Громадсько-політичний тижневик Кіцманщини

Кіцманчани — в трійці призерів

01 июл 2017

Минулих вихідних у с.Ржавинцях Заставнівського району проводилися обласні змагання з більярду серед збірних команд районів області. За наш район виступали Павло Ревуцький та Микола Гуцу і зайняли друге загальнокомандне місце, пропустивши вперед новоселицьких спортсменів. На третьому місці — господарі змагань.Переможців та призерів, як в особистому, так і в командному заліку, нагороджено грамотами обласної організації ВФСТ «Колос», медалями та Кубками.
Готував команду до змагань тренер на громадських засадах Дмитро Воловідник.
Переможці готуються до всеукраїнського турніру.
Наталя КУДЕЛЬНИЦЬКА,
голова РО ВФСТ «Колос».

2 876

Схожі новини:

Loading...
У Кіцмані відбулися змагання районної спартакіади школярів з легкої атлетики

На стадіоні м.Кіцмань відбулися завершальні у 2016-2017 н.р. змагання 72 районної спартакіади школярів з легкої атлетики. В командному заліку серед команд ЗНЗ
Змагалися легкоатлети фізкультурно-спортивних клубів Кіцманщини

Минулих вихідних на стадіоні м.Кіцмань проводилися районні змагання з легкоатлетичного кросу серед ФСК І та ІІ груп. Чоловіки змагалися на
Районні змагання з баскетболу

Минулих вихідних в спортивному залі Лужанського ЗНЗ проводилися районні змагання з баскетболу серед чоловічих команд ФСК І групи. Змагалися чотири
Визначили сильніших

Минулими вихідними проводилися змагання з волейболу та настільного тенісу серед вихованців Кіцманської РДЮСШ «Колос». Учні показали хорошу гру та
Змагаються баскетболісти Кіцманщини

У спортивному залі Лужанського ЗНЗ І-ІІІ ст. проводилися районні змагання з баскетболу серед юнацьких команд школярів. Вигравши зональні змагання, до
Змагалися   волейболісти

Змагалися волейболісти

Минулих вихідних в Реваківському ЗНЗ  І-ІІІ ст. відбулися районні змагання з волейболу  серед чоловічих команд  ФСК ІІ групи, в яких