Громадсько-політичний тижневик Кіцманщини

Вихованці Кіцманської РДЮСШ - серед переможців чемпіонату області з панкратіону

07 окт 2017

У нашому районі панкратіон набуває  значної популярності. Відповідно зростає і кількість молоді, що опановує  техніку цього виду спорту.

В Кіцманській РДЮСШ «Колос» працює відділення панкратіону на базі Брусницького ЗНЗ  І-ІІІ ст.Минулих вихідних в м.Чернівці відбувся особистий чемпіонат області з панкратіону. Проводилися клубні змагання.
Вихованці Кіцманської РДЮСШ також брали участь у вищезгаданому турнірі. Вже з першого кола змагань відбулися видовищні, безкомпромісні, принципові поєдинки. В результаті переможцями та призерами стали: у ваговій категорії до 30 кг серед юнаків ІІ місце зайняв Михайло Татарин, серед дівчаток на ІІ місці Яна Мельничук, на ІІІ місці Юлія Мельничук; у ваговій категорії 33 кг ІІІ місце зайняв Олександр Никифорець; 48 кг — ІІІ місце зайняв Сергій Косован; 34 кг — переможцем став Владислав Візір.
Готував учасників  до змагань тренер-викладач РДЮСШ Андрій Мангер, майстер спорту з панкратіону.