Будьте в курсе последних событий, подпишитесь на обновления сайта
Громадсько-політичний тижневик Кіцманщини

Чемпіон України з мотокросу Максим Купіна готується до нових змагань

31 авг 2017

Не віриться, та літо вже позаду. Хтось відпочивав і набирався сил на новий навчальний рік, а хтось дуже активно, драйвово, насичено провів період канікул.

У наполегливих тренуваннях проходять будні 17-річного спортсмена Максима Купіни з Киселева, неодноразового переможця змагань різного рівня з мотокросу. Днями хлопець устиг вкотре стати чемпіоном України з мотоперегонів.

26 серпня в м.Жовті Води Дніпропетровської області відбувся чемпіонат України з мотокросу, де Максим посів перше місце в класі МХ125.

«Це був другий етап, перший син виграв у Чернівцях 8 квітня. Третій, заключний, відбудеться в Кіровограді у вересні. Крім того, наполегливо готуємось і до інших престижних змагань», — розповідає батько спортсмена Валерій Купіна.

Незважаючи на юний 17-річний вік, Максим серед юніорів (категорія до 21-го року) вже в двох етапах переміг суперників у флет-трекових перегонах чемпіонату України. А змагаючись за кубок України (Західний Регіон), за підсумком восьми етапів Максим Купіна став кращим у класі МХ250. Тепер готується до фіналу, котрий відбудеться в місті Сміла Черкаської області.

Третього вересня титулований мотогонщик візьме участь у другому етапі чемпіонату України з кантрі-кросу в м.Глибока, де також виступатиме в класі МХ250. Тож бажаємо вдало виступити і повернутися на Кіцманщину з новими спортивними трофеями.