Громадсько-політичний тижневик Кіцманщини

У Мамаївцях пройшли спортивні ігри

30 июн 2017

25 червня 2017 року на стадіоні села Мамаївці пройшли щорічні спортивні ігри, присвячені Дню молоді. Жителі сіл Мамаївці та Нового Киселева змагались у міні-футболі, настільному тенісі, шахах та шашках.
Розпочалися ігри турніром з міні-футболу серед дітей, вихованців ДЮСШ "Юність" (Мамаївці), переважна більшість з яких цьогоріч стали срібними призерами чемпіонату області серед дітей 2005-2006 років народження. Перемогла команда "Жовті", "Сині" були другими. Та результат не мав великого значення. Головне, що разом ці діти "жовто-сині", українці, майбутнє Держави!
В дорослому турнірі з міні-футболу змагалися чотири команди, які зіграли поміж собою за коловою системою. Переможець визначився тільки в останньому турі, ним стала команда ФК "Мамаївці", сформована з гравців дорослої та юнацької команд, що виступають у чемпіонаті району. Другою була команда "Ділниця", що представляє однойменний кут села Мамаївці. Третє місце посіла команда села Новий Киселів.
Чимало спортсменів змагалися в програмі настільного тенісу, шахів та шашок. Показово, що в цих видах змагались як школярі, так і спортсмени старшого покоління.
Переможці та призери були нагороджені грамотами та призами.