Громадсько-політичний тижневик Кіцманщини "Вільне життя"

Фахівці про повірку газових лічильників

09 авг 2017

Фахівці про повірку газових лічильників

В останній час деякими недобросовісними людьми  знову підігрівається надумана  проблема з повіркою побутових газових лічильників.

Насамперед хочу наголосити, що повірка лічильника викликає незадоволення в тих газоспоживачів, які допустили певні порушення. Зокрема, втручання до газового лічильника, наявність самовільно встановлених приладів, відсутність димовентиляційних каналів, некомплектність проектно-технічної документації тощо. А більшість газоспоживачів спокійно сприймає необхідність повірки лічильників.
Повірку лічильників ми проводимо у жорсткій відповідності до порядку, визначеного Кодексом ГРС.
Зокрема, демонтаж лічильника, його запаковування в пакет та пломбування пакету проводиться виключно у присутності газоспоживача. Тут потрібно наголосити, що споживач має право і зобов`язаний бути присутнім при цій процедурі і поставити свій підпис на документах, що при цьому складаються.
Далі лічильник у запломбованому пакеті поступає в лабораторію ДП «Буковинастандартметрологія», де комісійно відкривається  пакет і проводиться повірка лічильника.
Така процедура абсолютно виключає можливість доступу газовиків до лічильника та умисного його пошкодження, про що неправдиво і непорядно заявляють окремі псевдозахисники громадян.
Комісія ж ДП «Буковинастандартметрологія», маючи відповідну методику, обладнання і величезний досвід, абсолютно безпомилково виявляє факти  втручань до лічильника або похибку вимірювання.
За час існування нашого Кіцманського відділення ПАТ «Чернівцігаз» ще не було жодного випадку виявлення та встановлення помилки в цій процедурі.
Тому переконливо раджу всім газоспоживачам не вестися на пропозиції сумнівних ділків щодо втручання до лічильників та позаоблікового споживання газу. Такі випадки неможливо приховати. Вони неодмінно будуть виявлені, що призведе  до величезних штрафів.
Петро ФЕДІРКО,
керуючий Кіцманським відділенням
ПАТ «Чернівцігаз».

760

Схожі новини:

Loading...
В Кіцмані СБУ затримала на хабарі фахівця «Чернівцігазу»

В Кіцмані СБУ затримала на хабарі фахівця «Чернівцігазу»

 Провідного фахівця Кіцманського районного відділення ПАТ «Чернівцігаз» викрила на хабарі Служба безпеки України спільно з поліцією та прокуратурою.
Вимагання грошей за повірку лічильників – чергова схема постачальників послуг, пояснює Андрій Маковей

Вимагання грошей за повірку лічильників – чергова схема постачальників послуг, пояснює Андрій Маковей

Зверніть увагу: з 1 січня 2016 року увійшов у дію Закон України "Про метрологію та метрологічну діяльність”, ст.17 пункт 4 якого чітко встановлює: "Періодична
Додаткове роз’яснення щодо порядку  передавання показників  газового лічильника

Додаткове роз’яснення щодо порядку передавання показників газового лічильника

Насамперед хочу наголосити, що в разі несвоєчасного надавання показників лічильника, як передбачено Кодексом ГРС (щомісяця з 28 по 3 число), облік газу
До уваги газоспоживачів

До уваги газоспоживачів

  Розпочався  опалювальний сезон і з новою силою загострилися наявні проблеми у взаємовідносинах газоспоживачів з нашим районним газовим
У пакеті біля кіцманської пошти  замість вибухівки знайшли куртку

У пакеті біля кіцманської пошти замість вибухівки знайшли куртку

Через підозрілий чорний пакет, залишений кимось на сходах, ізолювали приміщення поштового відділення в Кіцмані. Після приїзду саперів вміст пакету перевірили —
УВАГА! У Кіцмані біля пошти виявили пакет: підозрюють, що вибухівка

УВАГА! У Кіцмані біля пошти виявили пакет: підозрюють, що вибухівка

У цей час приміщення поштового відділення у Кіцмані по вул.Миколайчука обгородили стрічкою, працівники поліції та ДСНС не пускають людей підійти близько до

Додати коментар

Ваше Ім’я:
Ваш E-Mail:
Запитання:
Як звали Шевченка
Відповідь:*
Код:
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Введіть код:


soc

Ми в соц.мережах
soc soc soc soc
Погода
Кіноафіша


ВХІД НА САЙТ