Громадсько-політичний тижневик Кіцманщини

Чотири золотих і дві срібних медалі здобули в чемпіонаті України з гирьового спорту вихованці майстра спорту, директора Кіцманської ДЮСШ «Колос» Петра Ілика

05 июл 2017

У райцентрі Токмач Запорізької області шанують спортсменів: на вулицях встановлено багато білбордів з фотографіями переможців змагань та їх тренерів з різних видів спорту. Саме в цьому місті у спортивному комплексі «Слава» 23-25 червня ц.р. відбувся чемпіонат України з гирьового спорту серед чоловіків, жінок, юніорів та ветеранів (двоборство).

Чернівецьку область представляли найсильніші гирьовики — вихованці Кіцманської РДЮСШ «Колос» та їх директор П.Ілик. Поборовши втому від переїзду та літню спеку вони показали високі результати. Наймолодші в команді 15-річна кандидат у майстри спорту Діана Панченко з Шишківців стала першою у новій вправі гирьового спорту — поштовху двох гир вагою 16 кг та другою у ривку серед юніорок у ваговій категорії 70 кг.

Студент І курсу Чернівецького вищого комерційного училища Київського національного торгівельно-економічного університету КМС Сергій Петришин з Ошихлібів, працюючи з гирями 32 кг, виборов золото серед юніорів та срібло серед чоловіків у ваговій категорії 70 кг.

Майстер спорту міжнародного класу, вчителька української мови та літератури Шишківського ЗНЗ І-ІІІ ст. Уляна Деревенко впевнено перемогла в чемпіонаті України серед жінок у ваговій категорії 60 кг та у своїй віковій групі, внісши у скарбничку команди дві золотих медалі.

Усі буковинські спортсмени включені до складу збірної команди України для участі в чемпіонаті світу з гирьового спорту цієї осені у Греції.

Гирьовики щиро дякують за матеріальну підтримку у підготовці та участі у змаганнях голові Кіцманського РФСТ «Колос» Н.В.Кудельницькій.

На знімку:майстер спорту з гирьового спорту, директор Кіцманської РДЮСШ «Колос» Петро ІЛИК зі своїми вихованцями та найактивнішою уболівальницею Марійкою ПАНЧЕНКО з Шишківців.