Громадсько-політичний тижневик Кіцманщини "Вільне життя"

Команди фізкультурно-спортивних клубів Кіцманщини змагалися в армспорті

01 сен 2017

Минулих вихідних на стадіоні м.Кіцмань проводилися районні змагання з армспорту серед збірних команд фізкультурно-спортивних клубів І та ІІ групи. Так, по ІІ групі у ваговій категорії до 70 кг переможцями та призерами стали: Ілля Харена (Валява), ІІ місце — Давид Міттітюк (Берегомет), ІІІ місце — Степан Чобан (Оршівці).

До 90 кг. І місце зайняв Сергій Храпко (Берегомет), ІІ місце посів Василь Руснак (Валява ), ІІІ — Михайло Чобан (Оршівці.)

Зверх 90 кг переміг Іван Маковій (Драчинці), ІІ місце — Ігор Полонський (Берегомет), ІІІ місце зайняв Сергій Сухар (Давидівці).

В командному заліку по ІІ групі перемогла команда ФСК с. Берегомета, ІІ місце — Валява, ІІІ місце посіла команда із Оршівців.

По І групі у вагових категоріях переможцями та призерами стали: до 70 кг І місце посів Максим Загарія Іванківці), ІІ місце посів Андрій Бурса (Южинець), ІІІ місце Ігор Котик (Ошихліби).

До 90 кг переміг Сергій Волощук (Ошихліби), ІІ місце посів Юрій Гаврилюк (Ставчани), ІІІ місце — Ярослав Лікар (Южинець).

Зверх 90 кг. переміг Василь Проданчук (Іванківці), ІІ місце посів Андрій Кадищук (Ставчани), ІІІ місце — Олександр Маковійчук (Неполоківці).

В командному заліку по І групі перемогла команда ФСК с.Ошихлібів, ІІ місце —Іванківців, ІІІ місце — Южинця.

Змагались учасники-переможці команд І та ІІ групи за звання абсолютного чемпіону району. У ваговій категорії до 70 кг зустрілися Максим Загарія та Ілля Харена, абсолютним переможцем у цій категорії став Максим Загарія.

Абсолютним чемпіоном району у ваговій категорії до 90 кг став Сергій Волощук, який переміг Сергія Храпка.

Зверх 90 кг — переможцем став Василь Проданчук, який переміг Івана Маковія.

Переможці районних змагань готуються до участі у фінальних обласних сільських спортивних іграх, які відбудуться у Вижниці 24 вересня цього року.