Громадсько-політичний тижневик Кіцманщини

Панкратіон — спорт для сильних духом і тілом

06 окт 2017

У нашому районі панкратіон набуває значної популярності. Відповідно зростає і кількість молоді,що опановує техніку цього виду спорту.

В Кіцманській РДЮСШ «Колос» працює відділення панкратіону на базі Брусницького ЗНЗ І-ІІІ ст.Минулих вихідних в м.Чернівцях відбувся особистий Чемпіонат області з панкратіону. Проводилися клубні змагання.

Вихованці Кіцманської РДЮСШ також брали участь у вищезгаданому турнірі. Вже з першого кола змагань відбулися видовищні, безкомпромісні, принципові поєдинки. В результаті переможцями та призерами стали: у ваговій категорії до 30 кг серед юнаків ІІ місце зайняв Михайло Татарин, серед дівчаток на ІІ місці Яна Мельничук, на ІІІ місці Юлія Мельничук; у ваговій категорії 33 кг ІІІ місце зайняв Олександр Никифорець; 48 кг — ІІІ місце зайняв Сергій Косован; 34 кг —переможцем став Владислав Візір.

Готував учасників до змагань тренер-викладач РДЮСШ Андрій Мангер майстер спорту з панкратіону.