Громадсько-політичний тижневик Кіцманщини

Ірина ПОДОЛЯК: Головне для депутата від «Самопомочі» — бути чесним і професійним

12 окт 2017

Народний депутат від «Самопомочі» Ірина Подоляк минулими вихідними побувала на Буковині та завітала в місто Кіцмань, де зустрілася з кандидатами у депутати місцевих рад новостворених ОТГ.

Ірина ПОДОЛЯК: Головне для депутата від «Самопомочі» — бути чесним і професійним

 

— Ви прийняли непросте рішення, яке тягне за собою велику відповідальність: представляти людей, відчувати їхні потреби і намагатися вирішити їх проблеми, — звернулася до кандидатів в депутати Кіцманської та Мамаївської рад ОТГ Ірина Подоляк. — Є дві речі, якими, на мою думку, має володіти депутат від «Самопомочі». Перше — це бути чесною людиною. Просто чесною людиною. І друга необхідна річ — це професійність. Професіоналізм набувається з часом, в тому числі в контактах з іншими людьми. З людьми потрібно близько контактувати, адже часто депутати різних рівнів почувають себе якимись обраними. Ми не обрані, ми вибрані, призначені людьми. Наше головне завдання — зробити життя людей комфортнішим, безпечнішим, кращим. Якщо робити це чесно, професійно, в діалозі з людьми, тоді ви будете мати шану і повагу.

Депутат говорила і про актуальну зараз тему заробітчанства і міграції, адже в будь-який час люди часто виїжджають в пошуках кращої долі і комфортнішого життя. Проте їдуть не всі, тож завдання для нас, тих, хто залишається — зробити в себе в домі, в державі, щоб було чисто, спокійно і «пахло печеними пирогами».

Ірина ПОДОЛЯК: Головне для депутата від «Самопомочі» — бути чесним і професійним

На запитання про нещодавно прийнятий Закон «Про освіту», з приводу якого є неоднозначна реакція національних меншин, зокрема, в Чернівецькій області, Ірина Подоляк відповіла:

 

—Проблеми часто виникають через те, що люди самі, не прочитавши закон, користуються чужими інтерпретаціями. Насправді закон «Про освіту» є дуже м’яким. Люди продовжуватимуть спілкуватись рідною мовою. Діти в садочках і початкових школах навчатимуться рідною мовою (в кого вона яка), але в початковій школі також вивчатиметься українська мова, щоб у середній школі учні могли вивчати українською мовою більше предметів, а в старшій школі вони вільно володіли державною мовою. Щоб ці діти були конкурентні і мали можливість вступати і в українські виші. У вищих навчальних закладах при потребі також буде можливість вивчати, наприклад, румунську мову для працівників медичної сфери. В цьому законі немає жодних з тих страхів, якими маніпулюють і накручують людей. Якщо ми є Українською державою, ми мусимо підтримувати українську мову.

Записала Ольга КУЛЬКО.


1 654

Схожі новини:

Вибори 29 жовтня: кандидати від

Вибори 29 жовтня: кандидати від "Свободи" в Кіцманську міську раду

Звернення Петра ЧУПРИНИ від кандидатів-свободівців 29 жовтня 2017 року відбудуться перші вибори міського голови та депутатів Кіцманської міської ради
Нотатки з сесії Кіцманської районної ради: про фінанси і не тільки

Нотатки з сесії Кіцманської районної ради: про фінанси і не тільки

У вівторок, 22 серпня, відбулася чергова 17 сесія районної ради 7 скликання, яку вів голова райради Петро Лумей. Він привітав присутніх із святом державного
Люди просили народного депутата допомогти вирішити проблеми,  які актуальні для всієї громади

Люди просили народного депутата допомогти вирішити проблеми, які актуальні для всієї громади

Зараз тривають канікули у Верховній Раді України, наступна сесія запланована на 5 вересня. Тож у народних депутатів є вибір — відпочити цього спекотного серпня
Суд скасував рішення Мамаївської територіальної виборчої комісії про відкликання депутата

Суд скасував рішення Мамаївської територіальної виборчої комісії про відкликання депутата

Кіцманський районний суд скасував рішення Мамаївської сільської територіальної виборчої комісії про відкликання депутата сільської ради Угринчука В. Д.  

Додати коментар

Ваше Ім’я:
Ваш E-Mail:
Запитання:
Як звали Шевченка
Відповідь:*
Код:
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Введіть код:

soc

Ми в соц.мережах
soc soc soc soc
Погода


ВХІД НА САЙТ