Будьте в курсе последних событий, подпишитесь на обновления сайта
Громадсько-політичний тижневик Кіцманщини

Шишківці — другі у змаганнях на "Краще спортивне село Буковини"

08 сен 2017

З вересня в м.Сторожинці відбулись обласні змагання серед команд-переможців районних, сільських та селищних рад на «Краще спортивне село Буковини 2017 року». Наш район представляла збірна команда с.Шишківці.

Змагання проводились із семи видів спорту, два — за вибором. Так, у турнірі з гирьового спорту переможцем як у командному, так і в абсолютній ваговій категорії став Юрій Антонюк із Шишківців, виконавши норматив кандидата у майстри спорту. В настільному тенісі серед жінок кращою була Діана Мишковська, серед чоловіків Василь Руснак зайняв друге місце, а у командному заліку шишківські спортсмени стали переможцями.
У турнірі з шашок Ілля Літун та Марія Візнюк зайняли командне четверте місце.
У змаганнях з футзалу за команду виступали Руслан Гунчак, Іван Візнюк, Іван Скорейко, Сергій Рихло, Василь Каралаш, Іван Антонюк та Степан Літун, які вибороли перемогу у трьох команд, однак, програвши команді із Старого Вовчинця Глибоцького району, команда із Шишківців у змаганнях з футзалу зайняла друге місце.
За команду з перетягування линви виступали Дмитро Гунчак, Микола Романюк, Юрій Шпачинський, Ярослав Гонтюк, Сергій Шумік та Віктор Долинка. І хоча до призової трійки не потрапили, однак виступили досить успішно.
Збірна команда села Шишківці у загальнокомандному заліку в обласних змаганнях на «Краще спортивне село Буковини 2017 року» зайняла друге місце, поступившись команді з Іспаса Вижницького району. На ІІІ місці — команда із Старого Вовчинця Глибоцького району.
Учасників-переможців та призерів по видах спорту нагороджено грамотами та медалями. Команди-переможниці та призери як у загальнокомандному заліку, так і по видах спорту нагороджені кубками та грамотами.