вибороти перемогу — Максим став володарем кубка України 2017 р. МХ-250 з кантрі-кросу.

Окрім цього, у підсумку нинішнього року він чемпіон України МХ 125 з мотокросу та чемпіон України МХ 125 з флет-треку.